Lush už myslí na Vánoce! Přináší totiž veganský adventní kalendář plný barev

I když léto ještě neskončilo, značka Lush už do svého portfolia zařadila adventní kalendář, který je letos 100% veganský. Objednávat ho můžete už teď!

Voňavé překvapení vám zpříjemní advent

Stejně jako v loňském roce si můžete objednat voňavý adventní kalendář kosmetické značky Lush. A to s dostatečným předstihem. Tentokrát potěší především vegany, protože uvnitř adventního kalendáře je pouze veganská kosmetika.

V barevné dárkové krabičce se nachází 24 políček. V každém se ukrývá určitý kosmetický kousek značky Lush. V beauty kalendáři naleznete mýdla, koupelové bomby, ale i miniatury krémů a sprchových gelů. Za pozornost stojí také koupelová pěna a scrub na rty. Kosmetika Lush je vyrobena z přírodních surovin, krásně voní a ještě lépe vypadá.

Pokud vás kalendář zaujal, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jedno balení vyjde na 6 500 Kč! Objednat si ho můžete už teď, distribuce proběhne v listopadu.

Jste ochotni si za takový adventní kalendář připlatit?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek
Nelly 918 10.9.20 11:33

Bylo by lepší myslet na Vánoce raději už v lednu :-P

Nejčtenější