Avon: Blue Rush for Her

Svěží, modro-zelená vůně. Jsou v ní tóny svěží zeleně i mořský vánek s lehce slanou příchutí. Chvíli jsem v ní cítila i cypřišovou koupelovou sůl. Označila bych ji spíš jako průměrnou, leč příjemnou svěží vůni vhodnou především na léto, a doporučila bych ji zvlášť milovnicím mořsky laděných vůní. Zvlášť vhodná se mi zdá na prodloužení efektu osvěžující koupele a možná bych se s ní navoněla i pro chvilku relaxace po dlouhém pracovním dni. Na mé kůži nevydržela příliš dlouho.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 04.03.09 09:47

Příjemná polívačka na léto,jako sportovní vůni bych ji klidně použila.

zdenka kubjátová 10.01.09 00:04

Krásná vůně-pro mně vhodná hlavně na letní dny.

Verča 02.09.08 10:28

Fajn vůně, příjemná, svěží, sportovní a vydržela mnohem dýl než parfém, který jsem původně chtěla pořídit - Christian Lacroix Rouge EDP(taky Avon), a který jsem zkoušela na druhé ruce. Jediné malé (ale opravdu malinké) mínus, připomíná mi nějaký sprchový gel, jen si nemůžu vzpomenout jaký.

anonymní 20.06.08 18:15

Na mě drží dlouho po navonění.Pořád ji cítím a to se stříknu jenom jemně.

Liba 17.04.08 16:31

pro mě nejkrásnější svěží vůně a vydrží na toaletní vodu od avonu neuvěřitelně dlouho, na oblečení až do vyprání, nejvíc ze všeho mi připomíná skutečně moře, několikrát se mi to stalo, že se mě kolemjdoucí dámy ptaly, co je to za úžasnou vůni, bohužel už ji sama tolik necítím, nos si už moc zvykl:-)

klari 30.07.07 11:01

Myslite,že by se dala použít jako sportovní vůně? Zkoušela jsem ji jen z parfémové stránky v katalogu, líbila se mi,ale trochu se bojim, že ten papír může klamat.

Ingrid 04.07.07 14:18

Výdrž je opravdu chabá,jinak tenhle parfém připomíná Sun§Sea od Dalího.

Přidat komentář

Nejčtenější