Burberry: Touch for Women

Podle složení jsem čekala obvyklou květinově-ovocnou vůni malin s jasmínem, ale Touch mě docela překvapila. Hlava je především ovocná, taková do růžova, rybízově nahořklá, na ruce vydrží jen chviličku, na papírku o něco déle. Následuje dřevitě zemitý tón vlhkého lesního podrostu. Ani ten však nevydrží dlouho a vůně se rozvine do ovocně-květinově-vanilkové kompozice. Jestli znáte „Burberry for Women“https://­www.arome.cz/par­femy/burberry/bur­berry-for-women/#profiReview, bude vám lehký vanilkový závan v základu Touch povědomý. Je však jen nenápadný a vůni dominují květiny doplněné rozumným množstvím svěžího ovoce (kdybych mu měla podle vůně přisoudit barvu, byla by nejspíš tmavě červená). Na konci Touch vyvoní do takové slabší nasládlé malinově růžové směsky a nakonec do maliny s cukrovou vatou.

Na můj vkus je Touch kvůli stopám burberryovské vanilky v základu zbytečně sladká, ale objektivně ji musím označit jako příjemnou, optimisticky působící květinově ovocnou vůni. Doporučila bych ji určitě na každodenní nošení, pro libovolný věk, na všechna roční období kromě letních pálav. Patří do kategorie spíš nenápadných, méně výrazných a neobtěžujících vů­ní.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome simona 10.01.10 15:19

Také zakoupeno na základě těchto stránek. Krásná ovocně - dřevitá a svěží vůně - pro mě na jaro/léto, je jjemná a lehká a určitě nebude obtěžovat citlivé nosy vašeho okolí.

ankaj 03.12.09 19:29

Ano - já mám podobnou zkušenost!
Podobný pocit - něco v Touch-u mě nepříjemně dráždí, ale můj nos to neregistruje hned, ale až po chvíli, když se vůně rozvine. Úplně stejný pocit mám ze Silver Rain (bohužel!) - nejdřív voní nádherně, a po rozležení mi to „něco“ vleze do nosu - dráždí a
překáží natolik, že ji prostě nemohu nosit. A obě obsahují jako jednu z hlavních složek - tuberózu.

nan 20.05.09 14:13

pánský Touch mi voní krásně (i na mně), ale dámskou nemůžu. začíná velmi příjemně, ale dál se rozvine v něco, co mému nosu nejde pod nos, strašně mi vadí. může to být tuberóza?

Dagmary 15.03.09 21:14

Kdybych já dřevo z ní cítila samé dřevo…:-))Ale z Burberryovek je zatím jediná,kterou bych si na sebe eventuelně vzala.Ale mít jí nemusím.

Svatka 18.07.08 00:30

Zajímavé, taky cítím samé dřevo. Tahle mě zatím za srdce nechytla.

sLenka 24.04.08 21:03

Svého času oblíbená vůně Viktorie Beckham, škoda, na mě samé růžové dřevo a dřevo vůbec. Moc mě to štve. Asi jsem pěkný dřevo vůbec…

Přidat komentář

Nejčtenější