Boucheron: Jaïpur

Testovala jsem parfémovou vodu. Její flakon uvidíte po kliknutí na malý obrázek; ten znázorňuje úžasný flakon čistého parfému.
Jaipur se sice tváří jako orientálně laděná vůně, ale jako by si její tvůrci dávali pozor, aby zas tak moc orientální parfém nestvořili. Nějaké ty stopy se najdou, ale spíš Voní jako jemné voňavé mýdlo s trochou svěžejší pěny do koupele a dětského pudru. Nejsem schopná to moc objektivně zhodnotit, protože… prostě takhle to vonělo u babičky v koupelně :) Po rozvonění a v samém závěru jsem cítila meruňky s květinami a takovým vánočně kořeněným podtónem, kvůli kterému rozhodně doporučuji Jaipur vyzkoušet.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Mitzi 14.12.09 02:00

Vždycky jsem ho kupovala ségře a nikdy pořádně nezkusila… až teď… a asi si ho nechám :)
Krásné kytky a luxusní mýdlo, ovoce z kompozice nevyřvává, ale naopak ji jemně dolaďuje… celý den si v tom obláčku lebedím, nádherně drží.
Nemohla bych ho mít na sobě často, ale pro zpestření a na zvláštní příležitosti jakými jsou třeba adventní neděle… paráda!

meda85 12.12.09 11:09

na mne tedy opravdu moc meruněk, švestek, broskví… půjde do nabídky…sorry..

shanin 12.10.09 20:56

Tuto vůni jsem kupovala naslepo, od Lenky A., a mně se tedy líbí velmi! Mýdlo, šťavnatá broskev a meruňka, trocha kytiček. Orientální tedy není vůbec. Přijde mi to trochu jako kříženec mezi Arpége a Birmane.

Ambrožová Lenka 13.09.09 20:21

Tuto vůni jsem kupovala na slepo a nevím, nevím… taková mýdlová klasika.

chechtalka 17.01.09 21:29

přijde mi nijaká, nemastná neslaná, ani ryba ani rak, zajímavé, jedna z mála vůní, která mi vůbec nic neříká, jako kdyby prošla kolem bez povšimnutí:o))

gentiana 11.01.09 18:41

Já Jaïpur docela můžu. Jsou to sice kytičky, ale takové docela průrazné.

Jinak, mám parfém. Chtěla jsem ten flakón - náramek, prodavačka mi tvrdila, že to je určitě tohle, ale že mi to z celofánu nevybalí - a ono prd.

anonymní 31.08.08 19:42

Opravdu v této vůni cítím švestky,ale taky trochu pudru a zdá se mi,že se ubírá dosladka.Ale flakon je nádherný.

Rommi 07.07.08 15:36

Ja tuto vonu milujem a je pre mna jednotkou.. Ibaze… Na mojej mame napriklad naozaj vonia ako to spominane mydlo a na mojej pokozke uplne inak… A nikdy som tam nieco take necitila, ako u mojej mamy…

estelle 01.02.08 23:52

Mne sa táto vona od Boucheronu vobec nepáčila. Presne ako píše Ada - mydlo v kúpelni…až neznesiteľne čisto…trochu mi z tejto vone bolo zle.

Jessi 06.06.07 08:42

Tato vůně mi doslova připomíná mou babičku. Dá se říct, že mi voní, ale bojím se ji koupit.....ale ta švestka a meruňka je v ní opravdu cítit :-)))))

Přidat komentář

Nejčtenější