Načítám ....
Zavřít
   Podrobnější vyhledávání

Nové recenze

Lirene Micelární voda na obličej a oči 3v1

Na tuto micelárku jsem si přečetla recenze na internetu ještě, než jsem ji začala používat, nejčastěji si slečny stěžovaly na to, že pleť je po použití micelárky hodně ulepená a že po použití nezanechává takový ten „opravdu vyčištěný“ pocit. Musím s tím souhlasit pouze částečně, po přečtení některých recenzí jsem čekala opravdu ulepenou hrůzu, což se ale rozhodně nekonalo, i když je pravda, že mírně lepivý pocit po ní mám. Nicméně nic co by nevyřešilo rychlé opláchnutí obličeje vodou nebo třeba tonikum. Trochu hůř odličuje řasenku, oční stíny popř. výraznou rtěnku, ale s jemným líčením si poradí úplně v pohodě. Pleť nijak nedráždí, ani na ni moje pleť nereaguje jinak negativně. Cena je samozřejmě nižší než u micelárky Bioderma apod., takže je na zvážení každého, kolik je ochoten investovat. Za mě je to mezi micelárkami takový průměr.

Fixační sprej na make-up Infallible Fixing Mist

Plní účel bez problémů, makeup opravdu zafixuje na většinu dne. Co mě štve, je rozprašovač, který je docela „hrubý“, na tvář se tak dostanou relativně velké částečky produktu. Před použitím je potřeba pořádně zatřepat. Za tu cenu bych čekala snažší aplikaci, znovu bych po něm už nesáhla.

Pro Shade & Brighten Shimmers paleta očních stínů s rozjasňovačem

Když jsem tuhle paletku uviděla, hned jsem věděla, že ji prostě musím mít! Stíny v šesti neutrálních odstínech jsou docela krémové, dobře se nanáší i zapouští do sebe, takže můžu pěkně vystínovat oči, podle toho, jakou mám zrovna náladu. Rozjasňovač je o něco víc sušší a práškovější, stačí ho malé množství a funguje pěkně. V paletce je i aplikátor a i když jej opakovaně používám, nedrolí se a netrhá. Takže do této paletky půjdu určitě znovu.

Vyhlazující báze

Mně tahle báze nevyhovuje, na můj vkus je až moc silikonová a plastová, až mám z toho nepříjemný pocit. Nevpíjí se do pleti, ale vytváří na ní film. Právě tento film „vyrovná“ nedokonalosti, takže ano, pleť vypadá lépe, ale ta kluzkost a pocit „poplastování“ mi prostě nesedí. Navíc nemám ráda vrstvení produktů, raději sáhnu po krémových podkladových bázích, které se vsáknou. Na druhou stranu pleť opravdu vypadá lépe a výdrž make-upu se mírně prodlužuje.

Active Warrior Fixační sprej na make-up Freezing

Povedený rozprašovač! Dělí totiž obsah na malé příjemné kapičky, takže se velmi dobře dávkuje a nevytváří po nastříkání „louže“ na makeupu. Osvědčil se už v prvním horku, make-up drží, ani ty levnější se neslévají. Nejvíce je to pak znát na levnjších konturách a rozjasňovači, které normálně do oběda způli mizí, s tímto fixačním sprejem drží. Za tu cenu skvělý.

Katalog kosmetiky

Chcete konečně najít svůj správný odstín make-upu a zjistit, která řasenka nevysychá? V našem katalogu najdete tisíce kosmetických produktů od přírodní kosmetiky až po dekorativní kosmetiku. Katalog je rozdělen podle způsobu použití kosmetického výrobku. Nechybí rtěnky, pečující ani vlasová kosmetika. Pokud máte oblíbenou značku, které jste věrná, vyhledejte produkty podle značky např. NYX, Dermacol nebo Bioderma. Stále jste nenašla ideální make-up, slušivou červenou rtěnku a chybí vám noční krém? Rozhodněte se na základě recenzí. A pokud se chcete o vaše dojmy podělit s ostatními, můžete jí sami ohodnotit.


Reklama


Reklama