SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní balíček s kolekcí The Ritual of Jing

Zpříjemněte si současné pochmurné dny voňavou kosmetikou, která vás bude hýčkat. Zapojte se do soutěže o balíček s The Ritual of Jing.

Zapojte se do soutěže o luxusní balíček s kosmetikou Rituals.Zapojte se do soutěže o luxusní balíček s kosmetikou Rituals.

Jakou kosmetiku můžete vyhrát?

Jeden výherce se může těšit na balíček s luxusní kosmetikou od Rituals v hodnotě přes 1 000 Kč. Konkrétně pak na:

Jak soutěžit?

V týdnu od 18. 5. 2020 do 24. 5. 2020 odpovězte správně na otázku. Po ukončení soutěže administrátor vybere jednoho výherce a zkontaktuje ho v soukromé zprávě, kde se s ním domluví na podrobnostech odeslání balíčku.

Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

  1. kosaznosa

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na Arome.cz.

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách Rituals.

Poznejte Rituals

Značka Rituals vznikla v roce 2000 v Holandsku. Nabízí širokou škálu produktů, jako je luxusní kosmetika pro péči o tělo a pleť, vonné svíčky, parfémy a čaje. Filozofie značky je prostá: Štěstí a spokojenost spočívá v radostném prožívání přítomného okamžiku, najdeme ho často v maličkostech, v tom, že si užíváme chvíle „tady a teď“.

U zelené řady se v Rituals nechali inspirovat starodávnou Čínou, díky tomu vznikla skutečně výjimečná kolekce pro domácnost i tělo. Tvoří ji řady Relax a Sleep, které obsahují opojné éterické oleje z levandule, lotosu, santalového dřeva a jujube.

Podívejte se, jak kolekci The Ritual of Jing od Rituals hodnotily uživatelky na Arome »

Soutěž probíhá od 18.05.2020 do 24.05.2020

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek