Avon: Extraordinary

Nemám přílišnou důvěru k levnějším orientálním a gurmánským vůním. Často jim chybí plnost a síla, potřebná pro tyto kategorie, příliš rychle zeslábnou a to, co je na nich hezké, vydrží jen chvíli.
I Extraordinary trochu trpí tímhle neduhem. Snaží se, seč může, ale za hodinu už je výrazně slabší než na začátku a definitivně se z kůže ztratí rychleji, než by se na orientálně laděnou vůni slušelo. Za to má u mě černý puntík, protože absenci solidního srdce a základu, která se ve výsledku projeví jistou ‚řídkostí‘, nerada odpouštím.
Pomineme-li tento detail - ostatně našla bych vůně, které ho vykazují v mnohem horší míře - není Extraordinary špatná. Připomíná mi trochu čokoládovou Neonaturu Cocoon od Yves Rocher - i Extraordinary má v sobě výrazný tón mléčné čokolády. Doplněný je špetkou pikantního koření a nějakými těmi univerzálními omamnějšími květinami. Jde tedy o vůni sladkou, hřejivou, vhodnou do chladnějšího počasí nebo pro slavnostnější příležitost - i když z mého pohledu spíš pro nenáročnější nebo mladší uživatelky, pro opravdu slavnostní dojem by to chtělo jinačí flák. Ze základu nejvíc prosakuje pižmo s pačuli.
Pokud se podíváme na cenu - kolem 500 Kč za 50 ml eau de parfum - nezbývá než stejně jako u Be Kissable konstatovat, že je to za ten peníz dobrá muzika. Milovnicím sladkých, zvlášť čokoládových vůní vřele doporučuji k vyzkoušení.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

haifa 19.03.10 12:51

taky se připojuji k milovnicím této vůně , nádherná a moc mě mrzí že ji nemůžu sehnat , Doufám že se jednou objeví , moc mi chybí , tu poslední mi syn rozbil když mi ji podával a upadla mu na zem na dlažbu bylo to šílené ničím to nešlo smýt a jsem se těšila na novou ale smůla Avon ji nechce vyrábět , snad někdy…

kety 29.11.09 08:33

extraordinary sem si kupovala pravidelne.byla sem s nim spokojena nad miru.ikdy sem si nekupovala stejnou vuni po druhe ale u tohoto to bylo nekolikrat opravdu me moc mrzi ze uz mi dosel ikdyz sem si jej setrila at mi vydrzi co nejdyl :-( skoda ze uz z katalogu avonu uz davno zmizel :-(

Jejka 08.04.09 10:07

To je moje nejoblíbenější vůně za roky.Ale nezapomeňte milé dámy,že parfém voní na každém jinak.Moje sestra si koupila úžasný parfém,pořád jsem k ní chodila čuchat jako pejsek:-))Ale jak jsem si ho na sebe stříkla,smrděl mi jako laciná voňavka od čongů.Asi tak…:-))

Danny 02.01.09 12:33

No…není to špatná vůně, ale já nemám vůně tohoto typu moc v lásce, takže bych si ji nekoupila. Cítím tam nějaké otravné kytky (otravné pro mě - někomu třeba voní) a čokoládu necítím vůbec.

Silvi 07.11.08 13:54

Byla to jediná vůně od avonu, která se mi líbila. Docela jsem se do ní zamilovala, ač nevydržela dlouho, na oblečení z ní přece jen zůstalo dlouho. Co se týče čokolády, tak tu já tady vůbec necítím. Škoda, že už se tahle vůně nevyrábí.

Veru 14.07.08 23:43

tak tahle vůně mě příšerně zklamala… když jsem ji zkoušela na papírku, vypadala zajímavě, originálně, příjemně. Zajímavá a originální zůstává, nicméně mi přijde strašně vtíravá a přitom jakoby kyselá, fakt něco zkaženého, jak už psala slečna přede mnou… Mno brrr, už nikdy!

Ingrid 23.02.08 10:50

I mně se Extraordinary líbí a moc,výdrž je taky velmi dobrá,opravdu cítím čokoládu,co dodat více-Avonu se tenhle parfém povedl a myslím,že za tu cenu je srovnatelný s dražšími značkami.

Arome Šárka02 14.02.08 18:53

Ano i já jse měla možnost k této vůni přičichnout a opravdu si také myslím, že není špatná, zvlášť pro ty, co si nemohou dovolit dražší vůně. Byla jsem mile překvapená.

Paty 13.02.08 18:24

Mně se vůbec nelíbí, a to jsem Avon prodávala a jejich vůně používala.Cítím v ní nějaké kvasící, schnilé ovoce, nebo co.

anonymní 12.02.08 11:42

Jediná vůně z Avonu, která se mi líbí a kterou jsem schopna nosit. Výborně drží a je bez typického Avonova ocásku. Když ji nosím (taková domácí vůně), všichni včetně návštěvy pátrají, co dobrého jsem upekla, uvařila, připravila :-) Extraordinary může připomínat Vánoce, vůni vanilkových rohlíčků a domácí čokolády. Příjemná vůně, kterou zejména gurmánsky zatížení muži na svých drahých polovičkách ocení :-)
Ale pozor, Extraordinary vyvolává v okolí chutě na jídlo (na pamlsky především), případně by mohla podobné tendence vyvolávat i u nositelky, takže jestli držíte dietu, raději se jí vyhněte :-)

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější