Bruno Banani: About Women

Zajímavá sušší vůně. Ze začátku zavane ovocně, ale to je jen tak na přivítání a potom se začne rozvíjet směs, která mi na letmé přičichnutí připomínala vůni suché slámy a sušených květin. Když jsem do ní trochu ponořila nos, rozeznala jsem především konvalinky a také růže, ovšem se složením, které uvádí „svěží růži“, příliš nesouhlasím - byla to taková jemná vůně napůl mezi čerstvou a sušenou růží. Základ je pudrově suchý a teplý a kromě náznaku tonky v něm není nic sladkého.
Vůni jsem testovala za chladného, vlhkého počasí a docela by mě zajímala její podoba v teplém jaru, na které ji výrobce doporučuje. Něco mi říká, že by se rozvinula trochu jinak. Každopádně ve své cenové skupině jde o příjemné překvapení.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

žaneti 29.11.10 13:40

Tato vůně se podle mě hodí vice na jaro či léto. Možná je to tím,že na zimu působí až příliš chladně a pichlavě. Zato v létě je to pravé osvěžení :-) mě vyhovuje :-)

Marci 24.02.10 18:23

Dnes jsem si tuto vůni zkoušela v drogérii, na papírek i zápěstí. Čekala jsem od ní, že bude svěží, taková vodní „mořská“. Bohužel mě zklamala, vůbec mi nevoní, spíš mi připomíná vůni obyčejného mýdla :-(

věruška 15.03.09 21:46

Zpočátku mi voněla, ale tedˇmi připadá dobrá jako osvěžovač vzduchu na záchod.Nějak mi zevšedněla, takže si ji příště nekoupím.

Éternité 15.12.08 22:40

Taky miluju Pure woman. Dostala jsem ji minule na Vánoce, ale už mi ve flakonku zbývá jen na dně. Je oblíbená i mezi mými spolužačkami. Pokud nenajdu něco lepšího, vrátím se k ní.

asi jsem se unáhlila při 23.11.08 15:55

Kupuvala jsem si ji někdy na jaře s nadšením, tehdy mi moc hezky voněla a teď zhruba po půl roce uč mi vůbec hezky nevoní. Je podivuhodné, jak se rychle zalíbenost k vůním mění. Ale kdy se zamyslím nam vůněmi, které doma mám, tak u nich se mi to nestalo, voní mi doteď. Nejspíš to v tomto případě byla unáhlenost.

Chicky Girl 13.04.08 12:41

Tuhle vůni jsem čichala minulý týden v drogerii a ..........děs. Přišla mi naprosto asexuální, spíš jako voda po holení pro chlapy. Děkuji, nechci.

Jana 27.03.08 14:35

Potvrzuji názor Elišky, taky jsem si jí koupila s tím, že bude více ovocná, ale když se po chvíli rozvine, tak už je taková suchá, pudrová. Ale aspoň pro mě ne tak lehce zaměnitelná.

Eliška 25.03.08 18:29

Dnes jsem ji zkoušela a čekala jsem od ní bohužel něco úplně jiného, ovocnějšího. Od Bananiho miluju Pure Woman, ve které je hodně výrazné mango - všem milovnicím šťavnatých vůní doporučuji.

Přidat komentář

Nejčtenější