Ve tvaru vodováhy: Jak vypadá parfém pro architekta?

Kateřina Šantrochová vytvořila na zakázku pánské parfémy a vyladila také jejich flakon – trojice architektů dostala vodováhy.

* Originální vůně uvidíte a očicháte do 28. října v Galerii Jaroslava Fragnera. Zdroj: archiv A69.cz

Architektonický ateliér A69 uspořádal výstavu ke svému 25. výročí založení. Kromě skic a doprovodného programu si zde užijete také trojici parfémů, která byla vytvořena třem zakladatelům na míru.

Jaroslav Werig, Boris Redčenkov a Prokop Tomášek totiž přizvali parfémářku Kateřinu Šantrochovou, která jim vymyslela tři osobní vůně. Lze je použít zvlášť i dohromady. Zajímavostí je i jejich personalizovaný flakón – vůně jsou uložené v pouzdru ve tvaru vodováhy.

Autorka Kateřina Šantrochová se věnuje parfémům na míru, tvořila například pro pražskou prodejní galerii Cihelna Concept Store nebo pro galerii Pro Arte. Pod názvem Scent de Roche najdete její niche parfémy.

Parfémy ve vodováhách si můžete prohlédnout a očichat na výstavě Cloud 69, a to už jen do 28. října v Galerii Jaroslava Fragnera v Praze.

Jak by vypadal flakónek podle vaší profese? :)

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Témata článku

Váš příspěvek
Petrichor 26.10.19 13:16

To jste napsala Vy, nebo je to mírně pozměněný článek který vyšel 6.10 v Respektu? https://www.respekt.cz/…2019/41/styl

Nejčtenější