MiniRecenze: Nahradí rozjasňovač 8 hodin spánku?

Na rozjasňovače True Match jsem naučila celou naši kancelář. Ukázala jsem totiž holkám, že tekutý rozjasňovač není zbytečnost, ale užitečný pomocník, který stojí za vyzkoušení.

Tekutý highlighter nepatří pouze na vršek lícních kostí, můžete ho přimíchat do make upu a poťupkat s ním víčka i rty. Pokud máte suchou pokožku, určitě ho vyzkoušejte. Během mžiku mdlou pleť rozzáří a na pohled přidá 8 hodin spánku.

True Match je dostupný ve dvou odstínech. Zatímco růžový Icy Glow se hodí hlavně v zimě a ocení ho majitelky porcelánové pleti, bronzový Golden Glow si zamilujete v létě, krásně totiž podpoří opálení. Odlesk, který rozjasňovač vytvoří, je přirozený a efekt nevypadá na pleti uměle. Hezky podpoří a doplní líčení a skvěle bude vypadat i bez make upu.

Balení je velké, má 30 mililitrů, takže i když s ním nebudete šetřit, vydrží vám dlouho. Úzký aplikátor zajistí precizní nanesení a navíc z tubičky nevymáčknete zbytečně hodně.

Rozjasňovač ocení také ženy se zralou pletí. U nich platí jedno zlaté pravidlo: Všechno, co je leskne, je žádáno. Matný efekt totiž zbytečně přidává léta a zvýrazňuje vrásky. Rozzáření zdar!

Cena: 300,–

True Match boduje i v recenzích, podívejte se!

zdroj www.ok-makeup.czzdroj www.ok-makeup.cz

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Váš příspěvek
Lucinela 20.08.18 11:25

Mám doma True math hnědý. Netvrdím, že rozjasňovač nepomůže při vhodné aplikaci (tu mám fakt dokonale nastudovanou), ale jde o to, že napsat, že nahradí osm hodin spánku, je prostě opravdu hodně odvážný reklamní trik, resp. zcela za hranicí.
To je stejné, jako bych napsala, že když vejdu na úřad navoněná Chanel No. 5, vyjednávání je vždy úspěšné.

Hezký den,

Lucinela

okmakeup 20.08.18 08:55

@Lucinela

Dobrý den,

děkuji za komentář. Mohu se zeptat, jaký rozjasňovač jste zkoušela? S tímto mám skvělou zkušenost právě i na pleti s vráskami. Je ale jasné, že záleží na množství rozjasňovače i na druhu make upu, do kterého tekutý rozjasňovač případně mícháte.

Hezký den, Karolína :rose:

Příspěvek upraven 20.08.18 v 08:56

Lucinela 18.08.18 10:36

No tak, to tedy určitě. Já jsem onehdy po vzoru své dvacetileté dcery (chtěla jsem vypadat tak krásně jako ona) rozjasnila svou pleť tak, že jsem zářila jako triangulační bod, usmívat, mračit, či jakákoli mimika zakázána, neboť tolik vrásek, které mi najednou vyskočily jsem fakt neviděla. Takže rozjasňovač a zralá pleť - velmi opatrně. A osm hodin spánku nenahradí ani u té dvacítky. Nekrmte ty holky takovýma blbostma. Raději jim poraďte - odličovat, odličovat a odličovat. Po dvacítce mazat, po třicítce mazat, mazat, mazat a od čtyřicítky zachraňovat, co se dá.

Nejčtenější