Cacharel: LouLou

Loulou je orientální, respektivě orientálně květinová, a především velmi sladká vůně. Dá se říct, že je to přesně to, čemu milovníci nenápadnějších vůní říkají „dryák“ - sladký vanilkový základ zahalený lehce kouřovým závojem a korunovaný směsí silně vonících, opojných květin v čele s mimózou, jasmínem a sladce lepkavou tiaré, v závěru navíc doplněný takovým tím nasládlým podtónem á la Aviril nebo babiččin pokojíček.
S takovou vůní je to velmi jednoduché přehnat, stříknete na sebe dvakrát místo jednou a už vás bude celé okolí nenávidět. Doporučuji proto krajní opatrnost a hlavně, nelíbí-li se vám vyloženě nápadné, výrazné bolehlavy, na Loulou rovnou zapomeňte.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

aprazanda 15.08.12 12:25

Je to nádherný dryák v tom nejlepším slova smyslu. Silná, dlouhotrvající zakouřená vanilka s květinama. Někdo jí nenávidí, někdo je na ní závislý. :D

Hermionka 18.09.11 18:01

Hedvábná, smyslná vůně:-)

kakadu 27.08.11 13:13

Já se k ní vracím po mnoha letech, tehdy jsem měla čistý parfém. Ted jsem sehnala EDP za dobrou cenu, a vypadá to že výrobci nic nezměnili, protože tohle mě umí otrávit. Líbí se mi jak krásně drží a jak je zvláštní, nebude ji mít rozhodně každá .Mě nepřijde tak extra sladká spíš orientální, tajemná. Typově bych ji přirovnala třeba k Joop Femme, Gabriela Sabatini což jsou extradržáky. Pro svěženkářky ale rozhodně nedoporučuji, sama ji v létě moc nenosím, na rozdíl od Arabek, mě sice neobtěžuje vůbec, ale okolí by mohla. Na koupi naslepo to není. Kdo má rád orient,vonné tyčinky, samet,vanilkovou hebkost a tajemno tak rozhodně ano.

Arome simona 28.04.11 12:25

Tak konečně jsem si ho koupila! První značkový parfém, se kterým jsem se setkala v tehdejší Západní Evropě /Itálii/ před x lety a od té doby je pro mě kultovní - nikdy jsem ho pak už necítila… a ta vůně, kterou jsem si zafixovala ve mně zůstala. Jen se trochu divím, že ze sladka jde trochu do dřevita /a je to dobře/ a dá se nosit i vlétě - ale jen 1 stříknutí - neobyčejný držák, opravdu stačí ráno stříknout a cítíte ho ještě i večer po vysprchování. Jsem ráda, že jsem si ho pořídila - není to tuctovka ale taky asi není pro každého - pro mě je velmi příjemná, i když orientální…

Sendy 23.01.11 05:28

Nevím, co mne odrazuje více. Jestli ten opravdu odporný flakon, nebo vůně samotná. Ačkoli vyhledávám silné, orientální vůně a parfémy, a ty jenž mají ve složení kadidlo bývají mými oblíbenými, toto mi nevoní, ba co více, dělá se mi z tohoto počinu zle.

anonymní 21.10.10 10:45

Vůně je stejně krásná jako reklama na ni..

bylinka 03.09.10 09:56

Áno, myslím, že je veľmi podobná vôni Alien od T.M. Je to prvá orientálka, ktorú som si kúpila. V prvom momente ma ohúrila /???/, ale potom to už bola láska na druhý pohľad. Podľa mňa žiadny bolehlav, silné kvety a dymová clona. Ale ten oparný držiak je nezameniteľný a netuctový. Mám ju rada.

Trisk! 30.06.10 14:28

Nevím, jestli „přirovnala“ je správný výraz… ale rozhodně v ní nějaký tón, který je i v Alienu, cítím…

Janka 28.04.10 19:42

Přirovnala by jí některá k Alienu?

Incognita 07.03.10 20:11

… to platí pokud je vám není nemilá mimóza, špetka orientálních tyčinek a vanilky.

Incognita 07.03.10 20:09

Tuto vůni je třeba umět chápat; na běžný uspěchaný den se nehodí a ani není určena; tato vůně je pro jeden z výjimečných večerů, kdy se po všedním dnu setkáte s vaším partnerem, u večeře si příjemně poklábosíte a vy víte, že máte ještě chvilku času a chcete si ještě chvilku hrát, než půjdete spát… …a chcete-li se s touto vzpomínkou i ráno probudit, tak Loulou je správná volba.

Arome monika 19.02.10 12:34

Dnes jsem si parfémek donesla domů, Koupila jsem ho tady na fóru, 30 ml miniaturku za velmi příjemnou cenu, takže nelituji. Vůně je to opravdu silná, sladká mi nepřijde. Já tam cítím hlavně tu mimózu a v pozadí kadidlo a možná anýz. Hrozně mi připomíná dětství, když jsme se u babičky se sestrou potají voněly vůněmi co měla v poličce. Sečteno a podtrženo - výrazná vůně, ze které opravdu ta 80. léta přímo křičí. I přes to, je to vůně, které se zbavovat nehodlám. Ráda občas uteču do vzpomínek, navíéc mám ráda tzv. dryjáky. Raději než vůně, které nejsou cítit.

Arome simona 10.01.10 15:49

Tenhe parfém je pro mě kultovní, i když jsem ho nikdy nevlastnila. Dostala ho moje nejlepší kamrádka od svého přítele, když nám bylo umožněno po revoluci vycestovat pracovně do Itálie. Tenkrát jsem jí ho hrozně ve skrytu záviděla - ta vůně se mi navždy vryla do paměti a už tam zůstala, nikdy více jsme se neviděly a ta vůně mi jí připomíná i tu atmosféru prosluněné Itálie. Určitě si houž konečně pořídím, protože po něm moc toužím - jen jsem vždy dala přednost jiné značce. Ale tahle vůně je zkrátka opravdu jedinečná, nezaměnitelná, svůdná, sexy, nic pro milovnice svěženek, v téhle vůni Vás na párty nebo na ulici jen tak někdo nepřehlédne, nikdy v životě už jsem pak nic takového necítila - a hlavně je to držák......

Jennifer 22.11.09 17:20

Ano,je nádherná,nejkrás­nější,koupím bud Lou lou nebo eden

Arome maja 01.10.09 11:31

Je nádherná. Navoněla jsem si s ní v ložnici polštář. To se krásně usíná…

Evi 31.07.09 18:18

Nezaměnitelná vůně,mírně sladká,s obrovskou výdrží.

Dalia 25.07.09 16:48

Lou Lou jsem si koupila co by slepejší nákup. Podle mě je to silná vůně s velkou výdrží a pravda po rozvonění se usadí a drží se u těla. Ovšem určitě se s Lou Lou nedá „osprchovat“.
Rozhodně není pro můj nos nijak komplikovaná, což mě mrzí, stále si jede po jedné notě. Hladká, bílá v pozadí kosatec a ještě za ním kadidlo.
Jsem na tuto vůni velmi zvědavá, až se ochladí. Možná jestě ukáže své pravé já.

pet 23.07.09 12:57

Asi tak před 14 lety jsem ji dostala od tety z Německa, tehdy jsem z ní byla úplně unešená. Dnes už bych ji na sobě nesnesla. ALE NESPLETETE SI JI.Rozhodně není tuctová.

Spirit 12.06.09 23:23

Jedna z nejlepších.

izrael 20.04.09 19:22

Koupím Loulou......pokud někdo máte.........­..uvidím, jestli se budeme dlouhodobě kamarádit......:--))

KA_MI_A 30.03.09 19:38

Mám ji doma k prodeji skoro novou za rozumnou cenu 50ml balení - kdo má zájem napište mi.

Danika 25.02.09 19:27

Díky,Plevanko.Budu ji užívat dál a nebudu se stydět být svá,jiná od ostatních…

plevanka 25.02.09 17:44

Jo a moje nejoblíbenější písnička je Careless whisper od George Michaela, takže možná k těm 80.-90.létům tíhnu, a to je mi 23 let:-)))

plevanka 25.02.09 16:53

Nááááádhera!! Sladká omamná vůně která se nestydí být svá, jiná. Absolutně ženská, žádný bolehlav. Nemůžu si pomoct, ale pro srovnání: Chlapská vůně= Opium pour Homme, Dámská vůně= Loulou Cacharel:-)

eva 14.02.09 18:59

Prosím,jak voní tato vůně?Dá se k některé přirovnat?

Smajlík :-) 22.11.08 16:03

Je to opravdu nádherná vůně, nejprve cítím omamné květiny, ale po chvíli se uklidní a přechází do sametově, sladší vůně, chvílemi občas vykouknout květiny a zase si jede po své sametové notě. Je to silná vůně, ale pokud se to s ní nepřežene, je opravdu neobyčejně úchvatná a další z návykových vůní. Před 5 lety jsem jí měla možnost cítit a od té doby mi zústala v paměti. Ttoužila jsem jí opět vyzkoušet a tak jsem si pořídila vzoreček a asi si budu muset pořídit celou, u fajnšmekrů by neměla chybět na poličce.

Káča 19.10.08 20:27

V pátek jsem ji po několika letech opět zkusila.Je pořád stejně krásná,mírně orientální,sladká jen trošičku!Ty z vás,co nemají rády sladké vůně,se vůbec nemusíte bát.Řekla bych,že stojí za to!!!

Jani 31.08.08 18:43

Krásná vůně,kdysi jsem ji měla.Je docela silná a trochu bolehlav,ale jedinečná je!

anonymní 26.07.08 18:20

Ano,také jsem ji tam viděla,za velice příjemnou cenu.

Míša 24.07.08 22:24

Loulou mi hodně připomíná třeba Samsaru, v obou citím na začatku jakoby plastikový ton, který ale za čas vyprchá a vůničky jsou užasné. Rozhodndě není jako Eden nebo Anais, Anais to jsou úplně jiné kategorie. Rozhodně je květinově sladká, ale lepivka to není. Loulou jsem z kamenek viděla prodávat v malém krámku za Kotvou v Praze, v malém podloubí před Ovocným trhem a byl se slevou :o)

anonymní 01.07.08 20:19

Koupila jsem si ji naslepo v cizině, protože na ni byla velká sleva:). Nelituji toho. Cítím tam hlavně mimózu a vanilku. Myslím, že v přiměřeném množství je docela hezká a nositlená.

Arome Hanča 22.05.08 19:18

Lou Lou blue se určitě již nevyrábí,kdysi jsem ji měla,je o něco slabší než klasická,ale je dost sladká,tak jsem ji předala dál.

Ingrid 04.03.08 08:33

Kdysi dávno jsem ji měla,po dlouhé době jsem si ji připomněla,nejdříve jsem ucítila ono nedefinovatelně známé cosi a pak svoje oblíbené Savo a to se drželo až do večera,výdrž teda obdivuhodná,ovšem manžel cítil vanilkové rohlíčky,cha,cha.

aisha 23.02.08 21:06

Já jí dostala v Itálii od přítele když mi bylo 18, v těch letech to byla teda síla! Možná, kdybych ji měla teď, o 15 let později, by se mi líbila. Lou lou znamená „miláček“, tak nevím, jestli jsem ji nedostala proto:-) Každopádně bych ji zase ráda ucítila, ale nevím, zda bych si ji znovu koupila, je těžká, orientální, květinová.

Eva1 24.12.07 22:46

Lou Lou není podobné Anais Anais - v žádném případě aspoň já necítím podobu. Anais Anais opravdu nesnesu, je mi z ní špatně, zato Lou Lou je moje stálice

anonymní 15.12.07 20:03

Lou Lou je podobna Anai Anais - obe su mierne povedane pre mna neznesitelne.

eva 23.11.07 13:37

Podle mého názoru typ Fragile není /Fragile je o něco výraznější a sladší/, budu možná kamenována: ale Lou lou není moc silná vůně. Podle ohlasů jsem čekala opravdu mnohem těžší kalibr, pro mě je L. příjemná, středně sladší orientální vůně: střed na podzim/zimu /např. takové Safari nebo Mahora jsou nesrovnatelně silnější/. Po „usazení“ se L. drží u těla, jasmín, potažmo pro některé tuberózu necítím, spíš komplex vanilka-mimóza-tiaré - a taky trochu mandle. Nevím, jestli bdím či sním, anebo jsem už tak rozmlsaná: nicméně mně se nezdá vůbec tak zvláštní a divná a nenositelná, jak je možné se dočíst v každé druhé recenzi na internetu. Spíš má v sobě nádech určité přímočarosti, připomíná mi 80.léta /to je zase subjektivní, berte v potaz prosím/. Není určitě moc komplikovaná, pro mě vůbec, voněla mi hned od začátku, žádné čekání a zkoušení a hledání jako u opravdu komplikovanějších vůní.
Pěkná skoro až univerzálně /Samozřejmě svěženkářky ji asi neocení/, ale na druhé straně nepřináší nic extra nového, z čeho bych byla u vytržení. Kdo má rád trošku silnější vůně, myslím nemůže být zklamaný, snad jedině její líbivostí.

Lou Lou Blue se u nás sehnat nedá, hledala jsem ji dlouho, není - ale pokud by byla slabší než tato „plná verze“, tak není o co stát, pokud tedy máte rádi orient nebo dryáky obecně.

Pomněnka 16.09.07 20:56

Není náhodou podobná tuberozovým vůním? typ Fragile aj. Neumím si ji nějak představit a dost zvažuju nákup naslepo, nikde prostě k očichání není. Dryáky mám ráda, většinou jo :-ú

A nevíte, dá se u nás sehnat vůbec Loulou Blue?
Naslepo by asi byla schůdnější. akorát jsem ji nikde neviděla :/

Janka 02.09.07 17:53

kdo znáte prosím o radu: je něčemu podobná? Třeba typ Eden apod? Díky

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější