MiniRecenze: Nahradí rozjasňovač 8 hodin spánku?

Na rozjasňovače True Match jsem naučila celou naši kancelář. Ukázala jsem totiž holkám, že tekutý rozjasňovač není zbytečnost, ale užitečný pomocník, který stojí za vyzkoušení.

Tekutý highlighter nepatří pouze na vršek lícních kostí, můžete ho přimíchat do make upu a poťupkat s ním víčka i rty. Pokud máte suchou pokožku, určitě ho vyzkoušejte. Během mžiku mdlou pleť rozzáří a na pohled přidá 8 hodin spánku.

True Match je dostupný ve dvou odstínech. Zatímco růžový Icy Glow se hodí hlavně v zimě a ocení ho majitelky porcelánové pleti, bronzový Golden Glow si zamilujete v létě, krásně totiž podpoří opálení. Odlesk, který rozjasňovač vytvoří, je přirozený a efekt nevypadá na pleti uměle. Hezky podpoří a doplní líčení a skvěle bude vypadat i bez make upu.

Balení je velké, má 30 mililitrů, takže i když s ním nebudete šetřit, vydrží vám dlouho. Úzký aplikátor zajistí precizní nanesení a navíc z tubičky nevymáčknete zbytečně hodně.

Rozjasňovač ocení také ženy se zralou pletí. U nich platí jedno zlaté pravidlo: Všechno, co je leskne, je žádáno. Matný efekt totiž zbytečně přidává léta a zvýrazňuje vrásky. Rozzáření zdar!

Cena: 300,–

True Match boduje i v recenzích, podívejte se!

zdroj www.ok-makeup.czzdroj www.ok-makeup.cz

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.