Barev se nebojíme: Otestovali jsme modrý fix na oči i trojbarevnou tvářenku

Podzim hýří barvami, tak proč si je nedodat i do kosmetické taštičky, viďte? Sice jsme tentokrát nesáhli po oranžové, červené nebo hnědé, které jsou pro tohle roční období typické, ale vyzkoušeli jsme modrou a fialové tóny.

ARTDECO High Precision Liquid Liner

Když u nás v kanceláři zaznělo „Kdo chce linky ARTDECO?“, zvedlo se hned několik zájemců. My tyhle fixy totiž dobře známe a víme, že nemají chybu. Snadno se nanáší a drží jako přibité, i když vám od větru (nebo emocí) slzí oči.

Tentokrát ovšem bylo za otázkou ještě upřesnění, že jsou modré. Pár nadšenců se zase posadilo, protože na jinou než černou nemá odvahu. Odnesla si je nakonec naše Péťa, která není tak konzervativní jako my ostatní.

Hned druhý den přišla svým novým kosmetickým úlovkem nalíčená. Pochvalovala si, jak se s linkami dobře pracovalo a že díky tenkému hrotu fixu se lehce trefila nad řasy. Barva je sytá, na první pohled působí skoro jako černá, ale právě modrý nádech ji dělá zajímavou.

Cena: okolo 350 Kč

Modrá je dobrá!Modrá je dobrá!

ARTDECO Cross The Lines Blush Couture

Já jsem vyzkoušela tvářenku, která ukrývá tři odstíny, z nichž si máte namíchat vyhovující barvu. Dva jsou lehce do fialova, toho jsem se zpočátku bála, protože fialová není úplně můj šálek. Obavy se ukázaly jako zbytečné, hlavní roli u tvářenky hraje jemná růžová, které je v balení nejvíc. Tu pomocí zbylých dvou barev už jen doladíte.

Tvářenka má pigmentaci „tak akorát“, dobře se vrství, proto chtěného výsledku docílíte snadno a rychle. Nedělá nepěkné fleky a lehce ji nanesete doztracena. Jediné, co mi bylo líto, je fakt, že krabička má zrcátko, ale neobsahuje štěteček. Za ostatní klady to však tvářence ráda odpouštím.

Cena: okolo 300 Kč

Promyšlená kombinace barev.Promyšlená kombinace barev.

Jaké barvy máte teď ve své kosmetické výbavě vy?

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.

Doporučená kosmetika

Nejčtenější