Avon: Célèbre

Tak Celebre mě moc nepotěšila, ani já ji nepotěším… Je generická, nudná, neoriginální, nijaká a k tomu z ní příliš čpí ta láce. Je to svěženka, voní po melounu, magnólii, pivoňce, leknínu, do toho lehce připepřeno a v základu dřevo. Ale všechny ingredience jsou ty únavné, stokrát očichané levné verze, které známe z kdejakého deodorantu, drogerkové vůně a sprcháče. Ano, není v ní nic vyloženě hnusného a lepší se trochu ‚cáknout‘ Celebre než páchnout potem; doporučila bych ji však výhradně nenáročným uživatelkám. Ani ta cena mi za vůni odpovídající charakterem levnému deodorantu Healing Garden nebo jinému podobnému nepřijde tak extrémně výhodná.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

soninda 12.04.09 19:34

Dle složení by mi to mohlo vonět, bohužel výdrž žádná..

aknel.77 19.01.09 20:30

Já celebre taky moc nemusim sladká vodička :(( jedna z těch horších z avonu

Danny 22.11.08 17:48

Nemá dlouhou výdrž, ale jinak je to docela příjemná vůně, která snad nemůže nikoho urazit.

IvKa 05.03.08 08:35

Nikdy jsem jí neměla, ale kolegyňka jí nosila a na ní připomínala Lauru.

eva 05.03.08 00:00

Ado, obdivuji tě, žes v Celebre rozlišila jednotlivé složky, to je nadlidský úkol: všechno se to uměle mele přes sebe, já jsem kromě umělého zápachu nevystopovala vůbec nic konkrétního, jen se mi z Celebre udělalo nedobře. Zlatý Healing Garden.

Ingrid 04.03.08 22:02

Ano,Celébre je dosti průměrná,spíše podprůměrná,ale na mojí kamarádce voní úžasně,na mně teda ne,ale Avon měl limitku Celébre Ice a ta byla velice povedená.Tu bych si koupila znova.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější