Cartier: Délices de Cartier

Ke zkoušce Delices de Cartier mě zlákal krásný flakón. Je to sladká vůně, začíná ovocně, ale potom přešla do příjemné vanilky á la Code for Women. Ovocně vanilkový koktejl.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Bea 03.07.11 19:09

Na začátku jsou velmi výrazně cítit višně (višně v likéru), rozhodně se nejedná o letní ovocnou polívačku.Po půlhodině višně hodně zeslábnou a nastoupí vanilka, suchá nesladká-jako vanilkový pudinkový prášek.Višňová půlhodinky je dost silná, ale vanilka už je jemná, a proto spíše na den, ale ne do horka.

Bea 26.03.11 16:28

Z červeného flakonku jsem čekala něco jiného,těžšího,oh­nivějšího tohle mne příjemně překvapilo, přesně jak píše ADA, ovoce a pak příjemná suchá prášková nesladká jemná vanilka.Vůně Cartier mám zafixovány jako kvalitní, osobité a nápadité, stejně jako jejich šperky a ani tato mne nezklamala.Vůně není těžká, klidně lze nosit na den i do kanceláře.

anonymní 09.02.10 18:19

Zkoušela jsem Délices na zápěstí, vydržela jsem to docela dlouho, ale nakonec jsem to musela smýt. I přesto se pořád trošku držela. Je hooodně sladká, ale to je o vkusu. Něco v ní mi ale bylo příšerně vlezlé a nepříjemné, myslím, že to určitě byl růžový pepř obsažený v hlavě vůně. Už ji nikdy nepoužiji.

Blanchee 19.09.08 15:36

Kdyz k nam tenkrat tato vune dorazila do redakce - leden/unor 2006 - a ja ji ucitila, nemohla jsem bez ni zit!!! Porad jsem chodila za tehdejsi kosm. redaktorkou a vonela si k te vuni… Nakonec mi ji dala, kdyz videla moji posedlost :-) Asi kvuli tem visnim, co je ni citit me ta vune tak dostala.

anonymní 30.04.08 13:16

Zkoušela jsem na ruce i na papírku. Přijde mi jako přeslazený bolehlav, nelíbí se mi ta třešňová vůně, přijde mi obtěžující.

bisa 01.01.08 17:52

je to nádherná vůnička,po delší době se krásně rozvoní,ale dlouho nevydrží-škoda,že je jen toaletní voda.

Přidat komentář

Nejčtenější