Avon: Absynthe

Tož. Ta zelená barvička je fajná, flakónek taky hezkej, název sexy. Kdo by si necucnul absintu? Kór když tu máme takový fláky jako Absolument Absinthe nebo ten jedovatě zelený Zakázaný pugét od Lolitky, co z něho takovej trošku pikantní ocásek taky táhne.

Tož. Ta zelená barvička je fajná, flakónek taky hezkej, název sexy. Kdo by si necucnul absintu? Kór když tu máme takový fláky jako Absolument Absinthe nebo ten jedovatě zelený Zakázaný pugét od Lolitky, co z něho takovej trošku pikantní ocásek taky táhne. Kde na to v Avonu přišli, to ví pámbu - vůbec v Avonu aby se někdy vepř vyznal. Zdá se mi, že tu firmu řídí nějaký CML, nebo CMA (centrální mozek Avonu), který se živí energií tisíců Avon ladies a podle toho, co zrovna vysaje, vymýšlí nové voňavky a kosmetiku. Proto se to někdy povede a někdy je to kapku horší. Někdy je to Today a někdy U… (U? Taky vám jednopísmenkové názvy připadají padlé na hlavu? Přijdete do parfumérie a zeptáte se prodavačky: ‚Máte f?‘ A prodavačka, místo aby vám podala Ferragama, si bude myslet, že si odfukujete patku a prodá vám nůžky na ofinu. S Avon lady můžete komunikovat jako naši předkové. ‚U?‘ - ‚U-u-ůůů!‘ - ‚Ooook!‘)
Ale zpátky k Absynthe. Jak vtipně poznamenala Fleur ve svojí recenzi (viz databáze), člověk z toho ňák nepozná, jestli absint nebo synt. Jako syntetika. Taky vás to napadlo? Přemejšlíte? Podívejte, je to Avon. Jasně že to nebude absint, ale synt! Jestli už máte něco za sebou, jako že většina z nás má, dávno kašlete na motto ‚přistupovat ke každý vůni nezaujatě‘ - a když držíte v ruce vzorek z Avonu, přistupujete k němu pěkně poctivě s předsudkem. I já jsem zaujala příslušný postoj. A nejen s předsudkem, ještě jsem byla naštvaná. Obětovala jsem se pro své Arôme a jeho čtenářky a koupila jsem si Marianne se vzorkem - místo abych pěkně poprosila na fóru a nechala si vzorek Absynthe poslat od někoho, kdo ho vyzkoušel a už ho nemůže ani vidět. Vyhodila jsem 60 korun za mililitr smrádku a časák, ve kterým si můžu ow¨¨ř¨¨¨ sakra pocem BACKSPACE! přečíst rozhovor s Danou Morávkovou a návod, jak si namalovat oční linky, co je to bio jídlo a jak ušetřit dětem na očkování, samý pro život užitečný věci, že. (V příštím čísle bude jako prezent krokokabelka ve třech barvách, škoda, že už jednu mám.) Naštěstí jsou tam ještě vzorky čaje a čaj je fajn věc, dostatečné množství pomůže například vyplavit nadměrné množství alkoholu z krve. A taky vzorek krému od Nivey, kterým si můžete natřít drštičku. Je to směs glycerínu s bambuckým tentonc a je to vypínací. Asi na noc, když člověk potřebuje vypnout. To se hodí.
Zpátky k Absynthe, zase mi nějak utekla nit. Přečetly jste si recenzi od Fleur? Operuje v ní termíny jako ‚typický avonovský závan‘ a ‚připálená žvýkačka‘. Zkusila jsem to. Nechce hořet. A přímo připálený tóny v Absynthe necejtím, nicméně jinak se s Fleur v nelichotivým pohledu musím bohužel shodnout. Nemám tušení, jak voní absinth, ale představovala bysem si vůni pojmenovanou po něm jako něco zvláštního, divnýho, originálního. Originální Avon? Oxymoron? Absynthe startuje tak nějak citrusově a sladce zároveň, chvíli je to cejtit všude kolem a pak bác, všechno je fuč a zbyde směska nahořkle sladkokyselejch tónů s takovým ne moc příjemným podtónem, kterej teď nemám sílu identifikovat. Guma? Špatně odhadnutý pižmo? Houby? Když vyvoní i tohleto, nezůstane nic, jak je u Avonu dobrým zvykem. Ta lehce teplá sladkokyselost mi připomněla Noa Perlé, moji milovanou, kterou nějak přestávaj vyrábět a já se nemůžu rozhoupat nakoupit si do zásoby, protože je mi líto utrácet, když nevím, jestli to vydrží nebo se to za dva roky zkazí. A až už fakt nikde nebude na skladě, budu litovat.

Abych to teda nějak shrnula, než se opět zatoulá nit:

  • nemůžu Absynthe strhat jako třeba ůůůů nebo levný vůňky typu Pur Blanca. Tak špatnej není a jestli v něm nevobjevíte nějakou tu začouzenou žvejkačku, půjde v pohodě nosit. Lehce hřejivá, sladkokyselá, taková kandovaná pomerančová kůra se špetkou kytiček a koření - na jaro fajn.
  • ta zelená barva je pěkná a krabička je fakt supr. Jedovatě zelená s růžovejma hvězdičkama a vytlačenýma lístečkama. Chci. A to zelenou nesnáším.
  • cena zase totálně mimo. Ku… cifix, Avone. My jsme těžce pracující lidi. Devět kilo za takovou průměrku? Všim sis, že za to můžu mít třeba malej šalimár? Nebo jakoukoliv stokrát originálnější vůni? Velký balení Thé Vert od Bulgáriho? Vrať se do latě a prodávej laciný voděnky pro chudý studentky a nehraj si na haute parfumerie. Vytisknout na flašičku ‚Lacroix‘ fakt nestačí. My si to nekoupíme a maminy z vesnice nemaj každej měsíc na novou ůůůů za litra.
  • výdrž není špatná. Celkem to vydrží, ale moc brzo zmizí to zajímavý a zbyde slabej základ.
  • složení si z nás taky dělá srandu. Šafrán? Orchidej? Eben? Myrha - kde? Frézie? Ach jo. Proč tam nenapíšete po pravdě hlava: citron, srdce: bonbon, kytky, základ: pižmo, houby. Jasně, nikdo by si to nekoupil. Pošlete už toho svýho marketingovýho specialistu někam. Už mě nebaví. Jak má potom človkě šítit osvřtu, když nčjakej chytrák z amrketingu blbne nanaynkám hlavu, že takhle vonií eben s absintem a ašfánem?

A teď mě omluffte, jdu si zdřínhoout zdřémn zdřímnout,. Víno s absithnetmem e jnáročnej konktjejůl.

(Pro jistotu doplňuji na vysvětlenou: recenzi jsem psala lehce podroušená kvalitním vínem (a troškou toho absynthu, proto ty nenápadné narážky na alkohol a pletoucí se myšlenky a prsty. Při recenzování novinek od Avonu je poslední dobou mírná hladinka v krvi takřka podmínkou. Všem, které to otrávilo, slibuji, že se brzo dočkají útěchy v podobě poctivé recenze na poctivé vůně :)

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Phoe-be 10.11.14 00:25

Sto lidí, sto názorů, ale tahle recenze je tak PROTI tomu mému, že jsem se kvůli tomu na tomto webu zaregistrovala - jen abych se mohla Absynthe zastat :-) Pro mě jedna z mých nejoblíbenějších vůní, rozeznala bych ji mezi tisíci, a to mám na parfémech nejraději - schopnost vystoupit z davu. Nejsem žádný odborník, parfémů mám tři p**ele, konkrétně jsem se nyní dostala (když nepočítám vzorky atd) přes číslo 40, ale přiznávám, že nejsem schopná říct, jestli něco syntetické je nebo není, a je mi to i dost šumák. Rozlišuji vůně na „voní mi“ a „nevoní mi“, vlastním i několik pánských a střídám je často, podle nálady, podle barvy flakonu a mého oblečení atd… Bezpochyby to není vůně, kterou si na sebe beru, když jdu v létě na kafe s kámoškou, nebo když jdu na rande - na to je moc těžká a jakoby pánská. Pro mě je to podzimní vůně, jedna z mála radostí v deštivých dnech, vůně „do svetru“, hutná, plná takových temných, zastřených tónů, mechu, bylinek… Nevím, jak to popsat, ale já ji MILUJU :-) A jelikož je to můj první komentář na Arome, nedá mi nezastat se trochu i celého Avonu. Jakkoliv je to upír živící se na tom konzumním v každém z nás, pochází odtud mnoho mých oblíbených vůní, neboť to byl první finančně dostupný zdroj a DODNES se mne často kamarádky ptají, čím že to voním - a když odpovím, že Avonem, následuje občas škleb, někdy údiv až šok, často pak žádost o stříknutí nebo sehnání katalogu… Avon předchází jeho špatná pověst, je tak trochu v módě se nad masovým katalogovým producentem ošklíbat… Ale například zrovna tuhle jedovatě zelenou baňku jsem dovezla jako dárek do ŠVÝCARSKA své dobré přítelkyni, která je finančně úplně někde jinde než já a na svém toaletním stolku má v podstatě kompletní sbírku parfémů Hermés, na které si potrpí… Vždycky jsem si na ni vzpomněla, když jsem se Absynthe navoněla, tak jsem jí tuhle vůni koupila k narozeninám a byla nadšená - od té doby jí tenhle parfém musím pravidelně posílat, protože ve Švýcarsku Avon údajně nemají… A kolikrát mi napsala, jak mi závidí, že se taková vůně dá koupit za tak směšnou cenu, zatímco ona utrácí hromady franků za Hermése… Takže určitě není jen pro „maminy z vesnice“, ať už má tahle množina dle recenzentky představovat kohokoliv. Prostě sto lidí, sto chutí, Absynthe voní i Švýcarce, která se živí jako moderátorka počasí v televizi! A teda mně a já jsem česká prodavačka zákusků… Kafkovy dopisy jsem četla několikrát, miluju je, undergroundovou divou se kvůli tomu necítím, líčím se standardně, kouřím jen občas, na pohled jsem rozhodně průměrná žena, ale hrozně ráda bych na někoho působila jako „literární femme fatale“… a jestli i tohle Absynthe dokáže, tím spíš jsem ráda, že mám doma čerstvě zakoupený (za 600kč v akci) plný flakon ;-) Takže, jak já s oblibou říkávám, za mňa áno :srdce:

kwitek 17.11.12 10:00

Já si vždycky jednou za čas musím přečíst tuhle recenzi od Ady, abych se pak skácela smíchy ze židle - to nemá chybu!!!!
Flakon je fakt pěknej, ale vůni zkoušet asi nebudu-uuu-ůůůůůů :pankac:

liessa 3.3.11 20:56

Moje spolubydlici ji miluje. Ja ji nesnasim. Kdyz se s ni kamaradka navoni, razem se zmeni v zeleneho draka a ja uz hledam jakykoli nastroj, kterym bych draka znicila. Nevim, ale prijde mi, ze tahle vune nemuze na nikom vonet dobre, aspon nikoho takoveho neznam. Vuni absynthu si opravdu predstavuji jinak, bez ohledu na to, jestli to vyrobil Avon nebo ne…

Arome iva 16.1.11 08:58

ja tú vonu milujem, kupujem si ju uz druhy rok a stale sa jej nemozem nabazit. Milujem ju, milujem, milujem.......

eli-b 11.12.10 20:02

„maminy z vesnice nemaj každej měsíc na novou ůůůů za litra“

osobně si myslím že podnapilý stav neomlouvá povrchnost.to nebylo moc vtipné.a kolikrát když kolem mě projde nějaká převoněná mestecká pani,nevim jestli jí na to upozornit,nebo jestli se jen tiše dusit tím smradem;) Pa

Evža 29.12.09 22:07

Jsem opilá jen jsem dočetla a to jsem ještě nepřivoněla.Gratuluji k písemnému projevu,neváhala bych shlédnout videorecenzi.Proto název některých parfémů - bolehlav.Tak dámy
v tom novém roce 2010 s Absynthem opatrně.Jinak výboné!E.

therez.ka 1.12.09 10:14

Je mi 20:)) a Absynthe mi voní, jsem tu asi jediná, ale zatím si nikdo z mých blízkých nestěžoval. Voní jim to taky

Tomona 15.10.09 12:45

No jo, už jsem se zmínila v recenzi u Flowers, že „nálepka Avon“ ovlivní psychiku a tím celý názor na vůni.Co se synteticky vyráběných ingrediencí týká, bývají používány i při výrobě luxusních vůní.Ona ta naše matička příroda není nevyčerpatelná a trh s vůněmi roste čím dál rychleji.Nehledě na to, že průkopníkem syntetiky v parfému je klasika - Chanel 5, který právě díky aldehydům se stal legendou. Takže já se zastanu zelené žabičky, mě voní,a i když používám vůně jiných značek,rozhodla jsem se, že si ho pořídím.A jsem přesvědčená, že sklidím i nějakou tu pochvalu, protože když ho budu mít na sobě, nikomu se v mozku nesepne AVON-SYNTETIKA-FUJ. Apropo, takové moto jsem zaslechla u zrovna tak slavných parfémů, jako právě Chanel 5

Albeni 19.5.09 16:57

Souhlasím se Shanin. Cena je neúměrná tomu, co ta vůně nabízí. Barva a flakon hezké. Uvnitř taková vodička, co neurazí, ale lidem znalým parfémů skutečně nemá co nabídnout. Já bych nevolila žádná ostrá slova, ta kritika je tady někdy mírně přehnaná. Není to nic moc, ale v rámci svých možností se ta vůně celkem snaží, není zas tak hrozná. Mě by se na venek líbila, na chození do přírody.
Ovšem cena, kterou za to avon chce, je výsměch slušným propracovaným parfémům. Na ty absynthe nemá. A zdá se mi, že to asi bude propadák. V okolí se nikomu nelíbí.

Sadako 11.5.09 12:21

Nalákala mě zelená barva a pěkná krabička…blbý nápad. Z té vůně se mi vyložně zvedl žaludek. Nevermore.

Kochichice 18.3.09 21:49

Tak TOHLE je ten ksindl, co se mi vylil do kabelky! Kamarádka Avonka mi dávala nějaké šminky a tajuplně pravila, že tam mám vzoreček. Ano, to je TO ONO, kvůli čemu už pár dní nosím batoh, neb kabelka páchne jako zapomenuté zásoby z Orionky.

estelle 14.3.09 22:44

shanin - trafila si klinec po hlavicke!

shanin 11.3.09 22:36

Není to úplně špatné. Prostě Avon. Myslím, že kdyby stál tři čtyři stovky a ne drze litr, tak tu tolik negativních emocí nevyvolá. Nemůžu teda říct, že by se mi přímo líbil. Není to typ vůní, které vyhledávám a navíc v něm necítím ten absinth. :-) Ale nevyvolává ve mně žádné negativní pocity. A barvu má teda hezkou.

Lejla 11.3.09 16:19

Asi zamýšleli vůni pro nějakou mladší undegroundovou divu, která si čte Kafkovy dopisy, má avantgardní účes i líčení a kouří. Ale ta si za prvé koupí opravdový parfém. Za druhé nenakupuje u Avonu. Za třetí - takových literárních femme fatale asi moc není. Tohle je jen hra na parfém. Hraje si to na sofistikovanost.

