Načítám ....
Zavřít
   Podrobnější vyhledávání

Nové recenze

Surface Radiance Cleanse

Medik8 je trochu dražší, ale čas je neúprosný. Navíc čím jsem starší, tím spíš jsem ochotná si taky něco dopřát a koupit si kvalitní kosmetiku. Byla jsem dost skeptická, nicméně mě medik příjemně překvapil. Cítím, jak je pokožka obličeje prokrvená a „živá“, žádná mdlá a unavená. Účinky jsem začala pozorovat asi po dvou týdnech používání, když už jsem to chtěla vzdát :)

Surface Radiance Cleanse

Na kosmetiku od Medik8 nedám dopustit. Na svou suchou kůži si nemohu dovolit používat denně peelingy ani mycí gely, to ale neplatí pro poreCleanse gel. Krásně voní, vůbec nedráždí a hodně mi pomáhá, když nestíhám návštěvy kosmetičky.

Good Morning Eye Treatment Péče o oční okolí

Tento produkt jsem si koupila ovlivněná jeho názvem. Protože po ránu opravdu potřebují mé oči probuzení. Krém má lehkou konzistenci, absolutně nedráždí oči. A výsledek? Vzhledem k mému věku (49let) neočekávám 100 procentní účinnost, ale i tak musím napsat, že jsem velmi spokojená a účinek je znát. Jediné, co bych u produktu vytkla, je malé množství :-) . Ale abych si koupila dvě balení, tak zkusím zase jinou oční péči přibližné ceny :-)

Rtěnka Matte Mania

Pokud hledáte neslíbatelnou rtěnku, tak tou určitě tato není. Ale! Drží lépe než klasické rtěnky, docela se blíží těm dlouhodržícím a za mě je třeba lepší než lingerie od NYX. Protože je tekutější, nedělá krustu, nedrolí se a vytrácí se z vnitřku rtů celkem nenápadně, rty nejsou „okorale“. Dá se snadno opravit, na rtech nepne a vysušuje minimálně. Pozor na odstíny, některé kryjí málo a flekatí. Odlíčit jde dobře, za mě fajn produkt z drogerie.

Rtěnka Superstay Matte

Kolem téhle rtěnky vypuklo šílenství a já dlouho s koupí váhala. A věděla jsem proč..
Mají krásné odstíny. Ale to je asi všechno. Vůně mi vadí, zbytečně převoněný produkt. Lepí, dlouho lepí a tím se, když má člověk zavřenou pusu, dost poničí ve vnitřní části rtů a vypadá to hodně špatně. Jsem u těchto typů rtěnek zvyklá, že počkám minutku dvě po aplikaci a můžu v klidu pít, jíst.. bohužel tady se čeká dost dlouho a stejně lepí dál a to mi vadí nejvíc. Zůstanu u svých milovaných lip stain od Sephory.

Katalog kosmetiky

Chcete konečně najít svůj správný odstín make-upu a zjistit, která řasenka nevysychá? V našem katalogu najdete tisíce kosmetických produktů od přírodní kosmetiky až po dekorativní kosmetiku. Katalog je rozdělen podle způsobu použití kosmetického výrobku. Nechybí rtěnky, pečující ani vlasová kosmetika. Pokud máte oblíbenou značku, které jste věrná, vyhledejte produkty podle značky např. NYX, Dermacol nebo Bioderma. Stále jste nenašla ideální make-up, slušivou červenou rtěnku a chybí vám noční krém? Rozhodněte se na základě recenzí. A pokud se chcete o vaše dojmy podělit s ostatními, můžete jí sami ohodnotit.


Reklama


Reklama