Cartier: Must de Cartier

Na papírku bohužel nic moc, chtělo by to na kůži. Sladší vůně s vanilkovo-pižmově vetiverovým základem (ta vanilka je prostě taková trochu do „trávova“) a výrazným květinovým srdcem. Je to takový klasický, chladnější orient bez přehnané opulentnosti a smyslnosti.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Sendy 24.01.11 00:45

Must se skvěle nosí. Báječně drží, ač silnější, nedusí. Vanilka dřevitost nezahanbuje, sladkost sice dominuje, ale vůně je velice vyvážená. Nositelná i přes den, ačkoli bych řekla, že v jarní večer, kdy míříte pěšky z Národního divadla, v dlouhých šatech a ruku v ruce s partnerem podél vltavského nábřeží, na Žofín, je naprosto dokonalá.

Péťa 02.02.09 12:04

Dávám za pravdu Marii.Fakt to byla elegantní,šik vůně.Snad se ještě někde objeví.

Arome marie 16.11.08 10:12

Souhlasím,že Must II byla opravdu nádherná,elegantní vůně.Pár flakonků jsem vlastnila.Škoda,že se již nevyrábí.

KAORI 14.11.08 14:15

Must je krasna vona ale az v zavere,tak ako psie Daniela,no este krajsia je Must II ktora sa uz bohuzial nevyraba,ta je nadherna.Moja naj vona spolu s Chanel coco.

Daniela 10.10.08 09:44

Must de Cartier mě dost zmátla. Od té doby, co znám tenhle web, při zkoušení vůně hned přemýšlím, jak bych ji hodnotila. V první chvíli po nastříkání téhle vůně na zápěstí jsem myslela, že to nerozdýchám: jako stará, pánská kolínská, brrr. Po chvíli už to vonělo lépe. Trochu trpce, asi jako listy stromů na podzim - nic šťavnatého, ale přesto optimistického a osvěžujícího. Cestou domů jsem najednou ucítila příjemný závan vůně. Myslela jsem, že to bude So Pretty, kterou jsem zkoušela na druhé zápěstí, ale ono ne - byla to právě Must. Po hodině už se vůně usadila a připomněla mi voňavky Moschus, které jsem používala někdy kolem roku 1995, Exotic Love a trochu pánsky vonící Cool Love. Takže jsem si i nostalgicky zavzpomínala :-) a hodnotím pozitivně. So Pretty na druhém zápěstí dopadla přesně opačně. Z pozitivního začátku je nakonec hodnocení negativní. Někdy je těžké jednoznačně určit, chvíli je pocit pozitivní, chvíli negativní, ale nevím, jestli je řešením to zprůměrovat na neutrální…

Bipina 23.05.08 13:17

Souhlasím s tebou Ado, je to „nic moc“ i na kůži, dostala jsem ho, jako dárek od expřítele…bolehlav a do mrazu, jen pro silné nátury:-))

Přidat komentář

Nejčtenější