Bvlgari: Eau Parfumée au Thé Vert

Ze začátku jemná, „miminkovská“ vůně, připomínající trochu dětský pudr. Ale to je jen první dojem, pod svěží jemností se skrývá zvláštní kouřový tón - někde najdete ve složení parfému v základu „uzené dřevo“ a není to jen planý slib. Opravdu tam něco takového je, možná ohořelé dřevo, možná pořádná dávka pepře :) Nepůsobí však divně ani rušivě, naopak člověka nutí nadechnout se při přivonění opravdu zhluboka, aby ho ten zvláštní provokativní podtón štípl do nosu. Zajímavá alternativa pro ty, které nudí obvyklý sladký základ svěžích vůní. Když na vás toho spáleného dřeva bude moc, zkuste Thé Blanc.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Classique 1.10.11 11:41

Zajímavá, z počátku hodně svěží. Pak ale bohužel přejde do zelena a to moc nemusím. Nicméně je příjemná a nekomplikovaná.

plevanka 17.1.11 16:24

Nádherně osvěžující bergamot se zeleným čajem, vůně je krásně vyvážená, neškrábe v nose i přes tu svěžest, výdrž má určitě lepší než Green tea od E.A., mohu posoudit, mám doma obě…Doporučuju vyzkoušet pokud chcete něco svěžího na léto nebo jako vzpruhu po cvičení nebo flámu:-)

MončaV 26.2.10 07:51

Moc jsem po ní toužila,kdysi jsem ji zkoušela a moc se mi líbila.Dneska mi přišla a první dojem je takový rozpačitý.Skoro vůbec ji necítím,a přijde mi taková obyčejná.Počkám pár dní,třeba změním názor.The Rouge je rozhodně lepší.

Eva_nem 26.1.10 02:12

Tak jsem po čase změnila názor, je taková hladká, krémová, heřmánková, hodně mi připomíná Cheap and chic od Moschina. Rychle se mi převoněla, zelený čaj v ní necítím ani omylem, žádné spálené dřevo se nekoná. Z čajové trojky jednoznačně vede The Rouge:)

BVLGARI 24.7.09 16:51

mně voní po heřmánku a dost lacině. asi jako dětský olejíček.

evik77 12.5.09 16:35

Příjemná, osvěžující, chladivá, super do horka.

Eva_nem 9.4.09 19:07

Je to moc příjemná cladivá vůně, ale tak jemná, že ji skoro necítím (a to jsem se pořádně polila a navíc je docela teplo). Je to škoda, protože je to jedna z mála osvěžujících a čistých vůní, které nezesládnou, připadám si díky ní pořád jak po sprše..tedy pokud nejsem líná se znovu a znovu šplíchat:(

anonymní 26.9.08 15:04

Za typickú „unisexovku“ považujem „au Thé Blanc“. „Zelená“ je trochu iná. Podoba zeleného čaju v nej je podaná úžasne. Nie vyumelkovane - realisticky, žensky.

JanaB 20.8.08 19:14

Začátek hezky svěží, ale pak se mění na „typický unisex“ jako např. Calvin Klein. Taková vůně do šamponu nebo mýdel na ruce. Zabalené jsou všechny „čajovky“ ale moc pěkně! :)

Lolla 25.7.08 18:03

Moc příjemná vůně, hlavně pro ty z nás, které nemusí květinky či orient, prostě voní mi čistoto, ale ne mýdlem, ale voňavým, teplým čajem, hodně teplým,hřejivým a suchým. Nic tuctového, je to velmi příjemná vůně pro ženy, které nejsou osobnostně ženskými, ale milují neotřelé vůně. Mužská vůně není ono, ale ženská také ne. Tak něco mezi tím. A to Thé Verte určitě je, je nejednoznačná, mnohoslibná, příjemná, tajemná, čajová, zelená, nekvětnatá, ale doda jistě sebedůvěru, protože je jedinečná.

sLenka 30.1.08 19:22

je docela zajímavá, toho kouře je tam fakt fest, taky jsem cítila nahřátý čaj…taková teplá čajová konvička :-)

sLenka 2.8.07 23:08

Celkom príjemná chladivá..zelený čaj a sviežosť však prevažuje niečo korenisto dymové a hodí sa trošku viac pre muža.

anonymní 6.6.07 22:56

Relaxační, zelená, osvěžující, zklidňující.

Přidat komentář

Nejčtenější