Vyhrajte poukázku na Vonnou typologii Rafaella

Přidejte originální komentář a vyhrajte jednu ze dvou poukázek na Vonnou typologii Rafaella. Seznamte se s vonnými látkami a zjistěte, která se k vašemu „já“ hodí nejvíce ze všech!

Jak soutěžit?


V době od 2. do 8. 7. 2018 přidejte pod text soutěže komentář, proč byste zrovna vy měli vyhrát poukaz na Vonnou typologii.

Administrátoři Arome.cz po skončení soutěže vylosují dva nejoriginálnější komentáře, jejichž autoři se mohou těšit na zajímavou výhru. Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jedním komentářem. Veškeré podrobnosti o dalším postupu zašle výhercům administrátor prostřednictvím soukromé zprávy.

Přečtěte si také poodrobná pravidla soutěže.

Na jakou výhru se můžete těšit?


Dva výherci, které vylosujeme po ukončení soutěže, získají poukázku na Vonnou typologii s parfumérkou Markétou Filipovou.

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Jak probíhá Vonná typologie Rafaella?


Vonnou typologií vás provede Markéta Filipová. Seznámí vás se světem vonných látek a poradí, jak pečovat o čich a jak tento smysl rozvíjet. Povypráví vám o rozdílech mezi parfumerskou prací východu a západu a způsobech, jakými byla přítomnost vonných látek vnímána odpradávna až do dnešních dní.

Dále zjistíte, jaký vztah máte k jednotlivým vůním, a očicháte si celé spektrum vonných látek, balzámů, dřev, květinových tónů, bylin i citrusů (v čisté a přírodní kvalitě). Dozvíte se, jaké tóny, ingredience a kombinace se nejvíce hodí k vaší osobnosti a příjemně vám voní. V případě zájmu se můžete domluvit i na tvorbě vůně na míru.

Soutěž probíhá od 02.07.2018 do 08.07.2018

Váš příspěvek
Evi88 2.7.18 23:43

Proč bych měla vyhrát? Protože miluji všelijaké vůně a vše kolem nich, hlavně zvláštní a neobvyklé vůně. Chtěla bych určitě vědět, jaká kombinace se ke mě nejvíce hodí dle odborníka, zní to prostě celé velmi zajímavě, bylo by to jako v pohádce :inlove: :hug: :kytka:

Andrea MP 3.7.18 09:37

Už dlouho hledám tu „svoji“ vůni. Udělalo by mi radost, kdyby mi někdo pomohl s výběrem vůně, která by mi sedla po všech stránkách, cítila jsme se v ní sebevědomě a příjemně. Navíc mi přijde skvělé, že bych získala vůni, kterou nemá každá druhá. :srdce: :kytka:

Milujem :srdce: parfémy a priznávam, že som závislá na nich. Milujem :srdce: ich obmieňať podľa nálady či počasia. Milujem :srdce: ich nakupovať. A stojím si za tým, že parfémov nikdy nie je dosť! :unicorn:

Příspěvek upraven 03.07.18 v 10:20

Sicilanka 3.7.18 14:45

Kolo štěstí

„Všude jsem byl, všechno jsem viděl“ - tak za tuto větu bych se nikdy nepodepsala, protože i ve 120 letech se dají objevovat, když už nic jiného, nové úhly pohledů na věc.

Proto bych uvítala, i přestože zatím nedisponuji úctyhodným věkem, vyzkoušet setkání s parfémovým „psychologem“.
Výsledek „sondy“ odborníka do mé parfémové duše by buď potvrdil mé historické parfémové preference, anebo by mi otevřel brány do nových čichových světů, anebo by bylo správně za c) :-D . Žádná odpověď by nebyla chybná a těšila bych se na jakoukoli z nich.

Zbožně bych si přála mít svůj vlastní „signature“ parfém a možná i tudy vede cesta, jak jít svému snu kapku naproti. Moje temnější, ješitná stránka povahy by se ráda nechala ztotožnit s nějakou konkrétní, vonnou látkou - to je přeci tak vzrušující!
Nechat si vyprávět a diskutovat s člověkem nejzasvěcenějším - ó, jak ráda bych se s paní Markétou setkala! A jela bych za ní třeba až na konec světa! 8-)

Držím si palce! :-D

Iivusja 3.7.18 19:29

Moc bych si přála vyhrát, protože parfémy a vůně obecně jsou moje velká radost, koníček a zajímám se o ně. Moc ráda bych se dozvěděla více o složkách parfémů, jak voní, jejich trvanlivost, využití a kombinování. V neposlední řadě bych ráda zjistila, které asi tři složky parfémů mi tak vadí a způsobují bolehlav :)
Velmi ráda bych si vyzkoušela vytvořit parfém z mých oblíbených složek, nebo parfém pro mě jak ulitý :)
Byla bych opravu šťastná, kdych vyhrála poukázku na vonnou typologii :) :srdce:

Příspěvek upraven 03.07.18 v 19:30

tumuľa 4.7.18 10:12

Motýliky v brušku

Milujem vôňu rannej rosy v tráve :srdce: .Lietam v oblakoch,zrýchli sa mi dych a srdce mi začne silno biť,ak popri mne prejde muž,ktorý krásne vonia (a vôbec nemusí byť pekný).Viem podľa vône rozoznať,kto šiel predo mnou vo výťahu alebo po chodbe.Neviem,či je to dar,ale milujem krásne vône.Vlastne všetky vône.To lietanie v oblakoch a motýliky v brušku sú krásne pocity.Verím,že taká Vonná typológia by ma dostala o niečo vyššie,určite až nad oblaky. :srdce:

da_hol 7.7.18 06:30

Protože vůně jsou můj život :srdce: a parfém na míru? To je sen :-) .

scorpi 8.7.18 21:52

Protože mám velice, ale VELICE !!! :-) citlivy a vnímavý čumáček jak na vůně, tak bohužel i na smrady :-( :-P a všelijaké pachy. Ale tady na Arome je to jen a jen o těch příjemných vůních. ;-) Proto sem ráda chodím a také protože jsem veliká milovnice parfémů. A také díky tomu mohu vyhrát krásný voňavý zážitek…

Admin Arome.cz 18.7.18 12:31

Krásný den,

Děkujeme všem, kteří se zapojili. Je čas vyhlásit výherce!

Ty také poprosíme, aby nám v soukromé zprávě zaslali své adresy, kam poukázku poslat. :kytka:

Vyhráli:

@Sicilanka
@da_hol

Výherci budou také kontaktování prostřednictvím SZ.

da_hol 18.7.18 13:48

@Admin Arome.cz
Děkuji mnohokrát!!! :srdce: :kytka:

Přidat komentář