Levandulové bio novinky. Paráda, nebo jen marketingové mámení?

Bio hýbe kosmetickým světem. Čím dál víc nás totiž zajímá nejen funkčnost krémů, olejů a sér, ale také jejich složení a dopad na životní prostředí. Vyzkoušeli jsme levandulový pleťový olej a levandulový krém proti vráskám. Jejich vůně nás uchvátila, a co účinky?

Pleťový olej s levandulovým a arganovým olejem

Esenciální olej z levandule má regenerační schopnosti a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Jeho pravidelné používání hloubkově regeneruje a navrací pevnost. Přírodní složení bohaté na organický levandulový olej a vitamin E pleť rozjasňuje a zjemňuje na dotek.

Po vyzkoušení můžu potvrdit, že je na obličeji příjemný, nijak nedráždí, pleť nečervená a nesvědí. Olej se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Můžete ho klidně použít těsně před spaním a nemusíte se bát, že by vám zůstal na polštáři. A navíc… opravdu božsky voní!

Denní krém proti vráskám

Krém používám teď v létě spíš na noc, protože mi na den, kdy je horko, pod make-up nevyhovuje kvůli hutné konzistenci. I když je dost mastný, rychle se vpíjí a nechává pleť hebkou.

Pochopitelně nejde očekávat zázraky v podobě vypnuté pleti bez jediné vrásečky, ale určitě jsou vrásky jemnější. V kombinaci s olejem, který můžete přidat při nanášení rovnou do krému, rozhodně děláte své pleti dobře.

Co na „bio trend“ říkáte?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Váš příspěvek
porjk 19.7.19 06:31

A.....?

Nejčtenější