Vyhrajte redakcí otestovanou kosmetiku A-derma a udržte atopický ekzém na uzdě

Trápí vás atopický ekzém? Pak tu máte jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze 3 balíčků A-DERMA EXOMEGA CONTROL. Tato značka je specialistou v péči o atopickou pokožku dospělých, dětí i miminek. Vyzkoušejte ji i vy.

A-derma má širokou nabídku kosmetiky pro atopiky – od krémů přes oleje až ke sprchovým gelům.A-derma má širokou nabídku kosmetiky pro atopiky – od krémů přes oleje až ke sprchovým gelům.

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí jen odpovědět do komentářů na soutěžní otázku. Soutěž potrvá od 4. 2. do 10. 2. 2019, následně vybereme 3 vítěze, které označíme v komentářích pod článkem. Ty budeme také kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jaké jsou vaše zkušenosti s atopickým ekzémem a suchou kůží? Podělte se s námi o své příběhy v komentářích.

Povinností každého výherce je napsat recenzi k získané kosmetice, a to do 14 dnů od jejího obdržení. Recenze pomohou dalším atopikům v rozhodování, zda si danou kosmetiku pořídí. Na podrobnostech se s výherci domluvíme v soukromé zprávě.

Úplná pravidla soutěže naleznete v podmínkách užití webu.

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Atopický ekzém může vážně narušit vaše sebevědomí. Nedovolte mu to.Atopický ekzém může vážně narušit vaše sebevědomí. Nedovolte mu to.

Co můžete vyhrát?

Zvláčňující sprchový olej (200 ml) a Emolienční krém (50 ml) z řady A-DERMA EXOMEGA CONTROL.

Zvláčňující sprchový olej vám poskytne účinnou a zároveň šetrnou ochranu. Neobsahuje mýdlo, takže se nemusíte bát, že vás bude na kůži pálit. Je vysoce hydratační a promašťující. Těšit se můžete na hedvábně jemnou a krásnou pokožku, o které se vám kvůli atopickému ekzému už ani nesnilo.

Emolienční krém hravě zklidní suchá a atopická ložiska ekzému u dospělých, dětí, a dokonce i kojenců. Použít ho můžete jak na tělo, tak i obličej. Účinně tlumí svědění, navrací kůži její původní ochrannou funkci, vyhlazuje a chrání ji. Bude jako nová.

Čím je A-derma výjimečná?

  • Zmírňuje projevy atopické dermatitidy (chronické, svědivé a zánětlivé onemocnění kůže).
  • Obsahuje výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba (saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění).
  • Působí jako prevence proti vzplanutí – bojuje proti mikrozánětu.
  • Doplňuje léčbu kortikoidy při atopické krizi.
  • Obnovuje ochrannou funkci pokožky.

Přečtěte si zkušenosti naší redaktorky v článku Vyzkoušeli jsme: Uleví kosmetika značky A-derma od svědění při atopickém ekzému?

Soutěž probíhá od 04.02.2019 do 10.02.2019

Váš příspěvek
Paja.Kopuleta 4.2.19 09:04

Nejsem vyloženě atopik, ale hodně suchou pokožku mám hlavně teď v zimě. Ačkoliv si dávám vždy do vany nějaký olejíček, po utření mám šupinky a musím ihned hydratovat a pokožku zklidnit, protože mě nepříjemně svědí a někdy až pálí. Ještě horší je to s obličejem, který mám stažený, jako by mi byla kůže malá :-(

Petul98_blog 4.2.19 10:08

Já sama nejsem přímo atopik, ale moji sestru to provází od dětství. Pamatuji si chvíle, kdy tento ekzémem měla po celém krku a rukách a postupně to vypadalo jako šmirgl papír. Po čase jí to začalo i mokvat a jakou dobu s tím strávila v nemocnici. Nevěřila jsem, že ekzém dokáže něco takového udělat…

ivabozi 4.2.19 11:07

V dětství a dospívání jsem několikrát strávila kvůli ekzému pár dní i v nemocnici, takže moc dobře vím, jak dokáže potrápit. Začne nenápadně a jakmile ho nepodchytíte včas, umí se rychle rozšířit. Od té doby, co nepoužívám tekutá mýdla (je mi odporné si je dávat na ruce i na veřejných toaletách například v restauracích) a nahradila jsem většinu kosmetiky tou přírodní, držím ekzém pod kontrolou. Důležitá je taky psychická pohoda :rose:

Iivusja 4.2.19 15:09

Zkušenosti mám, bohužel. Od druhého porodu se mi vysušuje kůže na rukou, a to tak, že se mi neustále loupe a dělají se velmi bolestivé prasklinky, které se dlouho hojí a bolí. Snažím se promazávat, ale i tak je to dost bída. Bohužel se nevyhnu častému mytí rukou nebo omývání čekoholiv, takže tím se to ještě zhoršuje. Moc ráda bych A-dermu zkusila, byla bych vděčná, kdybych našla konečně něco účinnějšího :)

EmmaLark 4.2.19 15:19

S atopickým ekzémem bojuju bohužel od dětství. Díky Bohu čím jsem starší, tím je můj atopický ekzém lepší. V pubertě to ale bylo úplně nejhorší. Nikdy jsem neměla akné jako vrstevníci, ale zato jsem měla příšerný ekzém. Nejvíc trpěly moje ruce, oči, podkloubní jamky. Vypadala jsem strašně, ekzémy praskaly, strašně to svědilo a nejhorší na tom bylo, že mi nepomáhalo nic. Vyzkoušela jsem snad všechno - přírodní kosmetiku, kortikoidy, lékárenský výrobky, chemii a nezabralo dlouhodobě nic. Byla doba, kdy jsem mohla mít na sobě jen vodu a nic jiného. Byla jsem dokonce na dietě, kdy jsem nejedla sladké, mléčné výrobky ani kyselé. Teď máme NT domácnost, používáme přírodní produkty, aby dcerka nemusela projít tím, čím jsem si prošla já. Ekzém čas od času vystrčí svoje růžky, ale naštěstí už ne v takové míře jako kdysi. Tohle bych nepřála nikomu zažít.

rmarci 4.2.19 17:37

Ekzemem trpi muj 3 lety sny, vyzkouslei jsme vse mozne i nemozne a stale se nam endari dostat ekzem pod kontrolu , je to orpavdu otravne drbe se pres dne i v noci ho to budi kolikrat to ma az do krve :(

nikyta159 4.2.19 18:18

Ačkoliv bych radši přenesla atopický ekzém na sebe, bohužel jím trpí můj dvouletý syn. Ekzém se mu rozjel po očkování v jednom roce. Jeho pokožka potřebuje speciální péči. Myslím ale, že se s ním pereme řádně a doufám, že nad ním jednou vyhrajeme. Sprchujeme jednou za dva dny, peru bez aviváže, dávám bavlněné oblečení a když ke nejhůř, tak fenistil na noc. Naštěstí teď jsme v klidové fázi. Má pár ložisek, které se nelepsi, ale ani nezvětšují. My nad nima ale zvítězíme.

hhranolka 4.2.19 19:52

suchá kůže, neustálé svědění drbání. U me se stav zhoršuje vždy na podzim a na jaře. Nezbývá mi nic víc, než stále hledat nové a funkční přípravky a stále mazat a mazat a mazat.

bogape 4.2.19 21:20

Atopický ekzém mě trápí od dítěte a přichází ve vlnách. Vše začalo nevinně suchými místy, dneska jde o suchá svědivá kola na těle, nejhorší je oblast rukou.
Dobrý pomocní je moře, ale to si nemůžu dovolit každý rok, proto se snažím voli čistou přírodní kosmetiku. V zimě mívám nejhorší období, kdy mi plošky na těle praskají a svědí a proto mažu a mažu… vaše výhra by mě moc potěšila, jsem v situaci, kdy suché holomrazy trápí mou kůži a já bych chtěla vyzkoušet něco revolučního.

kutr27 4.2.19 21:21

Já trpím ekzémem od malička.Má to na střídačku vždycky se mi to na chvíli zlepší ale pak zase zhorší většinou v zimním období.Moje dvě dcerky to bohužel zdědily po mě takže se u nás maže maže a maže.Rády bychom tuhle kosmetiku vyzkoušely

Svacinka13 4.2.19 21:38

Suchá pokožka

Já sice netrpím na suchou pokožku, ale má dcera ano, zatím se čeká zda se vyklube atopický ekzém nebo suchá a podrážděná pokožka odezní.

Simajda11 5.2.19 10:04

Atopickým ekzémem trpi moje skoro dvouleta dceruška. Bojujeme odmala, mazeme vsemi možnými mastičkami, kremy, olejicky.. Ted v zime je to jeste horší. Kortikoidy ji ladovat nechci, myslim si ze by se mela lecit jiz pricina a ne dusledek ekzemu.

Zuzajda.U 5.2.19 11:24

Atopickou pokožku nemám, ale mám ji hodně suchou. I po použití krému mě kůže svědí a stahuje.

borvlad 5.2.19 11:32

Můj syn

V roce 1983 se mi narodil syn TOM s atopickým ekzémem, s kterým se celoživotně léčí se střídavým úspěchem. Výkyvy jsou v závislosti na počasí a oslabení imunity po nemoci. Vyzkoušeli jsme již snad vše dostupné na našem trhu… proto jsem pro, zkusit i Vaši nabídku. :potlesk:
Vzhledem ke skutečnosti, že jde o vrozený - poděděný handi-cap, který se v dospělosti sice trochu zmírnil, ale stále přetrvává, rozhodla jsem se zapojit do soutěže a zkusit Vaši novinku. V dubnu Tomáš oslaví narozeniny, tak si myslím, že bych mu udělala radost.
Kdysi jsem mu koupila kazetu přípravků od PROTOPANU. Nyní rádi vyzkoušíme A-dermu. ;-)

S přáním hezkého dne, borvlad

tarjaslov 5.2.19 13:27

Bohužel i já a mé děti patříme k atopikům.Suchá kůže nás trápí celý rok,ale teď s příchodem zimy je to ještě horší.Vyzkoušeli jsme už hodně všelijakých výrobků - ať už koupených v lékárně nebo předepsaných lékařem.Vždy jen částečné zlepšení.A tak bojujeme stále dál a hledáme co by nám pomohlo.Moc rádi by jsme vyzkoušeli značku A-derma a měli tak třeba konečně atopický ekzém pod kontrolou. :palec:

TEREZAblog 7.2.19 19:01

Jsem atopik cca od 3 let. Momentálně ekzém už není tak akutní, stále se mi ale vytváří ložiska . Doporučuji mazat, mazat a mazat , doplňovat Omega kyseliny, přizpůsobit stravu a omezit stres :srdce: .

palola 7.2.19 20:56

Atopickou kůži mám už od dětství, na jaře a v létě mě tento problém netrápí, ale na podzim a v zimě s atopickým ekzémem bojuji. Pomáhá mi pravidelné používání přípravků speciálně určených na atopickou pokožku. :)

plevanka 8.2.19 14:15

Já osobně atopickým ekzémem netrpím, ale v zimě mám hodně vysušenou pokožku, která mne svědí a v noci to bývá nepříjemné, dokonce mě to i budí. Nicméně syn atopickým ekzémem bohužel trpí. Nejdříve jsem zkoušela výrobky z přírodní kosmetiky, ale bohužel, nic efektivně nezabralo. Pak začal kolotoč zkoušení krémů z lékáren, všemožných značek. Něco zabírá lépe, něco vůbec, bez ohledu na cenu. Proto bych velice ráda vyzkoušela tuto řadu kosmetiky, kterou ještě neznám. Vyzkoušela bych ji jak na sebe, tak na syna.

Andrea MP 9.2.19 21:07

NEjsem vylozene atopik, ale behem zimy mam plet i kuzi mnohem citlivejsi a pouzivam tak kosmetiku pro atopiky, ktera je mnohem citlivejsi. Balicek by mi udelal velkou radost. :hug:

sipeji11 10.2.19 12:10

Atopickým ekzémem trpím po druhém porodu. Už v porodnici se mi udělalo první ložisko na lokti a já doufala, že časem zmizí, ale právě naopak, ložiska se množí. Někdy je ekzém klidnější, jindy je až bolestivý, většinou když mám oslabenou imunitu. Doufala jsem, že mi pomůže moře, ale právě naopak, nemít s sebou kortikoidovou mast z dovolené bych neměla nic. Nejčastěji se mi nyní ekzém dělá mezi prsty na rukou. Moc ráda bych objevila něco co mi uleví a nebude jinak škodit, něco přírodního, proto mě velmi zaujala kosmetika A-Derma a hlásím se mezi zájemce o její otestování na vlastní kůži.

