Načítám ....
Zavřít
   Podrobnější vyhledávání

Nové recenze

Kosmetics Spa jemný kondicionér pro všechny typy vlasů

Mně opravdu nevoní, z tuby se dere taková umělá, těžko určitelná vůně. A co víc, vlasy pak nešly rozčesat, spíš byly takové rozčepýřené - takže za mě ne.

Krásná kurtizána

Velmi příjemný na pleti, ale chvíli trvá, než se vpije do pokožky. Pak mám pocit vypnutí. Krém má dost bylinkově výrazné aroma - tak jako klasická kosmetika Havlíkova apotéka. Dlouhodobé účinky zatím nemohu potvrdit.

Ubrousky na čištění štětců

Priznám sa čistenie štetcov trošku zanedbávam ale táto praktická novinka ma zaujala. Doteraz som využívala sprej na čistenie ale obrúsky mi prídu rýchlejšie, praktickejšie a viac easy. Jediné čo mi vadí je to, že sa to celkom rýchlo spotrebuje.

Krycí lak Metal Shock

Keďže ma zaujali pigmenty, krycí lak som si automaticky kúpila kvôli fixácii a myslím si, že vďaka tomu mi pigmenty vydržali niekoľko dní. Keď sa neponáhľam bežne tento krycí lak nanášam aj na iné laky a zatiaľ to reagovalo vždy dobre. Produkt, ktorý i keď neohúri, tak spĺňa to čo má.

Pure Clay Detox Mask intenzivní čisticí maska 3 Pure Clays + Charcoal

Super prudukt. Zmatňuje, stahuje póry a pleť čistí. Krásná vůně, takže jedině doporučuji.

Katalog kosmetiky

Chcete konečně najít svůj správný odstín make-upu a zjistit, která řasenka nevysychá? V našem katalogu najdete tisíce kosmetických produktů od přírodní kosmetiky až po dekorativní kosmetiku. Katalog je rozdělen podle způsobu použití kosmetického výrobku. Nechybí rtěnky, pečující ani vlasová kosmetika. Pokud máte oblíbenou značku, které jste věrná, vyhledejte produkty podle značky např. NYX, Dermacol nebo Bioderma. Stále jste nenašla ideální make-up, slušivou červenou rtěnku a chybí vám noční krém? Rozhodněte se na základě recenzí. A pokud se chcete o vaše dojmy podělit s ostatními, můžete jí sami ohodnotit.


Reklama


Reklama