Muguet en Fleurs / Lilly of the Valley

Značka:

Yves Rocher

Rok:

2013

Složení (neověřené)

konvalinka, citronové a zelené tóny

Popis parfému:

řada Un Matin au Jardin

Parfuméři:

Constant Sonia

  • 29.05.16

Tak nádherná vůně konvalinek! Konvalinky jsou zelené, svěží, a trochu štiplavé bez rušivého elementu nějakých dalších přídavků. Vůně je opravdu nádherná hlavně na letní nošení, ale i na stříknutí jen tak na doma na zlepšení nálady. Velkým ALE je takřka nulová výdrž, i z oblečení je po necelé hodince cítit už jen neurčitá vůně čistoty a z kůže ji okolí zaznamenává maximálně půl hodiny a to pouze při blízkém kontaktu (polibek na tvář). Pokud tedy chcete vonět jako konvalinky pro okolí celý den, berte s sebou a co hodinku obnovujte a nešetřete. Je to ohromná škoda! Až trochu zlikviduju svoje zásoby parfémů, určitě se podívám po nějaké parfémové vodě, která mi mi tohle letní polévačku bude připomínat.

Nahlásit
  • 22.05.15

Jednodruhových květinových vůní jsem se vždy bála, připadalo mi všechno jako staré „Živé květy“. Tuto vůni jsem dostala jako dárek a byla jsem překvapená. Jemná, lehká, svěží, ale ne ostrá. Jako když k vám občas vítr zanese slabou konvalinkovou vůni.
Na rozdíl od konvalinkového Diorissima je lehčí a nepůsobí tak staře a usedle.
Skvělá na jaro. Výdrž průměrná.

Nahlásit
  • 12.12.13

Krásná svěží konvalinka, čerstvě vykvetlá a po dešti. Nepůsobí vůbec jedovatě, je lehoučká, třpytivá, umím si ji představit jako vhodnou vůni pro jarní nevěstu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Rocher Muguet en Fleurs / Lilly of the Valley

Líbí se mi (42) 86%
 
Neutrální (7) 14%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama