Antonio Banderas: Spirit Man

Tak, jak mě druhá dnes v drogerii zkoušená vůně Connect for Him zklamala, tak mě Spirit příjemně překvapil. Člověk od těch drogerkových celebrit moc nečeká a občas se pak diví; určitě co nejdřív vyzkouším i dámskou verzi.
Spirit stojí především na santalovém dřevu, skořici a do toho vhodně umístěných špetkách dalšího koření, kadidla a orientálních pryskyřic. Není příliš sladká, spíš suchá; přirovnala bych ji k jemnému, teplému, suchému písku, do nějž je přimíchaná skořice, kousek rozemletého starého perníku, už trochu vyčichlého - žádné výrazně voňavé koření ani cukr - a santalový prach. Vynořila se mi vzpomínka, jak jsem ležela v létě ve školce na pískovišti nosem v písku a nasávala tu teplou vůni; muž navoněný Spiritem by se mi určitě líbil. Výdrž je slušná (6-7 hodin určitě) a voní hezky skoro do samého konce. Voní pořád víceméně stejně, nijak drasticky se nemění a nevyvíjí.
Suchou kořeněností mi Spirit připomněl Lalique Pour Homme Equus; jelikož Equus se mi velice líbil, byla bych ochotná Spirit přijmout jako jeho přibližnou náhradu. Stejné teplé písečné tóny jsem zatím našla jen v jedné vůni, a to v Dune; Spiritem jsem si potvrdila, že je to práce santalového dřeva, naordinovaného ve správném množství a se správnými spolusložkami.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Luqas 24.08.09 21:30

mne osobne sa spirit pacil, pretoze take typy voni jednoducho mozem.. a za taku cenu, za aku ju ponukaju je hriech si ho nekupit,,, a kedze ja nerad hresim, z dalsej vyplaty bude dufam moj :D

Pepiq 18.08.09 15:48

ja dost nechapu, podle ceho se vune deli na drogerkove a „normalni“vune… protze banderas sice v drogerce je k mani, ovsem perfume deodorant, co je jaksi osvezovak na par minut,, ovsem v koncentraci Eau de toilette jsem ho videl jenom v parfumerkach,,,u­mi mi to nekdo vysvetlit??


Reklama


Reklama

Nejčtenější