Adventní kalendáře plné krásy. Které nás zaujaly?

Kosmetické adventní kalendáře nás baví stejně jako vloni. Letos jsme se navíc rozhodli, že budeme jednotlivá okénka otvírat každý den na našem Instagramu (@aromecz). Které kalendáře jsme si pořídili do kanceláře a na které si zatím jen brousíme zuby?

Zdroj: redakce Arome.cz

Pohádkový kalendář od Essence 1/7

Tento rok se mi zatím nejvíc líbí na prví pohled adventní kalendář od Essence. Na poličce vypadá krabička v pastelových odstínech jako zasněžené zákoutí a v jednotlivých okýnkách jsme zatím našli laky na nehty, třpytky a štětce.

Zdroj: redakce Arome.cz

Balea překvapení 2/7

Růžovou Baleu si pořídila naše Hanka. V kalendáři najdete roztomilé miniaturky, které se hodí na cesty nebo na první vyzkoušení. Nejvíce mě zatím zaujala maska na vlasy.

Zdroj: www.instagram.com/loccitane

Žluto-červený L'Occitane 3/7

Několikrát už jsem se byla podívat na 24 dárečků od L'Occitane. Ukrývá moje oblíbené krémy na ruce a sprchové gely. Dalším důvodem proč ho pořídit je i fakt, že se mi letos barevně domů hodí. Jsem zvědavá, jestli mu nakonec odolám…

Zdroj: redakce Arome.cz

Kalendář plný dekorativky 4/7

Makeup Revolution mě překvapil hned prvního prosince. Z kalendáře jsem si vytáhla krásnou krémovou rtěnku. Protože je dělaný pro anglický trh, je tam 25 okýnek, takže dostanete i bonus navíc.

Zdroj: redakce Arome.cz

Rtěnky, stíny a rozjasňovače NYX Professional Makeup 5/7

NYX kalendář jsme ulovili hlavně z toho důvodu, že v něm najdete samostatně neprodejné oční stíny, dva rozjasňovače, tvářenky a 14 roztomilých minirtěnek s různými finiši.

Zdroj: redakce Arome.cz

Ukořistily jste Yves Rocher? 6/7

Yves Rocher se bleskově vyprodal i letos. Krásná krabička nás zatím překvapila malou verzí parfému, mangovým sprchovým gelem a praktickým krémem na ruce. Kosmetiku od Yves Rocher moc neznám, takže jsem ráda, že poznám i něco nového.

Zdroj: www.instagram.com/clinique_katowice

Vánoční Clinique 7/7

V barevném kalendáři od Clinique najdete bestsellery ve zmenšené velikosti, tvářenku a dokonce i štětec. Důvod, proč jsem si tento dáreček nenadělila o pár týdnů dřív k Vánocům je jednoduchý. Spoustu kosmetiky od téhle značky už mám, takže nevím, jestli potřebuji další. I když možná…

Nejčtenější