Cartier: Eau de Cartier

Eau de Cartier mi na první čichnutí přišla lehce pánská; když jsem se proto dočetla, že je to unisexová vůně (v parfumerii ji měli zařazenou mezi dámskými), ani mě to neudivilo. Základ je převážně dřevitý s akurátní troškou sladších tónů, svěžest bergamotu prolíná nejen hlavou, ale celou vůní. Srdce na mě dělalo takový vlhký dojem - jako čerstvě posekaná tráva a orosená levandule. Levandule z Eau de Cartier voní celkem výrazně.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Bea 20.02.11 13:40

Vnímám ji jako velmi ženskou po celou dobu, žádné mužské tóny necítím, nádherně zakomponová levandule.Intenzitu a výraznost bych přirovnala k Truth, takže do úplně nejteplejších letích dnů bych nebrala, není to vyložená svěženka,ale velice příjemně a uklidňujícně působící květinová vůně.Takhle by mohla vonět milovaná maminka v nostalgických vzpomínkách.Bude krásná na všech věkových kategoriích.Vý­drž dobrá.

einzelhaft 12.01.10 13:34

Já osobně levanduli moc nemusím,ale podle recenze jsem tuto vůni musela vyzkoušet a rozhodně to bylo velmi příjemné překvapení. Jednoznačně hodnotím kladně - po dlouhé době mi něco opravdu vonělo :-)

mimi 08.07.09 14:13

kolegyna ju ma, a je skutocne velmi prijemna

Arome Martin_a 17.04.09 10:25

Tuto vůni jsem si koupila trochu naslepo a na léto je ideální..svěží, čistá, neobtěžuje okolí. Podruhé jsem koupila limitku, duhový flakon a byla taky úžasná..jednou se k ní rozhodně vrátím.

anonym 02.04.09 21:22

taky mi trvalo asi rok, než jsem se rozhodla ji koupit, ale pak jsem rozhodně ani minutu nelitovala a určitě to bude jedna z vůní, ke kterým se budu vracet

anonymní 01.05.08 20:37

Tuhle vůni miluju a pořídila jsem si už druhý flakon - tentokrát celých 200 ml. Na mě voní překrásně, aspoň já z ní mám ten pocit a byla mi jako jedna z mála několikrát pochválena. Asi mám štěstí, že se na mé kůži tak krásně rozvine. Voní úžasně … nemám co dodat

Svatka 06.04.08 13:46

Tak mně nejprve přišla vyloženě dámská, první půlhodinu jsem si říkala: tu si pořídím na léto, po dvou hodinách je spíš do pánska. Tak nevím… Ale levanduli miluju. Jdu si pro levandulové lístky na zahrádku a srovnám.

malaeva 12.03.08 18:26

Tato vůně mi připadá opravdu spíše pánská, takže i když je hezká, nechtěla bych ji. Manželovi se však líbila.Naprosto souhlasím s tím, že srdce vyvolává dojem vlhké posekané trávy a orosené levandule.

Zdenka 09.10.07 09:12

Mně se nejprve moc líbila, taková zvláštně průzračná vůně, no ale unisexy nemám ráda už nějak z principu. Mám doma vzoreček, takže občas znovu testuju, ale něco mě stále brzdí, abych si ji koupila.

Arome Violet 24.06.07 21:42

tato vona mi vonala dost zeleno,ale je to snad prva vona z ktorej mi prislo skutocne zle…

Přidat komentář

Nejčtenější