Avon: Be Kissable

‚Jsem růžová skrz naskrz‘, oznamuje už zdálky Be Kissable; kdyby se mi nedostala do rukou spolu s dalšími Avony na otestování, asi bych ji sama nevyhledávala. Po vyzkoušení musím ovšem konstatovat, že není tak špatná, vlastně mě mile překvapila - je sice jednodušší, ale příjemná a podobně konstruované jednoduché vůně najdeme i v parfumeriích, akorát za mnohem vyšší cenu. Be Kissable je za cenu 399 Kč za 50 ml velmi dobrá koupě.
Jde o polosvěží vůni - start je hodně svěží (patrně yuzu), ale záhy se rozvoní tepleji a sladčeji. Do horkého počasí se tedy nehodí, do přiměřeně teplého ji vzhledem ke svěžím složkám nejspíš snesete. Květiny v Be Kissable bych tipovala na růži a pivoňku či frézii - nechybí ani typický pivoňkový zelený podtón - nikoli na lilii a tuberózu; ani když jsem se podívala na složení a dozvěděla se, že by tam měly být, jsem je tam nevyčenichala. Tyto složky zřejmě patří k těm dražším, protože kdykoli v nějaké levnější vůni najdete jakékoli bílé květiny, můžete si být jistí, že je tam moc neucítíte, nebo přinejlepším v podobě univerzálního mixu. Skutečně rozpoznatelná tuberóza, jasmín, pomerančový květ a další hvězdy bílého květinového nebe jsou doménou dražších parfémů.
Základ Be Kissable je pižmo, pižmo a zase pižmo - takové to přítulné, teplé, zkrátka kissable.
Verdikt? Jak už jsem napsala - nekomplikovaná, příjemná, na běžné použití pro jakoukoli věkovou kategorii a skoro do každého počasí.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější