Cerruti: 1881 Femme Summer 2005

Svěží, lehká vůně, u které vás na první přičichnutí napadne okurka a meloun. Jakmile se však vypaří hlava, začnou se vynořovat i květinové tóny, a to byl u mě kámen úrazu; vznikl totiž mix, který jako by se nemohl rozhodnout, jestli bude květinový nebo „zeleninový“ nebo jaký vlastně, a výsledek nebyl ani melounově svěží, ani květinově živý. Spíš takový mdlý, až by se z něj člověku dělalo kapánek špatně. Když si přičichnu, cítím okurku a hned za ní utíkají květiny tak rychle, až jí šlapou na paty; okurka má od nich zadní konec ožmoulaný a povadlý, a jasmín s pivoňkou politý zelenou šťávou ztrácí jas i šmrnc. Do toho se ještě tu a tam (ale velmi lehce) ozve čerstvá žlutá paprika. Ke konci už byla vůně vyloženě protivná.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

JANA 09.01.10 10:18

Já mám Cerruti 1881 Summer Fragrance, modrá lahvička a jsem s ní náramně spokojená. Škoda, že se již nedá sehnat v obchodech. Vhodnější spíš na léto.Hlava: Bergamot, kardamom, cedrový list
Srdce: Muškátový ořech, cypřiš
Základ: Santalové dřevo, vetiver, pižmo

dienda 22.08.07 12:04

mam tu zelenou verzi, no je dost silna, ostra..na to , ze je to letni verze, tak mam dojem, ze se spis hodi na jaro, nebo podzim..

anonymní 28.07.07 20:39

Nic extra…klasicka svieza s panskym akcentom, nijako sa nevymyka spomedui źaplavy podobnych voni.

Nejčtenější