Napsat zprávu

eeeliskaaa

  • 8 recenzí
  • 20.05.19
  • on-line: 31.5.19 13:21

Recenze kosmetiky

Balea Gel na holení aloe vera pro citlivou pokožku

Balea je prostě klasika. Za tu cenu fakt dokonalost. Pěna hustá a hlavně nestýká. Voní krásně svěže. Vůbec není potřeba si kupovat dražší.

Oriflame Zázračný kelímek

Věc, kterou mám vždy u sebe. Hlavně v zimě tedy. Úplná zbytečnost si kupovat více přípravků. Tohle pomůže vždycky. Suché a popraskané rty, koutky, i začínající opary. Naprosto bez problému. Bohužel mě ale lehce zklamala edice s příchutěmi. Nejlepší je prostě originál.

Batiste Suchý šampón Cherry

Batiste jsou bezkonkurenčně nejlepší suché šampóny. Často se mi stávalo, že mi suché šampóny vysušovaly pokožku pod vlasy a pak to nepříjemně svědilo. Hlavně oproti jiným suchým šampónům i déle vydrží. Efekt čerstvě umytých a objemných vlasů vydrží dlouho.

Balea Antibakteriální gel na ruce

Za tu cenu jsem nečekala nic extra, ale tohle mě vážně překvapilo. Nelepí ruce, krásně se dávkuje a je vážně bytelný. Radši mám ale ty s určitou vůní. U tohohle mě lehce štve ten výrazný smrad alkoholu.

Balea šampon na vlasy vanilka & mandle

Za tu cenu není co vytknout. Mě hlavně dostala ta vůně. Bohužel vlasy tak voní jen chvilku:(

Rituals Hammam Body Scrub

Pro suché pokožky to nejlepší. Obsahuje hrubou a olejovou část. Hlavně přijde vhod v létě. Obrousí se stará pokožka a zároveň se krásně hydratuje, takže se pak krásně opaluje:)

Yves Rocher Balzám na rty Karité

Za mě určitě jeden z nejlepších balzámů na rty. Navíc cena, vzhledem ke kvalitě, je skvělá.