Dasa1973 11.3.09 00:31

Zrovna tahle vůně mě zděsila už dopředu představou: „zelené hašlerkové pití + Avon + Mašlíková na reklamě“, takže ji fakt zkoušet nebudu, ale ta recenze je vážně krásně srandovní :-)

anonymní 9.3.09 19:23

Nic moc, no.
Lepší mi přijde Sága od Oriflame, tam je i cena přibližnější výkonu než u Avonu :-?Jinak je to dost podobné, i barevností:-)

plevanka 4.3.09 16:49

Nasládlá vůně, cítím v ní sušené houby. Po chvíli mě začala lézt na nervy. Má docela slušnou výdrž. Celkově bych řekla že na Avon není zase tak špatná, ale neřeknu protože to vy nesměla stát tolik co stojí!

Gentiana 4.3.09 11:04

Jo, a k výdrži.
Včera mi došel megabalík kde čeho. Koupila jsem si 40ml Asju za, pěkněprosim, 9,90 euráčů. Kdosi vyprodával na íbeju sklad. A pod cenovkou 37,00 euro byla cenovka ještě v lirách. A podle zaprášenosti pikslí to nevypadá, že sklad drogerie byl nějaký super chlazený a udržovaný.

gentiana 4.3.09 11:01

recenze boží.
Ten flakon je přesně jedna z mých oblíbených barev, říkaly jsme si onehdy s Kočičicí, že by to možná stálo za hřích, ale… citron, kytky, bonbon, to fakt né. Takže zeleň načerpám třeba az jablek a hořkost z Yataganu.

jasmina 4.3.09 00:11

recenze super vtipna! ;))) i kdyz uz pri zmince o caji a alkoholu me napadlo, ze se pani pisatelka asi lehce ovinila ;)
vuni jsem nezkousela, pri predstave toho, co me v marianne asi ceka za obsah, jsem ji radsi vratila zpatky do regalu, pac by to byly vyhozene penize :)
koneckoncu, jestli chtej, aby je nekdo zkousel, tak at jsou normalne v parfumerkach - jeste se po necem takovym extra shanet. on je mi vubec cely ten system prodeje protivny

macska 3.3.09 21:37

Vždyť jo, Today, ač nemám kytky v lásce, je docela pěkná, ostatní starší znám jen z parfemovaných stránek, tak nemůžu posoudit. Ale U a 007 ještě na za tu cenu… Za 300 se v drogérii vyberou srovnatelné nebo i lepší. Nemůžou čekat, že středoškolačka (a podle vůně to pro nikoho staršího asi určené není) vrazí takové prachy do voňavky.

Jana 3.3.09 17:59

Ahoj, díky za tuhle recenzi. Taky jsem si v pátek koupila Marianne. Náhodou je to úžasný časopis a to mi nedávno bylo 20.:-)
A ten parfém taky není špatný, ale znám určitě lepší. Snesu ho na sobě, ale asi bych si velké balení za tu cenu nekoupila.

Svatka 3.3.09 17:26

Neber to jako obecnou výtku Avoním vůním. Ada jich taky spoustu pochválila. Absynthe neznám, chtěla jsem si taky kvůli tomu koupit Marianne, ale nekoupím. Měla jsem vzorek U i Bondgirl 007, ale ani jeden mě nenadchl. U bych snesla, ale nikoli cenově. 007 nee. Today mám, a opravdu je lepší než tyhle dvě.

Tomona 3.3.09 15:24

Nejsem zrovna spotřebitelka výrobků Avon,ale přílišná kritika vůní této kosmetické firmy se mi zdá přehnaná.Sama vlastním spoustu vůní luxusních značek, ale třeba Avon vůně Flower,Today a Tomorow mi připadají srovnatelné svojí bohatou kompozicí i výdrží.Myslím,že tu hraje důležitou roli psychika,známe značku a podle toho si „přibarvujeme“.To, co u luxusní značky lehce promineme, u masové si ještě přisadíme…Tak třeba co se týká vůně Absynthe: moje známá,léta používající Palomu Picasso (kdo zná,ví,že je to vůně spíše pro náročné ženy), a kterou nezaujala žádná jiná vůně,se po přičichnutí k Absynthe do ní úplně zbláznila a hned si ji pořídila.Takže je to opět o tom, jak která vůně na koho působí.Cena Avon vůní je možná pro neavonlady vyšší, nicméně na Aukru se jich dá většina koupit o více než polovinu levněji.Zdravím všechny čmuchalky

