Recenze laků od Catrice: Drogerkové laky s pořádnou výdrží? Zkusili jsme je najít

Nehty mám slabé a jsem ráda, když vydrží upravené alespoň den. Většina laků v takovém případě zklame. Podkladovka a lak od Catrice slibují krásné nehty dokonce po celý týden. To jsem musela otestovat!

*

Přirozený base coat

Základní podkladový lak, Natural Base Coat 99%, je pojmenovaný podle svého složení, obsahuje totiž 99 % přírodních složek. Má jemný lesk, a tak nehty vypadají hezky i jen s ním. Při použití svrchního laku nehty chrání před nežádoucím zabarvením. Rychle se pro mě stal ideálním pomocníkem pro domácí manikúru.

Rychleschnoucí lak s gelovým efektem

Znáte takové ty situace, kdy pospícháte, ale lak ne a ne zaschnout? Tohle se vám s ICONails nestane. První a dokonce
i druhá vrstva ztvrdne do pár minut. A to nejdůležitější: nehty opravdu vydržely lesklé a bez odlupování barvy několik dní. Vybírat můžete z desítky intenzivních odstínů s gelovým efektem.

Inovativní balení a profesionální štěteček

Čím u mě laky od Catrice vyhrávají? Elegantním a inovativním balením. Dvojité víčko zabraňuje vysychání a díky úzkému štětečku je lakování přesné a vrstvení rovnoměrné. Podle mě se jedná o nejlepší laky na nehty, které aktuálně můžete v českých drogeriích koupit.

  • Balení: 10,5 ml
  • Cena laku Natural Base Coat 99%: cca 90 Kč
  • Cena laků ICONails: cca 75 Kč

Jaké jsou vaše oblíbené drogerkové laky na nehty?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Nejčtenější