Azzaro: Orange Tonic

Orange Tonic je, jak již název napovídá, do pomerančova laděná svěží vůně. Na poli ovocenek bych její originalitu označila jako (mírně) nadprůměrnou. Není totiž sladká, její základ je takový vlhce dřevitý a má zajímavé srdce - v něm najdete svěží bílé květiny a jemně mýdlovou příchuť. Celkem samozřejmě prolíná citrusová vůně pomeranče. Celkový dojem je trochu jako mokré bílé prádlo, vyprané v nějakém jemně květinově i pomerančově svěže vonícím mýdle.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

zuzka735 28.09.08 20:14

Nezapamatovatelná…

lucía66 15.09.08 08:59

Jemná pomerančová vůnička. Slabá výdrž. Opravdu nic jiného než citrusy necítím. Z Azzara mám nejraději Azzuru - vůně sicilského jara. Ta je moje nej na jaro. Ale pozor někoho z ní bolí hlava.

eva 24.02.08 13:39

Nebýt toho,co mi vůně připomíná, asi bych ji považovala za průměrnou. Nicméně z určitého sentimentu jí aspoň kapku musím pořád mít: připomíná mi vůni podzimu před mnoha mnoha lety, podzim prožívaný v dětství.

Janka 05.07.07 12:25

díkybohu na mne voní moc hezky, leč ji snesu jen v chladu, voní mi medově v kombinaci sp pomerančem, trochu navodí vánoční atmosféru v okolí, i když mnš spíše podzim, a voní vcelku zajímavě :) žádná syntetika, nic nepříjemného. Azzaro jako značku moc nemusím, ale z těch tuctových Azzar je tato ještě ucházející a i docela zajímavá

kotu 18.06.07 19:25

Já jsem z ní byla docela zklamaná, pořídila jsem si ji naslepo a čekala jsem, že bude spíš krémovější, jemnější, na můj vkus je snad příliš syntetická nebo čert ví, co mi na ní vadilo, každopádně musela pryč:-))

Maty 15.06.07 10:26

Zkoušela jsem ji na zápěstí,připomněla mi pomerančový džus,dovedu si ji představit na jaře,výdrž má vcelku dobrou.

Přidat komentář

Nejčtenější