Bvlgari: Omnia

„Čajové“ vůně od Bvlgari jsou specifické a tahle není výjimkou. Je to vůně „chuťová“, obsahuje složky, které jsme zvyklí potkávat spíš v kuchyni, a pomocí chutí ji lze také nejsnáze popsat. Základem představy nechť je svěží, čirá vůně černého čaje (konkrétně Darjeelingu). Trochu ho přikořeňte zázvorem, kardamomem a hřebíčkem; a teď to celé zjemněte douškem smetany. Můžete si představit i bílou čokoládu, uvedenou ve složení, ale odmyslete si její ulepenost :) Po rozvinutí odhalíte v Omnii ještě velmi nenápadný ovocný tón - mně připadal jako vůně čerstvě natrhaného červeného rybízu. Pozor, tu vůni musíte znát, je totiž úplně jiná než kyselá vůně rybízové marmelády! Jestli vás po přečtení seznamu všech těch dobrot napadne slovo „koktejl“, nejste daleko od pravdy. Bohatý, chutný koktejl těch nejlepších dobrot.
Omnia je vhodná řekla bych pro každý věk, jen si ji neumím představit na opravdu mladé holce. Ideální pro rozkošnické typy. Byla bych s ní opatrná na cestování, je opravdu specifická a výrazná způsobem, který ne každý žaludek v pohupujícím se autobusu snese.

Po delší době: láska k Omnii byla prudká, ale krátká. Labužnické vůně mám ráda a Omnia mi kombinací čaje, smetany a koření učarovala. Nadšeně jsem se jí voněla, kamkoli jsem se hnula. Nakonec se mi stalo osudným to, před čím varuji v závěru minirecenze - cesta plným vlakem za teplého dne. Omnia mi nějak zkysla a cestu jsem přežila jen s velkým sebezapřením, bylo mi z ní zkrátka nevolno. Asociace, která se vytvořila, byla bohužel velmi pevná a přes veškeré snahy jsem už Omnii nosit nemohla. Máte-li slabší žaludek a přitom se vám líbí labužnické vůně, noste je velmi opatrně.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější