...a pitíčko proti stárnutí

Že krása vychází zevnitř víme už dávno a v lékárnách si můžeme koupit spoustu potravinových doplňků, které nám k tomu pomůžou.

Společnost Nestlé nyní uvedla na trh příjemnější formu potravinového doplňku než nějaké kapsle - nápoje a tyčinky Glowelle ve dvou příchutích, malina + jasmín a granátové jablko + liči. Glowelle obsahuje různé látky, jejichž seznam včetně nezbytného „vědeckého“ popisu účinku najdete na stránkách produktu. Jsou to například extrakt z jablek, betakaroten, extrakt z kakaa, starý dobrý Q10, lutein, lykopen z rajčat, zelený čaj, vitamín C a E a další látky, povětšinou antioxidanty. Nestlé se zapřísahá, že všech látek je dostatečné množství, aby skutečně účinkovaly, a jejich účinnost je podepřena vědeckými studiemi - na stránkách dokonce najdete seznam literatury. Nechybí přirozeně nezbytná studie na opravdových ženách - asi není překvapivé, že 9 z 10 žen po měsíci popíjení Glowelle uvedlo, že má mladší pleť.

Výrobky neobsahují umělá aromata, barviva ani sladidla, mají 100 (nápoj) nebo 50 (tyčinka) kalorií; a kdy a zda budou k mání v ČR netuším, ovšem zásoba tyčinek na měsíc přijde momentálně na 112 dolarů, což by na náš trh po obvyklé přirážce bylo asi moc.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Nejčtenější