Napsat zprávu

nefervet

  • Plzeň
  • 54 příspěvků
  • 6 recenzí
  • 05.07.10
  • on-line: 18.1.20 00:48

Přátelé uživatele

Parfémy

Amor Amor Absolu Cacharel (2010)

standardní balení

Pro mě nejkrásnější z Amor Amorů. Původní verzi bych nosit nemohla, je příliš jednoduše sladká. Absolu je komplexnější, temnější, s jakýmsi lehce štiplavým tónem v pozadí(něco mezi ibiškem a ehm kočičinou:), který však celek krásně doplňuje a dodává mu na originalitě. Typově podobná Code, jen místo pomerančů cítím červené ovoce (plus čokoládu, lehce zakouřeno,..). Povedená gurmánka!

Hypnotic Poison Dior (1998)

standardní balení

Moje nej. Neznám žádnou podobně sladkou i netuctovou i příjemnou, co se mnou tak krásně splyne a zároveň mě neomrzí. Patříme k sobě:) EdT

Musc Coco El Nabil

standardní balení

Kokos i s dřevnatou skořápkou a trochou pižma.....suchá, lehce drhnoucí a neulepená vůně...příjemná kokoska

Nag Champa Song of India

standardní balení

Pur Désir de Lilas Yves Rocher (2002)

standardní balení

Blažený aromaterapeutický pudrový šeřík

Raghba Ard Al Zaafaran

standardní balení

Nejslastnější vůně co znám! Cítím nepřeslazený turecký med s růžovou vodou a trošičkou oudu, celé je to krásně a jemně zakomponované do sebe, bez jakýchkoliv kontroverzních pachů orientálních vůní, nic netrčí, nevyčnívá a přesto vůně nenudí. Líbivá i pro člověka nedotčeného parfémovou produkcí Blízkého východu:)

Scent Costume National (2002)

standardní balení

Zbožňuju ji! Zamilovala jsem se na první očuchání:) Cítím roztoužené teplé ženské tělo v záplavě omamně vonících ibiškových květů.........je lascivní, sexy, ale nenuceným způsobem.............nekřičí do dálky: já jsem tady ta bohyně sexu, kdyby jste to náhodou nevěděli!...........spíš má to má v očích, v těle, v dvojsmyslném úsměvu........ to erotično z ní vycítíte......... na ´zvláštní příležitosti´:) P.S. I po několika letech se mi nepřestala líbit!

Vanilla Song of India

standardní balení