Stop suché kůži! Zapojte se do soutěže a vyhrajte pečující balíček od Indulony!

Mít suchou a napnutou pokožku je nepříjemný pocit, popraskané ruce pálí a častým mytím se stav zhoršuje. Důležité je proto nejen ruce, ale i celou pokožku těla poctivě hydratovat. Zapojte se proto do soutěže o pečující balíček od Indulony.

Krém na tělo a ruce s tělovým mlékem od Indulony.Zapojte se do soutěže i vy a vyhrajte pečující balíček od Indulony. Zdroj: Redakce

O co se dnes soutěží?

Na 5 z vás tu čeká balíček pečující kosmetiky od Indulony.

Kosmetický balíček obsahuje:

Jak soutěžit?

V týdnu od 4. 10. do 10. 10. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 5 výherců a zkontaktuje je v soukromé zprávě, kde se s každým domluví na podrobnostech odeslání balíčku. Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Nápovědu na otázku naleznete na stránkách Indulony.

Tělový krém aloe vera od Indulony.Ach, ta vůně, to prostě musíte zkusit! Zdroj: Redakce

Soutěž již skončila, výherci jsou:

  1. Fannyk
  2. babos
  3. Varajda
  4. kosaznosa
  5. Shellbbi

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Arome.cz.

Sledujte instagram Indulony, aby vám neutekla žádná soutěž»

Soutěž probíhá od 04.10.2021 do 10.10.2021

Váš příspěvek
Uzlinka78 4.10.21 19:37

Soutěž Indulona

:inlove: Oceňuji výběr kosmetiky Indulona :inlove: ...... bohužel je trh zasycen zahraničními značkami, které zastiňují starou českou kvalitu :srdce: ...... a tou Indolona je ! Hodně štěstí v soutěži přeji všem :rose: