Od klávesnice k přírodní kosmetice, to je příběh Francouzky Sylvie

Přírodní francouzskou kosmetiku u nás představila letos v létě sama zakladatelka, šarmantní Sylvia Cazenave-Lavie. Značku vyvinula na základě svého trápení s pletí. Nejdřív však musela změnit vlastní životní cestu.

* Značka C.Lavie vznikla z touhy po krásné pleti.

Od počítače k přírodní kosmetice


Od mládí Sylvia trpěla různými nedokonalostmi pleti a dlouho hledala kosmetiku, která nebude dráždit a pleť uzdraví. Přestože vyzkoušela řadu různých kosmetických „zázraků“, žádný neměl takové účinky, se kterými by byla spokojená.

Rozhodla se proto proniknout do kosmetických tajů, a to s cílem najít suroviny, které její pleti navrátí ztracenou rovnováhu. Opustila svět IT a začala se zajímat o obor fytoterapie a aromaterapie. Hledala nejlepší kombinace rostlinných výtažků, které by se vzájemně doplňovaly.

Čistá příroda i tradiční čínská medicína

Sylvia ve své kosmetice vsadila na séra na bázi olejů a inspirovala se dokonce i v tradiční čínské medicíně. A tak spatřila světlo světa kosmetika, kterou Francouzka nazvala podle svého příjmení – C.Lavie. Každý kousek je navíc označen číslem, které vypovídá o počtu použitých složek.

Silvia používá aktivní složky, jakými jsou například šťáva z aloe vera, kyselina hyaluronová, švestkový a meruňkový olej, olej z opuncie a perilla olej.

Kosmetika C.Lavie se vyznačuje příjemnými a jemně parfémovanými texturami. Každá ingredience prochází pečlivým výběrem. Sama zakladatelka se zaručuje za kvalitu i vynikající snášenlivost, protože svoji kosmetiku zkouší především sama na sobě. Dnes se může pochlubit zdravou pokožkou a sebevědomím, které jí dříve chybělo.

Z lásky ke své pleti

Filozofií značky je důkladné vyčištění a následné ošetření a péče. V nabídce C.Lavie najdete:

Máte s kosmetikou C.Lavie zkušenost? Napište nám o ní »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek