Alexander McQueen: My Queen

Tato vůně by si zasloužila víc pozornosti než jsem jí měla čas věnovat. Trochu mi připomínala směs Kingdom a fialek, v závěru byla fialkově-pudrová. Přestože to není taková mužatka jako Kingdom, má daleko do něžné fialkové vůničky - je výrazná a dominantní, zemitá, sladká a květinová zároveň. Dost z ní voněla i pačuli.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

kakadu 27.08.11 19:45

Těžší sladká fialka, jako bych cítila ještě ylang a mandle a vanilku, líbí s mi, ale jsem z ní nešťastná protože na mě vůbec nedrží, sotva 10 min, což u tak sladké a těžší vůně pro mě není obvyklé. A to mám EDP, nechápu, i ty nejmizernější svěženky na me voní o něco dýl. Cítím v ní hned po nastříkání něco jako v Samsaře , možná ten ylang, neumím rozeznat.

jojka 01.06.11 08:04

Měla jsem tu čest ji vyzkoušet a byla jsem opravdu mile překvapena. Nemám ráda vanilku, ale tato vůbě mi je velice příjemná a proto objednávám ihned.

eleonen 31.01.11 00:11

Jedna z mála vůní kde mi vanilka nevadí

Sendy 23.01.11 04:30

Krásná dřevitě sladká pudrová vůně fialek se skvělou výdrží. Přesně vůně, kterou mám moc ráda a ráda ji nosím. Rozprašovač malinko nepraktický.

katheriin 18.09.10 11:11

Zajímavá pudrová vůně. Zajímavý flakon. Je to pěkná směs kytiček.

Hermionka 03.04.10 21:41

Před pár dny mi také dorazil ze Slovenska vzorek. U My Queen jsem si především vzpoměla na líbeznou vůni kosatce. Ale i dalších kytiček, štavnatých, nasáklých vláhou a ranní rosou. Osobně mám ráda spíš těžké intenzivní vůně, takže podle mého názoru je My Queen spíš nekonfliktní decentně svěží vůně na léto. I když je to hodně otázka názoru. Je příjemná, originální, dlouho vydrží. Možná si ji i koupím

kamila252 31.03.10 17:22

Kupovala jsem taky naslepo. Fialky ve vůních nesnáším jako např. Ted Lapidus Lovely fantasme. Ale My Queen je jiná, není to ta romantická vůnička,ale jak napsala Ada je to výrazná vůně. Moc se mi líbí a jsem ráda, že jsem si ji koupila.

VenkovskáHusička 14.02.10 18:35

Milé dámy, s lítostí Vám musím oznámit, že se už nedočkáme žádné nové vůně od Alexandra, před pár dny totiž spáchal sebevraždu:o((

ingridka 29.10.09 21:13

Zase jednou koupě naslepo, která mi vyšla! Nádherná vůně a i okolí je spokojeno…

meda85 22.10.09 11:40

i mně hrkly slzy do očí, páč při prvním přivinění mi připomněla tato vůně moje dětství… tenkrát se prodávaly na váhu bonbony fialky, krásně fialové a krásně vonící… za chvilku mám dojem fialového pudru z UNT, později pudr převládá… ale ty fialky tam jsou pořád, smíchané s něčím sladkým…líbí se mi…

meda85 22.10.09 11:40

i mně hrkly slzy do očí, páč při prvním přivinění mi připomněla tato vůně moje dětství… tenkrát se prodávaly na váhu bonbony fialky, krásně fialové a krásně vonící… za chvilku mám dojem fialového pudru z UNT, později pudr převládá… ale ty fialky tam jsou pořád, smíchané s něčím sladkým…líbí se mi…

meda85 22.10.09 11:39

i mně hrkly slzy do očí, páč při prvním přivinění mi připomněla tato vůně moje dětství… tenkrát se prodávaly na váhu bonbony fialky, krásně fialové a krásně vonící… za chvilku mám dojem fialového pudru z UNT, později pudr převládá… ale ty fialky tam jsou pořád, smíchané s něčím sladkým…líbí se mi…

Garfield 26.07.09 16:13

Konečně jsem My Queen potkala v parfumérii a očmuchala.Hned na první počuch mi vyhrkly nostalgické slzy do očí, protože voní přesně jako Bílá lepící pasta, která se hojně využívala na ZŠ ve výtvarných pracech;o)Posléze pasta mizí a zůstává troška fialek.

Daňule 21.07.09 16:32

Tak dnes mi konečně přišla. Ačkoliv jsem kupovala na slepo, jen na základě pozitivních komentářů, měla jsem z ní trochu obavy. Po pravdě řečeno, že by mě nějak extra uchvátila, to tedy říci nemohu. Ale nepříjemná mi také není. Cítím v ní něco zvláštního, to budu muset ještě pořádně ,,očichat,, :-) Ale myslím si, že v chladnějším počasí nebo k večeru by mohla být docela příjemná.

JanaB 10.07.09 00:53

Pepř - vanilkový pudink - pepř :) Na mně je aspoň cítit ten pepř, ale seděla jsem tuhle za jednou herečkou v divadle a na ní se „Královna“ rozložila bez pepře. A to byla síla. Mohutná latexová domina :) Ne ta herečka ale ta vůůůně :)

evik77 09.05.09 11:28

Neuvěřitelně přeslazená, vlezlá, pudrová fialka. Řekla bych až obtěžující. Bolí mě z ní hlava.

Kleaa 19.03.09 12:32

těžká sladká vůně, flakonek mi k ní nesedí. rozhodně žádná křehotinka, je to síla, vůbec nešla smýt z ruky. je opravdu hodně výrazná a podle mě, aby ji člověk mohl nosit musí mít odvahu a hlavně silný žaludek

plevanka 25.02.09 17:26

Po důkladnějším zkoušení musím napsat že zas tak jemná se mi nezdá. Je to docela síla. Mám silný žaludek ale po ranním navoněním a následném nočním hodnocení musím říct, že to není žádná křehotinka, nýbrř opravdová královna s tvrdou rukou a kdoví čím ještě… Pučuli je tam tak akorát na to zvracení, sorry!

plevanka 16.02.09 18:02

Ták, dneska jsem zkoušela, připadne mi jemná a něžná, trošku nasládlá, ale tak nějak dětsky…No teda, jsem fakt mile překvapená, dovedu si představit že takhle voním celý den.

1Miru 02.10.08 10:23

Jedno stříknutí=vůně je jemňounká - dětský zásyp Aviril ovoněný fialkami do sladka, hebka,drží se u těla..
Dvě stříknutí(přes sebe-zesílení vůně)=tu sladce fialkovopudrovou hebkost dětské prcinky podmaluje a zintenzivní(mnou obávané)pačuli, ale tak, že vám není protivné ani nevadí, spíš má díky jemu vůně slabounký nádech do švestkova..-a je tedy „silnější“.
Podle mě je My Queen jemná fialkovopudrová vůně, nevinná, taková tulící se..

Arome Anna 09.07.08 16:06

Mě tato vůně hodně připomíná Crystal Noir od Versace,i když podle složení bych to neřekla,ale prostě to tak cítím. Není těžká ani obtěžující,spíše celkem jemná ve své kategorii.

Gep 12.05.08 19:37

Skvělá vůně. Dřevitě sladká, naštěstí pačuli, které jinak moc nemusím, jsem necítila. Pudrová opravdu je, ale takovým tím příjemně snovým způsobem. Kingdom vnímám spíše jako unisex, nesladký, kořeněný, nic proti němu, ale My Queen mi voní mnohem více.

Zdenka 17.09.07 15:27

Mně se zdá spíš fialkově-vanilková, ale opravdu jemně. Já vanilkové vůně nesnáším, proto jsem byla překvapená, že se mi líbí. Je opravdu zajímavá, sladší, ale moc příjemná, já si ji představuji spíš na zimu. Už jsem o ní několikrát uvažovala, ale zatím vždy dostala přednost jiná. Je pravda, že je dost opomíjená, všude mají v parfumérkách hlavně Kingdom, a tu nesnesu. Potřebovala by větší reklamu. No ale aspoň ji nemá každá…

Přidat komentář

Nejčtenější