Alessandro Dell'Acqua: Alessandro Dell'Acqua

Alessandro dell'Acqua voní po růžích, pivoňkách a pelargóniové silici; celkový dojem je teplý, jako vůně květin, které kvetou na slunci v letní zahradě.

Sytá květinová vůně. Voní po růžích, pivoňkách a pelargóniové silici; celkový dojem je teplý, jako vůně květin, které kvetou na slunci v letní zahradě. Navzdory světlému flakonu v šedé krabičce se mi po přičichnutí okamžitě vybavila intenzivní červená a růžová barva, sametové okvětní plátky rudých růží a pivoňky v takové té jasně růžové. Možná vám ta sytá květinová červeň bude připadat až ovocná (nejspíš do jahodova). V této podobě vydrží Alessandro tak hodinku a potom se zmírní; květiny jsou méně výrazné, vůně se zaoblí, ukáže se ‚krémový‘ základ s pižmem a trochou vanilky, později vykoukne i jemný santal.
Doporučila bych jako hřejivou vůni na podzim nebo na jaro, kdy si chcete připomenout, jak vypadá záhon růží a pivoněk.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Svatka 20.06.10 20:38

Opravuji svůj názor: Není to obyčejná svěženka, je to sytá vůně, kde vládne pivoňka s růží (ale to už jsem řekla). Hezká.

Onďa 01.04.10 18:48

Dostala jsem ji jako vzorek od El Nina. Byla jsem z ní úplně šokovaná! Nejdřív jsem nevěděla, jestli je to dámská nebo pánská vůně. Vůně mi připomíná „komunistický“bře­zový šampon v takovém zeleném,plastovém „buřtíku“,co jsme měli doma. To fakt nemusím…
Ale na mé kolegyni v práci voní naprosto úžasně. Holt nejsem na tyhle vůně ten správný typ :-)

Kajka 28.10.09 07:09

Pro mě klasická mýdlovka, cítím pouze štiplavou vůni mýdla, která se nijak nemění, je od začátku do konce stejná.

evixx 12.10.09 13:32

… velmi příjemná, jednoduchá, svěží vůně … první asociace, která mě napadla byl šampon … vůně lesklých, čistých vlasů

Svatka 18.05.09 21:52

Než ji stačím rozložit na složky (vyčuchám jen ty pivoňky s růží), je fuč.Což je škoda, i když ji syn označil za obyčejnou svěženku.

eva 22.04.09 19:44

Mýdlová,sytá,není agresívní,voní čistotou.Kytky v ní po rozležení moc necítím,nepřipadá mi ani sladká,spíše teplá,ale hodí se i na léto.Decentní,ne-luxusní,skromně se tvářící.Vyhovu­je,zatím nejlepší,co jsem ozkoušela.

Ellen 02.02.09 19:31

Dětský pudr Johnsons, který se vyráběl,jako první u nás k dostání tak před 20 lety. Vůně pudru a růží, mýdla, jemná a rozhodně zajímavá. Mám jen odstřik, nevím jaká by byla výdrž, ale svetřík mi voněl celý den.

Albeni 08.01.09 19:53

Na mě vydržela hodně dlouho. Líbí se mi, ale vlastnit celý flakon nemusím.

Arome Evajsek 13.12.08 20:56

Přesně tak…voním jakobych se oblíkla do prádla provoněného jemným,květinovým mýdlem…nádhera…ale raději bych tak voněla déle než hodinku:-(

Slimek 20.10.08 20:13

Hezoucka vunicka, velmi prijemna. Je to vune cistoty, jako celek mi nejvic pripomina nejake bile jemnoucke mydlo, je az takova mazlava, tedy jako mydlo s kremem. Ale muze to byt jen muj dojem. Okoli na ni nijak nereaguje, takze neni asi moc vyrazna, vydrz uchazejici.

paty 14.10.08 07:07

S tou výrdží je to ošemetné.Já sama ji intenzivně necítím, jen občas takový závan, přitom okolí je zcela unešeno, cože je to za krásnou vůni.

Ingrid 13.10.08 18:11

Recenze je celkem trefná,Ada dokázala pojmenovat i ty složky,které jsem já ve vůni jen tušila,až na tu sytost.Mně se vůně zdála naopak jemná,až příliš prchavá a poněkud řídká,ale velice se mi líbila.Jen malá výdrž mne odradila od nákupu.

Přidat komentář

Nejčtenější