Napsat zprávu

JAGizna

  • 2 příspěvky
  • 11 recenzí
  • 23.07.20
  • on-line: 30.11.21 20:30

Recenze kosmetiky

Rituals Ayurveda Hand Wash

Rituals je moje srdcovka, voní v jakémkoliv provedení neskutečně. The Rituals of Ayurveda tentokrát s podtitulem Starodávné umění moudrého života :) Ano, vůně mi připomíná jemnou hladící ruku mé milované moudré maminky. Vůně je to decentní, nevtíravá. Indiánská růže a sladký mandlový olej, tyhle popisky mě vždycky…

číst dále 

Rituals Karma interiérový parfém

Rituals je srdeční záležitost, po čemkoliv sáhnu, tak nezklame. Bytový parfém byl můj první Rituals výrobek, tehdy mě přilákal Green cardamon ze vzdálenosti několika metrů do obchodu. Holy lotus @ organic white tea je čerstvá vůně, neutrální s lehoučkým nasládlým květinovým tónem. Lotus není tak průrazný jako…

číst dále 

Manufaktura Krém na ruce s meruňkovým olejem a bambuckým máslem

Ačkoliv ovoce příliš nemusím, meruňková vůně je moje nejoblíbenější. A v kombinaci s krémem, který hydratuje a pečuje o ruce je neodolatelná.

Manufaktura Výživný & ochranný krém na ruce JABLKO & MANDLE

Opět skvěle funkční krém na ruce od Manufaktury, tentokrát i s příjemnou sladkou vůní. Patří k mým nejoblíbenějším.

L'Oréal Paris Superliner Matte Signature

Ideální stopa i barva již při prvním tahu. Ano i mně se líbí, že lze udělat linku tenounkou i silnější. Nerozmažu ji během dne ani neopatrným promnutím očí, přesto se snadno odličuje. Značka ideál.

Manufaktura Pěsticí krém na ruce s vřídelní solí, růžovými výtažky a cennými oleji

Pro ruce ideální, ale mám radši ovocnější vůně, růže mi voní trochu příliš tradičně. Ale péči rukám poskytne ideální.

Balea Suchý šampon ve spreji Tropical Coconut

Balea je dalším příkladem kvalitního produktu za nízkou cenu. A mně se tenhle způsob přemýšlení zamlouvá. Suchý šampon Tropical má příjemnou vůni a udělá co má bez identifikovatelných stop. Ale samozřejmě si můžete pořídit mnohonásobně dražší suchý šampon :D

Balea MEN deodorant roll-on Sensitive

Pořídila jsem pro pubertou zapáchajícího syna. Oceňuji, že je bez hliníkových solí, s přijatelnou vůni. Za fokus na zdraví dávám 5 hvězd :)

Rival de Loop Young Eyeliner Pen

Vlastně nevím, podle čeho vybírám tekuté linky, ale touhle jsem chybu neudělala. Linka je precizní, krásně kryje. Hrot není tvrdý. Za mne milé překvapení.

L'Oréal Paris Infallible MakeUp 24H Makeup

Používám 22 Radiant Beige. Super textura, velmi tekutá, krásně se sjednotí s pletí a má výborné krycí vlastnosti. Na pleti neodhalitelná.

Gabriella Salvete Panoramico Black Velvet řasenka Deep Black

Výborná řasenka, nelepí, krásná černá. Doporučuji.