Avon: Tomorrow

Tomorrow je prakticky čistá a taková celkem klasická květinová vůně (ostatně když spatříte jasmín s fialkou v srdci a žádné citrusy a výrazné ovoce v hlavě, nedá se ani čekat nic jiného). Dalo by se říct, že není příliš výjimečná, přestože některé složky na první pohled vzbuzují dojem zvláštního zážitku (afrikán, pepř, palisandr), nic extrovního nečekejte. Ucítíte typickou květinovou směsici s příjemnou vůní broskve. Zajímavá Tomorrow začala být až cca po hodině a půl, kdy se broskev rozvoněla dostatečně výrazně a vůně získala takový jemně svěží, jiskřivý charakter. Nakonec Tomorrow vyvoní do obvyklého jemného santalového základu.
Tomorrow patří mezi klidnější, nenápadnější vůně, vhodné pro ženu, která nechce příliš poutat pozornost, ale jen tak nevtíravě a neextravagantně vonět. Odvrácenou stranou Tomorrow (a všech takových vůní) je tuctovost a nezapamatovatel­nost. Tomorrow je navíc poměrně drahá a podobnou vůni koupíte i levněji. Jestli se vám však líbí vůně broskví, určitě ji vyzkoušejte.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

haifa 31.03.10 11:13

Tomorow A Tresor bych nedávala do stejné skupiny , Tresor a Volare jsou si podobné , Tomorow je zcela jiná spíše jasmínová s pomerančovým květem a broskev jen na dokreslení. sladká ale ne moc

liessa 01.01.10 10:07

Měla jsem miniaturku, líbila se mi, ale nic extra. Ale co dělá s mým partnerem, to jiný parfém nedokáže. Je na něm závislý, přímo ho zbožňuje. Žádný jiný se mu na mně tak nelíbí jako tenhle. Takže s ním nosím Tomorrow… :-)

Danny 22.11.08 17:45

Podle mě je to nejlepší vůně z trilogie.

anonymní 21.11.08 13:14

vyhrála jsem ji kdysi v nějaké soutěži, už jsem ji spotřebovala a líbila se mi.

Hraška 11.09.08 08:32

Dnes ju skúšam zo vzorku a vnímam ju podobne ako Ingrid, naozaj príjemná vôňa, cítim nielen kvetiny, ale i ovocie, je trošku sladšia.

anonymní 27.09.07 16:44

Mě se taky líbí.Z trilogie rozhodně nejvíc.Z té zelené se mi dělá špatně.

Ingrid 04.07.07 14:13

Tahle druhá z trilogie u mne vyhrála.Pro mne je to směs sladkého,ale nedefinovatelného ovoce,vůně plodů,zralých a šťavnatých,je velmi dobře nakombinovaná a na mně skvěle držela.Tuhle vůni bych zařadila po bok jiných,značkových a dražšíích parfémů.

Přidat komentář

Nejčtenější