Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklavá barva "až moc"? Jen ji zkuste a uvidíte, že na silvestrovský večírek už bez ní nedáte ani ránu.

Tmavě rudá, třešňově červená, matná či s leskem. Výrazná barva rtů zkrátka boduje už po několik generací. Naučte se nalíčit své rty smyslně, a přesto v souladu s vaší osobností.

Autor: Eliška

Make-up byste na její poličce nenašli, zato bez svěží květinové vůně nedá ani ránu. Stejně tak neodolá neustálému zkoušení novinek ze světa přírodní kosmetiky.

Témata článku

Váš příspěvek
Lila 28.12.17 17:55

@74SLena Linda Valsami a na 100% kosmetika Malu Wilz. To úplně první je - Glossy Stick v odstínu č.1 (Red Sense) a rtěnka nevím, nevím… Ono je to už staré video. Ale mohla by to být Malu Wilz Lipstick č. 80 (Red Summer), nebo Malu Wilz Just Minerals Lipstick č.13 (Hot Beach Girl) nebo č. 11 (Red Sunset Love) - k té se přikláním víc. A MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group, takže si myslím, že mají stejné věci, jen v jiných obalech. Jinak - vynikající kosmetika jak dekorativní, tak i pěstící ;-) .

Příspěvek upraven 28.12.17 v 17:56

74SLena 28.12.17 17:18

Zajímalo by mě jakou tu červenou rtěnku má. Je to nějaký tester, ale vůbec to není řvavá barva, je to taková příjemná denní červená. Kdyby někdo věděl o jakou značku a odstín se jedná byla bych mu moc vděčná. Celoživotně svádím boj s červenými rtěnkami a hledám ten nejlepší odstín. