MiniRecenze: A když je to „Magic“, není to vlastně podfuk?

Dermacol se vytasil s novou řadou „Black Magic“. Ta obsahuje černou slupovací masku a černou podkladovu bázi, která nám přišla jako totální úlet – což neznamená nic jiného, než že jsme ji museli otestovat!

U černé slupovací masky na černé tečky ve vzduchu visel strach, aby nevznikla situace z pověstných bolestivých videí, která zachycují její slupování. Zvládly jsme to bez slziček! Slupování jde hladce a pleť netrpí. Rozhodně se vám vyplatí s maskou šetřit… a to ne proto, aby vám vydržela do Vánoc. Při větší vrstvě nezasychá, a žádný loupáníčko tudíž nenastane. A výsledek? Černých teček je opravdu méně a T-zóna vám poděkuje.

A podkladovka? Ve skutečnosti je spíše světle šedá a na obličeji se ztratí. Nám se konzistencí a pocitově líbí mnohem víc než jejich klasika Satin – nepřijde nám tak „plastová“ a pleť s ní vypadá opravdu líp.

Za nás tedy povedená dvojka, potěšilo.

Cena: Za slupovací masku 149,– a za podkladovku 299,–

Podívejte se na další recenze černé slupovací masky Dermacol »

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.