Napsat zprávu

Veve3

  • 2 příspěvky
  • 6 recenzí
  • 02.07.19
  • on-line: 16.6.22 22:05

Recenze kosmetiky

bioten HYALURONIC GOLD vyplňující perlové sérum 30 ml

Sérum je velmi příjemné, vyhovuje mi hygienický způsob aplikace. Dobře se vstřebává a nezanechává mastný film, pleť vypadá svěže a hydratovaně. Mohu jen doporučit.

bioten HYALURONIC GOLD vyplňující oční krém 15 ml

S přípravkem jsem byla spokojená, protože se mi dobře používal. Vyhovuje mi, že se snadno roztíral a není třeba oční okolí zbytečně dráždit. Pleť je po nanesení jemná, krém využívám i na nosoretní rýhu.

bioten HYALURONIC GOLD noční krém 50 ml

Tento krém mi voní, opět mám lehký problém s jeho roztíráním, raději jsem ho nanášela v menším množství. Nijak pleť nedráždil a celkově jsem byla spíše spokojená.

bioten HYALURONIC GOLD denní krém SPF15 50 ml

Krém je mi příjemný, vyhovuje mi jeho jemná vůně, nemám ráda příliš velkou parfemaci. Jediné co bych mu mohla trochu vytknout je hutnější konzistence, pleť mívám občas suchou a mám ráda, když po na nesení krému, cítím hydrataci.

Astrid AQUA BIOTIC Expresní micelární voda ve spreji

Micelární voda Aqua Biotic je úžasně příjemná na pleť, líbí se mi, že při nanesení jemně chladí, je skvělá na léto. Výborně smyje make - up. Pleť mám celkem citlivou a jen tak něco nesnesu, ale tato micelární voda je perfektní a nedráždivá.

Astrid AQUA BIOTIC Dvoufázový odličovač očí a rtů

S dvoufázovým odličovačem jsem opravdu moc spokojená. Přes léto ráda nosím voděodolnou řasenku a většinou mívám večer problém s jejím odstraněním. S tímto odličovačem se mi podařilo řasenku snadno smýt bez velké námahy a žmoulání očí. Mohu jen doporučit.