Avon: Be Kissable

‚Jsem růžová skrz naskrz‘, oznamuje už zdálky Be Kissable; kdyby se mi nedostala do rukou spolu s dalšími Avony na otestování, asi bych ji sama nevyhledávala. Po vyzkoušení musím ovšem konstatovat, že není tak špatná, vlastně mě mile překvapila - je sice jednodušší, ale příjemná a podobně konstruované jednoduché vůně najdeme i v parfumeriích, akorát za mnohem vyšší cenu. Be Kissable je za cenu 399 Kč za 50 ml velmi dobrá koupě.
Jde o polosvěží vůni - start je hodně svěží (patrně yuzu), ale záhy se rozvoní tepleji a sladčeji. Do horkého počasí se tedy nehodí, do přiměřeně teplého ji vzhledem ke svěžím složkám nejspíš snesete. Květiny v Be Kissable bych tipovala na růži a pivoňku či frézii - nechybí ani typický pivoňkový zelený podtón - nikoli na lilii a tuberózu; ani když jsem se podívala na složení a dozvěděla se, že by tam měly být, jsem je tam nevyčenichala. Tyto složky zřejmě patří k těm dražším, protože kdykoli v nějaké levnější vůni najdete jakékoli bílé květiny, můžete si být jistí, že je tam moc neucítíte, nebo přinejlepším v podobě univerzálního mixu. Skutečně rozpoznatelná tuberóza, jasmín, pomerančový květ a další hvězdy bílého květinového nebe jsou doménou dražších parfémů.
Základ Be Kissable je pižmo, pižmo a zase pižmo - takové to přítulné, teplé, zkrátka kissable.
Verdikt? Jak už jsem napsala - nekomplikovaná, příjemná, na běžné použití pro jakoukoli věkovou kategorii a skoro do každého počasí.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

eli-b 11.12.10 20:09

tak teda já jsem dostala jako dárek tělový sprej vonící po tomhle be kissable,a „vune“ mi pripomíná spíše hnijící ovoce,nebo tak zapařenou namýdlenou dětskou prdelku.

mitternacht 05.06.10 19:13

Já tuhle vůni měla a po týdnu používání jsem ji věnovala kamarádce. Zpočátku jsem z ní byla úplně nadšená, jenže velmi rychle jsem se jí přečichala a byla mi naopak velmi nepříjemná, až mě z ní bolela hlava. Doporučuju před koupí důkladně vyzkoušet!

bianka 11.08.09 12:45

&krásna vôňa, lenže na Slovensku už nie je v ponuke Avonu:( škoda, veľmi rada som ju používala.

bianka 11.08.09 12:44

&krásna vôňa, lenže na Slovensku už nie je v ponuke Avonu:( škoda, veľmi rada som ju používala.

Catthi 20.03.09 09:43

Přeslazená a na mě moc výrazná

Silvi 08.11.08 19:32

tohle je šíleně sladký až to leze na nervy. Přišlo mi, že tam neni nic jiného než růžová přeslazenost

Chicky Girl 13.04.08 12:39

Tuhle vůni jsem měla, a voněla mi. Tak svěže, květinově a docela i dost dobře držela.

pavla 15.03.08 13:07

podle me je od avonu nejlepsi… pouzivam ji na stridacku uz pres rok. ale varuji vas pred vuni ze stejne rady, be…spontaneous. musela jsem se ji zbavit. na papirku sice hezka, ale na kuzi nesnesitelna jako pur blanca:)

Paty 13.02.08 18:30

Avon znám velmi dobře a je to tak.Jejich vůně jsou si opravdu podobné.Vždy, když se mi některá opravdu zalíbila, tak po čase zmizela z prodeje a za nějakou dobu přišla novinka: jiný flakon, jiná barva, něco přimícháno, ale v podstatě stejná vůně.S touhle to je zrovna tak:)

Vera 12.02.08 12:36

Aduš, děkuji:o)

Ada 12.02.08 09:12

Kouřový by mohl být vetiver - já jsem ho tam necítila, což neznamená, že někdo jiný ho nemohl vyčenichat.

Vera 11.02.08 23:47

Jedna z mála avonových vůní, která se mi moc líbila. Neohrnuji nad nimi nos, jen mi připadá, že jsou si nějak podobné. Na mě voněly květiny smísené s jemným cigaretovým kouřem, tahle kombinace se mi moc líbí. Jen nevím, které složky tuhle kombinaci vytváří…

Přidat komentář

Nejčtenější