Recenze rozjasňovačů: Bronzové babí léto aneb rozjasňování pleti není jen letní záležitostí

Babí léto ještě sem tam vykouzlí slunečný den, tak toho využijte a užijte si bronzery i jindy než v létě. My jsme otestovaly ty z řady Wake Up & Glow.

Wake Up & Glow La Terra Bronze Please!

Tento bronzer je dost tmavý, takže nic pro ty, co si zakládají na porcelánové pleti. Jestli ale chcete dodat pokožce opálený a rozjasněný vzhled, bude tím pravým. Obsahuje malé třpytivé částečky, díky kterým zazáříte.

Tmavší odstín bronzeru vám v případě potřeby poslouží pro konturování a stínování. Případně ho lze použít i na krk, dekolt nebo paže. Jeho velké balení tomu nahrává. Nicméně o to méně je praktický do kabelky.

Wake Up & Glow Back To Bronze Sunkiss

Matný bronzer se hodí hlavně na T-zónu. Obsahuje kokosové, mangové a kakaové máslo, což zajišťuje příjemnou máslovou texturu, která nepráší. Trochu mě zklamalo, že balení neobsahuje štěteček ani zrcátko. Pokud chcete bronzer, se kterým můžete konturovat a zároveň nefandíte třpytkám, kápli jste na něj.

Wake Up & Glow La Vie En Glow

Paletka rozjasňovačů je skvělým doplňkem zmíněných bronzerů. Obsahuje čtyři stíny, se kterými se dá vyhrát. Naložte s nimi samozřejmě dle vlastní fantazie, já vám dám jen malou inspiraci.

Modrý odstín používám do vnitřních koutků očí, hezky rozjasní pohled. Zlatavý stín dávám nad horní víčko pod obočí, přijde mi, že díky tomuto fíglu je pohled pronikavější a oči vypadají větší. Růžový odstín může zastoupit tvářenku, počítejte ale s tím, že se hodně třpytí a můžete se v průběhu dne začít až moc lesknout. A konečně zlatavý bronzer, kterým se dá celkem hravě konturovat, nicméně je opravdu dost třpytivý, takže já ho používám spíše jen na tváře a lehounce nad horní ret.

A co vy, používáte ještě bronzer, nebo jste už za bledule?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Doporučená kosmetika

Nejčtenější