Načítám ....
Zavřít
   Podrobnější vyhledávání

Nové recenze

Paleta očních stínů Instant Glam

Tato paletka nás docela zaujala svou stavbou a gigantickým aplikátorem. Byla to naše první paletka na tento způsob, kdy se jedním tahem nabírají dva odstíny. Musíme pochválit barevné složení uvnitř a dua byla dle nás také dobře sladěna k sobě. Stíny jsou jemně krémové a ani nepráší. Aplikátorem se dobře nanášejí na oční víčka - což nás šokovalo, že to jde snadno. Celkově konstatujeme, že tato paletka zábavná a pro každého kdo si rád hraje bude dárečkem. Hlavně není suchá a její výdrž není vůbec špatná. Zkuste, stojí za to.

Pěna do koupele Jednorožec

Tato koupel není pouze pro malé, ale perfektně si ji užijeme i my holky. I v nás ženách je skryta malá holka s láskou k jednorožcům :D. Sladká parfemace, lehké třpytečky a růžová voda. Pokožka po koupeli byla jemná a nebyla vysušená. Vana se nám neobarvila a celkově to byl úžasný relax, však myslet se má i na duši. Doporučujeme.

Krycí lak Metal Shock

Vyzkoušela jsem už mnoho krycích laků, protože mám nalakované nehty skoro neustále. Essence krycí laky umí, ale tento je jeden z těch průměrných. Neurazí, ale nevydrží 10 dní jako plumping top coat od stejné značky

Luxe suchý šampon

Tento suchý šampon patří do řady našich oblíbenců a navíc je krásně ozdobený pavím peřím ;) doporučily bychom ho hlavně po dámy, které nechtějí na sobě sladkou parfemaci. Tento paví šampon má silnější dámskou parfemaci, ale svou práci odvede stejně výborně jako ostatní z řady. Chce to umírněné množství nastříkat a nezabarvuje ani pěšinku.

Pigment na nehty Metal Shock

Prášek mám v odstínu 02 me and unicorn, který je sám o sobě krásný. Aplikovat se má podle návodu na první vrstvu laku prstem. V mém případě jsem ale měla více pigmentu všude po bytě než na nehtech. A výsledek byl velmi nevýrazný a vlastně za ten bordel ani nestál.

Katalog kosmetiky

Chcete konečně najít svůj správný odstín make-upu a zjistit, která řasenka nevysychá? V našem katalogu najdete tisíce kosmetických produktů od přírodní kosmetiky až po dekorativní kosmetiku. Katalog je rozdělen podle způsobu použití kosmetického výrobku. Nechybí rtěnky, pečující ani vlasová kosmetika. Pokud máte oblíbenou značku, které jste věrná, vyhledejte produkty podle značky např. NYX, Dermacol nebo Bioderma. Stále jste nenašla ideální make-up, slušivou červenou rtěnku a chybí vám noční krém? Rozhodněte se na základě recenzí. A pokud se chcete o vaše dojmy podělit s ostatními, můžete jí sami ohodnotit.


Reklama


Reklama