Vyhrajte balíček přírodní kosmetiky, která se postará o vaše ruce a chodidla

Mořská sůl, hedvábí, levandule nebo pačuli – dary přírody, které ocení namáhaná pokožka nohou i suchá kůže na rukou. Zapojte se do naší soutěže a dopřejte takovou péči své pokožce i vy. Víte, jak na to?

Dárkové balení mýdla a vosku na ruce.Udělejte si radost a vyhrajte balíček, který nejen krásně voní! Zdroj: Redakce.

O co se dnes soutěží?

Pro pět výherkyň tu máme připravený krásný balíček, který prostě udělá radost.

Obsahuje:

Peeling Hardwork Speciální mýdlo s pemzou, které krásně pění a zároveň odstraní veškerou nečistotu. Díky pemze zjemňuje ztvrdlou pokožku na nohou a promasíruje chodidla i ruce. Obsahuje mořskou sůl, hedvábí, podmáslí a zelený jíl.

Rest Bar Ideální k péči o namáhané ruce se suchou pokožkou a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny. V plechové krabičce je ukryt disk vosku, který si stačí promnout v dlaních. Po aplikaci nejsou ruce mastné, můžete normálně pracovat nebo řídit auto. Zároveň zanechává na pokožce ochranný film, který brání dalšímu vysušování. Obsahuje včelí vosk, kakaové máslo, kokosový a arganový olej a výtažek ze zeleného čaje.

Barevné tuhé mýdlo na podstavci.Vydrbe, provoní, uvolní. Co víc si přát? Zdroj: Redakce.

Jak soutěžit?

V týdnu od 22. 11. do 28. 11. 2021 odpovězte správně na soutěžní otázku.

Po ukončení soutěže administrátor vybere 5 výherců a zkontaktuje je v soukromé zprávě, kde se s nimi domluví na podrobnostech odeslání balíčku. Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Nápovědu na otázku naleznete na stránkách Nikko B..

Soutěž již skončila, výherci jsou:

  1. Marci55
  2. Lenik30
  3. mgabriskova
  4. Mr.Awenec
  5. hmirka

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Arome.cz.

Sledujte Nikko B. i na Facebooku, ať vám neunikne žádná novinka»

Soutěž probíhá od 22.11.2021 do 28.11.2021

Váš příspěvek
Mseminka 24.11.21 07:17
:rose: :palec:
PetkaLeska 25.11.21 00:38

Rest bar by byl úplně ideální na moje ruce, momentálně s vyrážkou, zničené nadměrnou desinfekcí,rukavicemi apod..:woman_health_worker: tak si budu držet pěsti :grin: :fingers_crossed:
Ostatním taky hodně štěstí :four_leaf_clover:

gasod 25.11.21 22:28

Soutěž

Tak tohle by byl úžasný vánoční dáreček. Vypadá luxusně :inlove: