Načítám ....
Zavřít
   Podrobnější vyhledávání

Nové recenze

Palette eyeshadow WET & DRY

Těšila jsem se, že vyzkouším tuhle mladou českou značku. Ačkoli nejsem aktivistka, dost mě potěšilo i to, že netestují na zvířátkách. Paletka Urban Style je složená přesně pro moje zelené oči :

  • hnědá základovka (vytvoří 3D efekt),
  • tmavá a světlá fialová (kontrastní barva zvýrazní zelené duhovky),
  • tmavá a světlá zelená (ráda používám zelenou jako doplněk)
  • a bílá (rozjasní to, co je potřeba)

Výdrž mají skvělou, večer je odstraňuji prakticky z místa, kam jsem je ráno nanášela (používám ovšem podkladovou bázi). Mám taky ráda, jak se perleťově lesknou, ale chápu, že někdo ten lesk snese jen na zvláštní příležitosti a ne na běžný den.

Balení mi zpočátku připadalo velmi praktické - magneticky připevněné odstíny drží velmi dobře. Bohužel ale po pár dnech užívání se ukázalo, že papírový obal není schopen čelit nepříznivému prostředí v kabelce a a stíny se začaly trochu drobit.

Sephora Collection: Mixology Palette Nude & Fresh

Paletka přesně podle mého gusta.
Celkem 18 odstínů, nakombinovaných do vcelku smysluplných trojic. Troufám si říct, že využiji skoro všechny odstíny.
Díky, Sephora. Amen!

Aroma Ritual Shower Gel Pink Grapefruit Sprchový gel Růžový grep

Dermacol Aroma Ritual Pink Grapefruit s vůní růžového grapefruitu nabije energií - obzvlášť pokud si ho přiberete do sprchy ráno nebo po cvičení. Osvěžující vůně růžového grapefruitu vás totiž skutečně nakopne, ať už jste na tom se svou vlastní energií jakkoliv. O větším zklamáním je, že růžový grapefruit sice provoní celou koupelnu, na kůži jeho osvěžující a lehce nahořklá vůně ale nezůstane. Jinak i tenhle kousek patří ke zdařilým sprcháčům z dílny Dermacolu. Pění tak akorát, viditelně hydratuje a pokožku zanechává na dotek jemnou. Doporučuji.

Miss Baby Roll

Jedna z mých nejoblíbenějších řasenek! Mám dlouhé rovné řasy, ač ne nějak husté. No a tahle řasenka je pro mě jako dělaná. Krásně zvětší objem, nelepí řasy k sobě a decentně je natočí.

treaclemoon Ginger morning sprchový gel

Treaclemoon jsme dřív vozily s kámoškou z německých drogerií, hlavně kvůli tomu, že byla levná a krásně voněla. Kupuji převážně veganskou kosmetiku a byl to výborný kompromis ceny a výkonu.
Když se mi po delší době dostala zpátky do rukou, myslela jsem si, že jsem z těch přeslazených „žužu“ vůní už vyrostla. Omyl, jsem zpátky v dětských letech. Ještě si dát dětskou HUBA BUBA žvýkačku a máme to kompletní. Vůně je velmi sladká a určitě nebude sedět každému.

Plusy: vůně, cena, vegan-friendly,
Mínusy: uvítala bych pumpičku


Reklama

Nejnovější článek


Reklama