Petronelka 007 10.2.19 12:26

Moje suchá pokožka

Problémy se suchou a citlivou pokožkou mám dlouho. Lékařka mi dříve vždy předepsala nějaké vazelíny a já vypadala jako knedlík vytažený z hrnce.Takže mi trvalo dlouho než jsem narazila na kosmetiku pro mě. A toto bych ráda vyzkoušela. :hug:

RomcaRopca 10.2.19 13:25

Ahoj, dobrý den, atopický ekzém se mi po letech vrátil - a právě na „nejlepším“ místě, na obličeji. Každé ráno bojuji se svědivou, červenou a ztluštělou pokožkou. Je po obědě a ačkoliv jsem si ráno aplikovala pleťovou masku na zklidnění a řádně se promazala, už se efekt ztrácí, čelo je suché a svědí, oční víčka také. Je to věčný boj, krémy, které vždy pomáhaly, tentokrát nefungují, každý atopik to zná - plná skříňka krémů a přípravků, se kterými si může akorát mazat paty. A to mluvím o lékařské kosmetice a přírodních přípravcích, samozřejmě nic parfémovaného nebo dráždivého nesmí přes práh. Nákladný a vyčerpávající „koníček“. Nejvíc mě teď trápí krk, je osypaný a svědí a nic nezabírá, asi budu muset sáhnout po kortikoidech. Ještěže miluju šátky! A-Dermu bych moc ráda vyzkoušela, podle recenze to vypadá na přípravky, které by mi opravdu mohly pomoci. Všem přeji hladkou a krásnou pokožku!

Příspěvek upraven 10.02.19 v 13:27

Anninnka13 10.2.19 13:55

Velká neznámá

Nejsem atopik a ani nikdo z rodiny. O to těžší bylo určit že atopickým ekzémem trpí 4 měsíční dcera. Dětská doktorka nejdřív stav zhodnotila jako potníčky a pak že je opruzená, avšak po doporučených přípravcích ji kůže pálela a nebo se i po namazání škrábala a ekzém se rozšiřoval. Aktuálně má tělíčko zasažené od brady po lokty, včetně celých zad a jen doufám že se to nezhorší. Před několika lety jsem měla možnost nějaký krém od A-dermy vyzkoušet a můj obličej byl po něm hezky hydratovaný. Proto věřím že by mohl dceři pomoct a přinést ji úlevu. :-)

traviv 10.2.19 14:07

Dcera trpí na suchou pokožku, neustále promazáváme. Tak doufáme, že se z toho časem nestane atopický ekzém. Přes zimu je to vždycky horší. To trpím i já. Tvoří se mi trhlinky na rukách a dost to bolí.

Luciana33 10.2.19 18:49

Já jsem atopickým ekzémem nikdy netrpěla. Vždycky jsem byla zdravá. A pak se jednoho dnes začaly objevovat malé červené flíčky. Ani jsem si to neuvědomila, když se flíčky začaly pomalu rozšiřovat a hlavně…svědit. Je to skoro 3 roky. Ekzém se mi vždycky zapálí při stresu, nebo když něco moc řeším „v sobě“. :think:

Lady Crow 10.2.19 18:52

Atop nemám, dokonce ho nikdy neměl nikdo z mojí rodiny, a přesto je moje malá dcerka silný atopic. Prý z toho může ještě vyrůst, ale příšerné vidět, jak trpí. Moc bych jí chtěla umět pomoct…třeba jí tohle pomůže :cry:

Martrich 10.2.19 19:54

S atopickým ekzémem a suchou kůží mám bohužel bohaté zkušenosti já i můj sedmiletý syn. Jako dítě jsem měla ekzém hodně, tehdy na to nebyla moc super kosmetika, jako dnes. Postupem času se mi to zlepšilo, používám hodně kvalitní krémy z lékáren a pořád promazávám. Ale suchá kůže mi zůstala a hlavně teď v zimě, když jsou mrazy, tak má sklony k loupání. U syna je to podobné, pořád se škrábe, někdy až do krve, takže promazáváme, co to jde..... Zrovna s kosmetikou A-Derma mam skvělé zkušenosti a doporučovala mi ji moje kožařka.

JM12 10.2.19 19:58

Naštěstí nemám přímo ekzém, ale suchou pokožku rozhodně ano :-? Je to hrozně nepříjemné a pokud se z nějakého důvodu nenamažu hydratačním krémem, kůže se mi začne loupat tak, že to až bolí :-?

deMerteuil 10.2.19 20:08

Jsem atopik, ale takový atypický. Suchou kůži jsem měla od malička, ale atopický ekzém mi diagnostikovali až v dospívání. Nebyla jsem zrovna nejpopulárnější mezi spolužáky a byla jsem ještě trošku tlustá. Tím víc mi vadilo, že se mi vyrojil nepřehlédnutelný ekzém zrovna na můj maturitní ples a nedal si říct. Nakonec mi ještě oko pokryté ekzémem celé nateklo a vypadala jsem úplně jako jednooký Quasimodo. I tak jsem se dokázala dát na plese dohromady se svou první láskou. Zřejmě se vyrážce nepodařilo překrýt tu mou ‚vnitřní krásu‘ :lol: :lol:

Monulie 10.2.19 20:16

S ekzémem jsem si užila. Od mala v předkloktí a v kolenních jamkách, pak se mi po dvacítce rozlezl po pravé ruce a odmítal ustoupit. Klouby jsem měla uplně oteklé, kůži suchou nebo naopak uplně mokvavou… no příšerný. Drbání mě vždycky nejvíc chytalo večer a v noci, takže jsem se ráno vzbudila s tenčí kůži. Nejvíc pomáhá pravidelná péče, nestřídání značek kosmetiky a hlavně psychická pohoda. Dodneška jsem vděčná paní doktorce kožní/terapeutce. Ekzém se mi sice pořád objevuje, ale už ho beru jako kompas. :strawberry:

Kari1234 10.2.19 20:31

Ekzém ma trápi z času na čas, raz viac raz menej. Ale s A-dermou mám skvelé skúsenosti a rada ho používam aj bežne. Suchá koža je v tomto období moja nočná mora, ktorá ma stále prenasleduje a chcem sa jej zbaviť nadobro. Tak snáď mi to vyjde. :hug:

ninondelencos 10.2.19 20:37

Atopický ekzém jsem měla hodně v dětství, především v zimě, do dneška nevím přesně z čeho. Pak jsem měla pár let pokoj, ale nedávno se mi atopák vrátil. Tuším trochu, že mi to dělá chlor, tak se mu snažím co nejvíce vyhýbat, ale asi před měsícem vodárny pravděpodobně přidaly chlor do vody, která nám doma teče. Voda začala smrdět chlorem a atopák se mi hrozně zhoršil. Nevím jestli má můj problém nějaké řešení.

Lucy Liu 10.2.19 20:39

Ekzém mám od mala, takže jsem si s ním už zkusila svoje. Když dodržuju „dietu“ a nejím :choco: :lemon: :orange: :sweet: , tak to docela jde, jenže bych neměla ani :wine: a to už mi těch milovaných potěšení moc nezbývá :lol: Jsem s tím celkem smířená.

A-dermu jsem ještě nezkoušela, takže otestuju ráda 8-)

mimosa 10.2.19 20:47

Atopický ekzém je běh na dlouho trať, na celý život. Syn s ním marně bojuje, drží všechny možné diety a jediné, co mu ulevuje, je pořádně promaštěná pleť. Výborná je také olejová koupel, kdy odpadne následné promašťování - když jde do školy, aspoň není tak výrazně mastný. Leskne se, oblečení promaštěné… Neustále svědění, škrábání, léky, kortikoidy…

hankaname 10.2.19 21:12

Sama atopik nejsem, ale manžel i syn jsou. U syna se to s věkem naštěstí dost lepší, ale kosmetiku pro něj hodně pečlivě vybírám.

jineli 10.2.19 21:41

Díky bohu, že sama atopickým ekzémem netrpím, bohužel hned několik mých blízkých kamarádek ano. Neustále si stěžují, že ani velmi drahá lékarenská kosmetika nebo mastičky doporučené dermatoložkou pomůžou jen na chvíli, ale za pár týdnů je vyrážka zase na světě… :think:

admin 12.2.19 13:17

Milí soutěžící,

děkujeme za Vaše komentáře, ve kterých jste se s námi podělili o své příběhy s atopickým ekzémem. V mnohých z nich jsem se poznala :-( Balíčky mohou ale bohužel získat pouze 3 z Vás.

Kdo se tedy může těšit na otestování kosmetiky pro atopiky od značky A-derma?

@mimosa
@plevanka
@EmmaLark

Gratulujeme :kytka: Do soukromé zprávy nám prosím napište adresu, kam můžeme výhru poslat.

Všichni ostatní se již brzy mohou těšit na další soutěž o kosmetiku od Manufaktury :-*

Všem atopikům přeji hodně štěstí, pořádně hydratovanou kůži a co nejmíň svědění a bolesti.

Pěkný den :rose:
Lucka

Přidat komentář