Zázraky se dějí i v létě: Konečně BBčko, které sjednotí a ochrání pleť před sluníčkem

Kdo by se v létě chtěl pařit v masce z hutného make-upu, že? Zvlášť když bychom pod něj měli ještě dát vrstvu krému s SPF. Já už mám tenhle problém vyřešený. A vy můžete mít také...

S make-upy moje pleť nekamarádí

Většina BBček, CCček i make-upů mi na pleti dělá šupinky, ať už hydratuju čímkoliv. Před časem jsem objevila jediný, který mi sedne, je jím rozjasňující make-up 8v1 od Ryoru. Ten se dobře nanáší, značně kryje a nevysušuje. Má jen jedno mínus, je dost hutný. A tak když teploměr začal ukazovat 30+, chtěla jsem něco lehčího.

Holky z redakce vychvalovaly značku L'Occitane, tak jsem zašla do kamenného obchodu. Nejdřív to vypadalo, že si odnesu spíš pečující kosmetiku, ale pak jsem si všimla tubiček se třemi odstíny BB krému s bio olejem ze slaměnky.

Zkusila jsem na ruku nejsvětlejší, protože jsem bledule obecná a ani v létě se to moc nemění. Barva vypadala pěkně, ale odpověď na to, jestli se zase neobjeví šupinky, se dala zjistit jediným způsobem: vyzkoušením.

Ještě jednou jsem si prošla celý obchod, abych si nechala koupi projít hlavou. Přeci jen testování za téměř 1 100 Kč, není jen tak. Ale samozřejmě jsem s BBčkem (a nějakými dalšími kousky) odcházela.

Láska na první nanesení

Byla jsem tak zvědavá, že jsem se doma odlíčila a BBčko vyzkoušela. Má opravdu lehkou konzistenci a dobře se nanáší. Na pleť přilne a nezanechá pocit, že jste si nasadili masku. Obstálo i v dalších dnech, kdy jsem se s ním ráno nalíčila a sundavala ho až večer. Výdrž má perfektní, i když se trochu zapotíte.

BBčko sjednotí a rozjasní pleť. Kryje průměrně, takže pokud potřebujete víc maskování, musíte sáhnout ještě po korektoru. Co ale vidím jako maximální výhodu, je to, že má SPF 30. Tím pádem ho můžete nosit i na dovče, aniž si budete obličej natírat opalovacím krémem.

Cena: 1 090 Kč za 40ml balení

BBčko od L'Occitane obsahuje bio olej ze slaměnky, který omlazuje.BBčko od L'Occitane obsahuje bio olej ze slaměnky, který omlazuje.

Máte také osvědčený kosmetický tip na léto?

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.

Témata článku

Váš příspěvek
chimaera 5.7.19 10:38

Já nevím, šupinky mi taky dělá kdeco, ale najít mezi korejskými bb něco, co bude mít SPF 50 a šupinkovat nebude, žádný zázrak není - dá se vybírat skoro i poslepu a za mnohem levnější peníz :think:

Nejčtenější