Beyoncé Heat & Heat Rush

Zpěvačka Beyoncé také přispěla do rybníčku vůní celebrit svou voňavou kapkou. Že je to hezká ženská a pěkně jí to zpívá už víme, jestlipak jí to stejně dobře voní?

S vůní Heat si firma Coty, která parfém nabízí (Coty ostatně spolupracuje s mnoha slavnými tvářemi, stojí za ‚značkami‘ Kate Moss, Céline Dion, Kylie Minogue, Sarah Jessica Parker a dalšími), vytyčila skromný úkol: Heat má být ‚klasika, která vydrží‘. Má to být zřejmě základní esence Beyoncé, neboť už v promu k Heatu společnost slibovala další parfémy, jež budou odrážet další stránky zpěvaččiny osobnosti. Dnes už víme, že nelhala, řada vůní Beyoncé se mezitím rozrostla na čtyři kousky. Bodejť by ne, Heat totiž strhal všechny prodejní rekordy. Vůní se jménem celebrity je spousta, zdaleka ne všechny jsou však skutečně úspěšné…

Beyonce-Heat.jpg

Heat je vůně teplá, sladká a ne sice převážně, avšak přesto výrazně ovocná. Krémové hody slibované složením se nekonají. Začátek má podobu temně sladkého, broskvově-pomerančového bonbonu. Po rozvonění zjemní, přidají se květiny a výsledkem je hřejivá směsice, která má od všeho něco: je orientální, pižmová, květinová, gurmánská, ale nic výhradně. Okamžitá klasika se nekoná, nicméně k vyzkoušení bych ji doporučila. Špatná není.

heat rush.jpg

Heat Rush má být svěžejší, méně smyslná, ‚denní‘ verze vůně Heat. Naředíme, osvěžíme… A výsledek? Velmi ovocný, ale ne v té protivné slaboučké podobě, ani v té neméně protivné lepkavé. Ovoce jako pomeranč a maracuja jsou smíchány s květinami (ve složení je uveden mangový květ, ibišek a orchidej, nejlépe by se to ovšem dalo označit výrazem ‚něco jako pomerančový květ‘) v řízný svěží koktejl, chvílemi tak pronikavý, že z toho až bolí hlava. Bez vyzkoušení určitě nekupujte, není to bezpečná pomerančová vodička pro každého.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Ellie 18.08.11 12:50

Ja som minule v jednej súťaži vyhrala toal. vodu Heat Rush a musím uznať, že je nádherná :-) Veľmi mi pripomína vôňu Love de Toi zn. Morgan. Na leto ako stvorená.

mirasol 16.08.11 14:22

Na sobě jsem Heat necítila, ale voní se s ní kolegyně v práci a já jsem z ní unešená - sladká ano, ale lepivá - bych neřekla - fakt ovšem je, že nijak nevybočuje, ale mě se líbí:-)

Micak 15.08.11 20:39

Dnes jsem na základě této recenze Heat vyzkoušela. Na mé kůži ovšem vytvořila spíš Hell. Netroufám si napsat, kterému syntetickému ovoci byla podobná, možná tam bylo něco z hořkého grepu?? Myslím, že takto nevoní ani květina či žádné ovoce. Prostě peklo. Pro mě jedna z nejhorších drogerijních vůní. Bezpochyby

dusty 14.08.11 15:10

Vyskusala som uz rozne celebritne vone, oslovila ma len jedna - Woman od Seana Johna. Ked tak prinuchavam k tym Darlingom, Fantasy, Heiress a dalsim kompoziciam s „napaditym“ pomenovanim, kladiem si otazku, ci celebrita, ktora prepozicala svoje meno obsahu vo flakone, sa tym ozaj aj postrekuje. Pochybujem, je to lacnota. Heat nie je taka trivialna, ale nenosila by som ju.

Ingrid 14.08.11 09:42

Čistě jen pro pořádek jsem zkusila Heat,abych se utvrdila v tom,že velké množství celebritích vůní jsou na jedno kopyto,buď bezpohlavní ovocná cukrátka nebo svěženky,vrcholem bývá pokus o nápodobu jiné známé vůně a Heat z toho nevybočuje,slad­ká,trochu lepivá anonymní vůně,nic konkrétního v ní necítím,jen nějaké červené ovoce.Hm,někomu bude možná připadat originálnější a ucítí něco víc.

Nejčtenější