estelle 3.3.09 12:29

Super! Mne sa takéto české výrazivo ohromne páči! Baví ma čítať toto neformálne psaníčko podané s totálnym nadhľadom a kvapkou vína v krvi! Ako píše evik77, pri písaní recenzii, fakt pij častěji, výsledok stojí za to:
„na plné ústa“ sú napísané veci, ktoré väčšinou taktne prehliadame a mlčíme o nich z tolerancie alebo z lenivosti - napríklad ceny v Avone alebo „oblbovanie“ v uavádzaní zloženia, či hru Avonu na haute parfumerie! Cha-cha!
No a k Absinthu, mne tým divným všetkým možným prišiel celkom zaujímavý, aj výdrž ma prekvapila - aspoň hodinku to vydržalo. Toť vše! :-)

Iris 3.3.09 12:28

Souhlasím se Širín, už se těším víc na čtení samo, než na posouzení vůně.Díky Ado a na zdraví!!

atyzek 3.3.09 12:03

Já se divím co tam Ada všechno vyčenichala. Mě se Absynthe vůbec ale vůbec nelíbí, neměla jsem ani chuť počkat co z toho ještě zavoní, je to levná směs něčeho podezřele divného, ale recenze je výstižná.

Ingrid 3.3.09 11:44

Taky jsem měla dojem,že zmatená písmenka jsou schválně,ale jinak je to trefná a povedená recenze.Přiznávám se,že jak časopisy opovrhuju a prakticky je nekupuju,tak Marianne jsem koupila a dobře mi tak,ke čtení prakticky nic,čaje jsem si uvařila,vzorky Nivea krémů zastrčila do koupelnové skříňky a Rákosníčka musím teprve čuchnout.

derad 3.3.09 10:46

Aduš neboj, nikdo není otrávený, Garfield špetku rozvernosti jednou za čas přežije a my ostatní se na to budeme těšit.
Nasrafí! 8)

macska 3.3.09 07:56

Jé a já myslela, že je to schválně :-)) Ne že bych tě chtěla dohnat k alkoholismu, ale opravdu jsem se pobavila.

eva 3.3.09 06:26

Centrální mozek Avonu, Ado, to je perfektní :-) Ačkoli jsem běžně spíš konzervativní, recenze je výborná, zvedne náladu :-))) Díky!

Výborné je i zhodnocení cinkjy - sdílím Rákosníčka :-)

emily 2.3.09 22:23

Juuuj, ale som sa pobavila, nazoaj sa nam lubilo, trosku ovinene a absinthovane, no hned sa to lepsie cita:)) dufam, ze avonaci vymyslia trebars nieco v nazve sex on the beach-to by bolo prijemne s prijemnym spojene a uzitocne ako adina recenzia by z toho vyslo:))

evik77 2.3.09 21:32

Ježíííííši, Ado, takhle jsem se dlouho nenasmála. Super, zvlášť ten závěr!!! Fakt pij častěji :-D . A jinak souhlasím - Avon má přemrštěné ceny, obvzlášť u vůní. To si raději opravdu koupím malé balení Shalimara.

pichjit 2.3.09 21:16

To se tedy řehtám - názory si úmyslně přečtu, až to dopíšu.
1. Marianne mám také, na zkrácení volných chvil při marodění a taky se tu divím proč ji mám… Články jaksi…Po dlouhé době jsem ji zkusila… Nic…
Ale!! Ado, kdybys napsala, dostala bys toooolik vzorků Absynhtu!!!!!!!!!!!!
Mám ho tu, začalo to dezinfekčně, ale ne beznadějně! Tak voní hodně vůní v začátku, člověk je napnutý, jak do bude pokračovat..
Ovšem Absynth je taková hysterka… Zařve a když jí dojdou argumenty, tiše se vypaří, aby nikdo nepoznal, že tam vůbec byla...... 30 minut, nos mám momentálně skoro přecitlivělý, ale více to netrvalo…

viky 2.3.09 20:47

Jestli jsi po každém vínku takhle vtipná, tak to bych s Tebou chtěla chodit pařit:-)). Není nad kombinaci inteligence + smysl pro humor. To se tak často nevidí:-).

Naja 2.3.09 20:46

Hele, já jsem taky mamina z vesnice!!:o)) To nebylo hezký. Jinak recenze dobrý, vůni jsem ani nezkoušela a asi ani nebudu, jednak mě odrazuje ta jedovatá barva a za druhé opravdu ty ceny jsou víc než přemrštěné.

cinkja 2.3.09 20:40

Zelená víla???? Spíše Rákosníček, který právě vylezl ze svého rybníka Brčálníku, do kterého blízká chemička vypustila něco ze svého nebezpečného odpadu.....Ach jo, opravdu hrůza.

Ada 2.3.09 20:37

Hm, teď za střízliva mi připadá, že jsem to nepsala já, ale Babica.

V reklamě mě zaujal flakonek, v obchoďáku jsem házela kostkou abych dostala vzoreček /co všechno člověk v zájmu své vášně neudělá, že/, no a blbě mi bylo v autě. Vůně mi připadá pánská, příliš dotěrná,neodbytná, čpavková,chemická,prostě něco, co na sobě mít nechcete a působí to spíš jako vetřelec, než jako kamarádka vůně, v závěru cítím usušené listí. Manžela z ní rozbolela hlava, a to je zvyklý na ledacos. Naprosto chápu, že při delším požívání z ní může člověk opilecky blábolit "-)

Mitzi 2.3.09 20:27

Omlouvám se, Ado, ale tohle je nejlepší recenze poslední doby. Omlouvám se všem těm nádherně propracovaným, kde se dozvím jméno parfemáře i s adresou jeho múzy, ale tohle je prostě senzační čtení. Jen máš smůlu, že Ti za to CMA ani žádný časák nezaplatí. Ani ta Mařenka pro třicetileté :D Až do konce jsem se chechtala! Když jsme včera propíraly, kdo s jakým výsledkem TO zkoušel, nikdo tak trefný nebyl ;-) My to totiž nepily :D

Ada 2.3.09 20:26

Psala jsem to malinko ovíněná a ke konci už se pletly nejen myšlenky, ale i prsty. Teď už jsem kapku střízlivější, tak si to jdu po sobě přečíst. Možná se budu divit.

Širín 2.3.09 20:19

Dlabu na vůně! Čím horší jsou, tím lepší jsou recenze!

Christabella 2.3.09 20:01

… já se smíchy málem zřítila ze židle u posledních 4 vět 2.odstavce :))) …

viky 2.3.09 19:49

Aduš ty jsi vážně skvělá. Tvé vtipné recenze nemají chybu. Centrální mozek Avonu haha. Zase jsi mi zvedla náladu-uu-ůůůů:-)).

Garfield 2.3.09 19:24

Recenze moc hezká, ale Ado, prosím Tě, proč to podivné výrazivo v závěru? :(
Levný vůňky…nevobjevíte…špatnej…??? Už recenze dívčích vůní s „dívčím slangem“ mě moc nenadchla a včil toto.Musím přiznat,že mě to při čtení drobátko rozčiluje :(

rakuli 2.3.09 19:05

Docela šok, když jsem přivoněla, divím se, že se někomu může líbit. Citrón, přecukrováno…to asi, aby se líbil ;) , no a ten absinth a dřevíčka dřímají někde pod tímto těžkým nánosem hrůzy. Připadá mi, že na tomto parfému zašla chuť zalíbit se tak daleko, až to pěkné není…

derad 2.3.09 18:51

Absynthe od Avonu jsem nezkoušel, ale pokud tě Ado nenadchla, sprav si chuť s Fou d'Absinthe od Artisana. Je náádherná.

Přidat komentář

Nejčtenější