Cacharel: Scarlett

Scarlett od Cacharelu na první pohled upoutá zvláštním flakonem. Je obalený v matném bílém plastu, v němž je vylisovaný krajkový vzor; nevzpomínám si, že bych někdy držela v ruce něco podobného. Hned mě napadlo, jak krásná by byla limitovaná edice vyvedená v bílém porcelánu - tu bych si snad koupila jen kvůli obalu.

Scarlett od Cacharelu na první pohled upoutá zvláštním flakonem. Je obalený v matném bílém plastu, v němž je vylisovaný krajkový vzor; nevzpomínám si, že bych někdy držela v ruce něco podobného. Hned mě napadlo, jak krásná by byla limitovaná edice vyvedená v bílém porcelánu - tu bych si snad koupila jen kvůli obalu.
Uvnitř bílého flakonu je bílá vůně. Už složení napovídá, že tomu tak asi bude - jasmín, pomerančový květ, zimolez - ještě bych snad přidala špetku konvalinky, kterou jsem ve vůni cítila. Soudě podle složení to ale má být spíš zimolez, jedna z méně opojných bílých květin s výraznými zelenými podtóny. Základ je nenápadný, ovoce a citrusy se hned na začátku víceméně ztrácejí a zůstává po nich umírněná svěží příchuť. Scarlett je lehká, mírně opojná bílá vůně, mezi ostatními cacharely patří k těm univerzálně snesitelnějším.
Po nějaké době se Scarlett rozvoní do bílé krémové vůně. Mám skoro pocit, že v Cacharelu použili podobnou základní kompozici jako do Noa Dreams, jen ji pro každý parfém zpracovali jinak. Scarlett proto určitě doporučuji i milovnicím krémovek, které zároveň vyhledávají bílé květiny.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Saruna 01.03.10 20:26

Sladce-zatuchlá tíha měla po chvíli vyvanout,ale nevyvanula a úplně umořila to dobré, co jsem v té vůni tušila.Nebudu riskovat.

chechtalka 08.02.10 16:38

na rozdíl od mnohých mi ten obal ani tak nevadí, jako ten obsah, od carachel jsem čekala víc, přijde mi taková tuctová, nemá žádný zajímavý podtón, rozhodně ne pro aktivní živočišnou ženu..je to jako průměrný den, ani fajn, ani mizerný, něco kolem průměru

sandra 01.01.10 15:20

Podla mna je skvely, nabazit sa neviem :).

Jennifer 20.11.09 17:15

Mám moc ráda Cacharel,ale tahle vůně se mi vůbec nelíbí!!

wich 08.11.09 17:48

Mám ráda krémovky i bílé květiny, čili děkuji za tip, určitě vyzkouším.

estelle 08.11.09 10:01

Mne sa páči ten flakón… parfém vnútri je vcelku nekomplikovaný, príjemný odér, romanticky poňatý. Nie je to typ vône, ktoré používam, ale zaujala ma svojou ovocnou krémovosťou a najmä flakonom.

Arome lilinka 30.10.09 20:47

Nechápu, že se nelíbí. Jo flakonek je dosti podivný, ale vůně je super. Taková holčičí a mimochodem už ji mám doma!

Myskamauska 30.10.09 12:16

Mitzi,ale nelíbilo,to by jsi ho musela vidět v reálu!!! …jinak parfém jsem už taky zkusila a pro mě hnus velebnosti.

Mitzi 29.10.09 10:04

Myško - jako svícen by se mi to líbilo. Ale z toho porcalánu, jak psala Ada :)
Jako flakon je to divné a obsah…???… bolest zubů JE horší. ;-)

s.ticha 27.10.09 14:02

Připojuji se ke všem, které odradil flakon. Mockrát jsem kolem něj prošla, a několikrát odmítla nabídku prodavaček na otestování. Naprosto otřesný flakon! Nicméně vyznavačka bílých květin jsem, tak při další příležitosti vyzkouším. :-)

hugoška 27.10.09 13:20

Dnes jsem očichala a cítila jsem mandarinky,ale trochu nahnilé-jako když se nakloníte v zelenině nad přepravku-ovoce voní,ale někde tam jsou zahrábnutý shnilotiny, jejichž „vůně“ se pomalu ale jistě dere k povrchu.

eva 26.10.09 23:33

Nijak zvlášť mi nevadí, průměrná tuctová jasmínovka s chabou výdrží. Nic moc, ale vyloženě negativní reakci ve mně nevzbuzuje, přesto nosit bych jich nechtěla (přece jen má trochu lacinějšího ducha)

Lana 25.10.09 23:46

Mě hned jako první napadnul Fenistil.

plevanka 25.10.09 10:41

Cítím jen černý čaj s citrónem, žádné krémové tóny, jako bych četla recenzi na jinou vůni…

dracatko 24.10.09 23:42

Já velký milovník bílých květin být, proč já tedy jen laciný jar cítit?

Luqas 24.10.09 22:24

netvrdim, ze zla vona, ale pri mojom urputnom hladani voni pre tu moju, ma tato az tak nezaujala, ale zaroven mi neskutocne pripominala nieco co tu uz bolo predtym, ale neviem, fakt neviem co kokretne

Garfield 24.10.09 22:16

Zahlédla jsem Scarlett kdesi vystavenou jako novinku a říkala si, fuj to je ale ošklivý flakon.Také mě to odradilo od zkoušení.

Myskamauska 24.10.09 21:48

Tak já bohužel ten plastový obal znám,přítel koupil v Německu obal na svíčku v absolutně stejném provedení,mat­ný,bílý a jakoby krajkový plast a já byla na infarkt a rovnou mu řekls co to koupil za hnusný kýč.Rozdíl byl jen v tom,že do svícnu se vloží svíčka a Cacharel tam fiknul parfém.
Tak to jen ohledně flakónu,vůni neznám,ale už mě přešla chuť ho vyzkoušet,jen co jsem uviděla obal.
Ostatně ani Ada v popisu vůně, nebyla zrovna u vytržení.

pichjit 24.10.09 19:25

Zajímavá recenze, proč jsem cítila tedy lékorky a hodně nepovedené? Taková divná ta vůně byla a flakonek v reálu vypadal lako nějaká levná hračka.

Přidat komentář

Nejčtenější