Carla Fracci: Carla Fracci

Carlu jsem zkoušela na papírku a nevím, jestli se stejně projeví i na ruce. Ale snad ano. Při očichávání jsem totiž zaznamenala zvláštní jev. Přičichla jsem k papírku a v tom okamžiku jsem nic necítila, jako by na něm žádná vůně nebyla; a vzápětí mi nosem projela taková hebce sladká vlna připomínající lahodnou chuť poctivé vanilkové zmrzliny. Překvapeně jsem čichla ještě jednou a zase se to opakovalo. Podobně to šlo necelou hodinu, potom zvláštní jev vymizel a z papírku byla cítit jiná vůně - taková delikátní směs střídmého množství vanilky, jasmínu, čerstvé frézie, pivoňkové zeleně a snad i špetky tuberózy. Je to taková nasládlá, zeleně květinová vůně, oscilující mezi chladnější a teplejší polohou. Do právě počínajícího jara jako stvořená.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

ga.pi 22.12.09 18:25

Bohužel ale ke konci sládne.

ga.pi 21.12.09 19:17

Velmi delikátní jemná kultivovaná vůně. Precizně vypipetovaná hebká sametovost, okouzlující květinky a vlídná sladkost. Kdo máte nos vyladěn na Premier jour či CH 212 (jemně květ + pižmo + santál), doporučuji vyzkoušet i tuto.

xenie 08.09.08 22:26

Tak to se přidávám do klubu „divných“ :o), mně se taky líbila. A moc. Tak, že jsem si ji skoro koupila. Ale nakonec nee, moc peněz za tak malou výdrž ( asi hodina ). Opravdu jemňoučká vanilka s (pidi)trochou květin. Mám vanilku ráda, a tady se moc povedla. ( Skoro jsem ocitovala Gep, jak tak koukám, tak se omlouvám :o).

Gep 09.04.08 18:29

Asi budu divná, ale mě se líbí. Právě ta vanilka je taková něžná, podbarvená něčím charakternějším. Ale výdrž je mizerná, i její síla zanedbatelná.

moajli 29.02.08 10:43

mučenka, tuberoza, jasmín, frézie to jsou pro mne okamžitá lákadla, podle složení mne vůně nadchla, po vyzkoušení jsem byla opravdu zklamaná, pro mne tam převládala vanilka a tuberoza byla skrčená někde hodně vzadu v koutku

anonymní 18.01.08 12:09

Môžem sa s tebou stožniť. Ani mňa táto vôňa nejako obzvlášť nezaujala. Ale neviem, či viete, že Carla Fracci je nositeľkou aj iných vôní. Mňa veľmi zaujala jej voňavka s označením „medea“. Hneď na prvý raz sa mi zapáčila osobitou, neopakovateľnou, príjemnou vôňou, ktorá sa dá len ťažko popísať. Je určená hlavne pre tie ženy, ktoré majú radi aj sladšie vône. Má dobrú výdrž. Každopádne,kto má rád niečo nové, neotrepané, nech ju vyskúša.

anonymní 09.07.07 14:53

tak mě nenadchla, ani to jméno nic moc, vůně ještě horší, další celebrití vůně,
mi připadá kvalitou jako vůně od Naomi Cambel - v takové cenové kategorii by byla v pořádku - obyčejný parfém jako stovky jiných,
nic výjimečného

Přidat komentář

Nejčtenější