Hledáme výherce limitované edice Amsterdam Collection od Rituals. Kdo jím bude?

Ve spolupráci s Rituals jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž o dárkový balíček s limitkou Amsterdam Collection. Na koho se usměje štěstí?

Co můžete vyhrát?

Limitovanou edici Rituals Amsterdam Collection v celkové hodnotě 1 200 Kč. V krásném balíčku v podobě Amsterdamského domku objevíte:

Jak soutěžit?

V týdnu od 16. do 22. listopadu 2020 odpovězte správně na soutěžní otázku.
Nápovědu k ní hledejte na stránkách Rituals.

Po ukončení soutěže administrátor vybere výherce a zkontaktuje ho v soukromé zprávě, kde se s ním domluví na podrobnostech odeslání balíčku. Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

  1. PetkaLeska

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Arome.cz.

S Rituals se vrátíte zpět v čase do Zlatého věku

Na nejnovější limitované edici Amsterdam Collection spolupracoval Rituals s Rijksmuseum a zavede vás zpět do Zlatého věku, kdy Asie poprvé ovlivnila životy obyvatel Amsterdamu. Obsahuje uklidňující a relaxační vůni holandského tulipánu v kombinaci s japonským yuzu doplněnou o směs exotického koření a santalového dřeva. Designově je pak inspirovaná keramikou Delft Blue Ming.

Soutěž probíhá od 16.11.2020 do 22.11.2020

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek