Cacharel: Scarlett

Scarlett od Cacharelu na první pohled upoutá zvláštním flakonem. Je obalený v matném bílém plastu, v němž je vylisovaný krajkový vzor; nevzpomínám si, že bych někdy držela v ruce něco podobného. Hned mě napadlo, jak krásná by byla limitovaná edice vyvedená v bílém porcelánu - tu bych si snad koupila jen kvůli obalu.

Scarlett od Cacharelu na první pohled upoutá zvláštním flakonem. Je obalený v matném bílém plastu, v němž je vylisovaný krajkový vzor; nevzpomínám si, že bych někdy držela v ruce něco podobného. Hned mě napadlo, jak krásná by byla limitovaná edice vyvedená v bílém porcelánu - tu bych si snad koupila jen kvůli obalu.
Uvnitř bílého flakonu je bílá vůně. Už složení napovídá, že tomu tak asi bude - jasmín, pomerančový květ, zimolez - ještě bych snad přidala špetku konvalinky, kterou jsem ve vůni cítila. Soudě podle složení to ale má být spíš zimolez, jedna z méně opojných bílých květin s výraznými zelenými podtóny. Základ je nenápadný, ovoce a citrusy se hned na začátku víceméně ztrácejí a zůstává po nich umírněná svěží příchuť. Scarlett je lehká, mírně opojná bílá vůně, mezi ostatními cacharely patří k těm univerzálně snesitelnějším.
Po nějaké době se Scarlett rozvoní do bílé krémové vůně. Mám skoro pocit, že v Cacharelu použili podobnou základní kompozici jako do Noa Dreams, jen ji pro každý parfém zpracovali jinak. Scarlett proto určitě doporučuji i milovnicím krémovek, které zároveň vyhledávají bílé květiny.

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější