18. srpna: zelený den

Minulý nápad otestovat vůně jedné barvy se mi tak zalíbil, že jsem se rozhodla zkusit to znovu, tentokrát se zelenou. Zase dámské i pánské. Výběr byl horší, protože zelených vůní mnoho není, aspoň ne těch, které bych ještě neměla otestované. A úspěch se taky zrovna nekonal...

Kdybych ještě neměla otestovanou třeba No. 19, Pure White Linen Light Breeze, Dioressenci nebo některé nové Ô, mohla jsem si pískat - z těch bych slušný článek. Jenže těch zelených parfémů vážně moc není, takže jsem musela brát, co zbylo - a místo pískání se většinou ozývalo spíš otrávené odfukování.

Salvador Dalí Laguna MaravillaSalvador Dalí Laguna Maravilla

Tak třeba modrozelená Laguna Maravilla (Salvador Dali). První závan mi připomněl repelent, potom to nějakou dobu bylo tak disharmonické, že se k tomu skoro nedalo čichnout. Poté, co se vůně trochu srovnala, jsem ji konečně mohla zhodnotit: hřejivá, sladkokyselá, se slabým umělohmotným nádechem. Nenadchla a ještě k tomu trochu urazila. Další prosím.


Mandarina Duck All of Me for HimMandarina Duck All of Me for Him

Pánská Mandarina Duck All of Me je bledě zelená vodička v obyčejném flakonku a tak nějak také voní. Moc dlouho nevydržela a voněla jako zelené listy se špetkou květin a cedru. Nestojí příliš ani za těch šest stovek, za které se prodává 100ml balení, jsou i lepší levné polévačky…


Bruno Banani Made for MenBruno Banani Made for Men

Bruno Banani Made for Men je z vyzkoušené čtveřice asi tak nejlepší. Ze začátku je trochu divně suchá (setkala jsem se s tím i u jiných Bananiho vůní), rozvoní se však do relativně slušné pánské vůně s jemnějším vyzněním a převážně dřevitými a bylinnými tóny.


Puma GreenPuma Green

O poslední testované vůni Puma Green vám bohužel neřeknu nic, protože její výdrž na kůži je asi dvacet minut. Jsou tam nějaké generické zelené tóny a asi špetka nějakých květin nebo dřev nebo vlastně čehokoli. Who cares.


Jakou barvu mám otestovat příště?


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

kubacis 22.08.12 15:07

Modrý den už jsme tu měli. :) http://www.arome.cz/…a-modry-den/

Také bych se přimlouvala za zlatou. :potlesk: A vždyť Ada psala, že byla hodně omezena výběrem (na to, co dosud nezkoušela). Mně nepřišel nejhorší židbík zelené Pumy, ale to, co následovalo a výdrž… :roll:

therion 22.08.12 14:47

Ja by som hlasoval za modrú. Ďakujem Ada :hug:

Ada 21.08.12 23:04

Ono ale nic jiného zeleného nebylo.

Luciak 21.08.12 11:05

Mne sa napad s testovanim podla farby paci, sortiment uz menej :roll: Uvitala by som trochu kvalitnejsi vyber, tieto drogeriove hity bez napadu ma nezaujimaju.

michala333 20.08.12 15:54

Prosím nabudúce červenú :kytka:

aknel.77 20.08.12 13:05

Taky bych zkusila zlatou nebo fialovou. A taky jsem ráda, že to Ada zkusila za nás a my se těmi vodičkami nemusíme zdržovat.

barbucha 19.08.12 21:36

Vy naděláte… No, napadlo by vás zkoušet něco takovýho? Tak vidíte. Buďte rády, že se Ada obětovala :mrgreen:

anahir 19.08.12 20:20

Příště něco zlatého na podzim? :mavam:

elisen3 19.08.12 14:17

Při vší úctě k tobě, Ado, tohle snad nebylo nutné 8o

dusty 19.08.12 14:15

Asi tak. Nabudúce skús Ada zrecenzovať nejaké oudovky.

Sára 19.08.12 13:03

Když jsem viděla jaké vůně se budou recenzovat tak jsem si jen řekla proč proboha? Tohle jsou podle mě úplně zbytečné vůně na našem trhu, včetně verzí pro opačné pohlaví…

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější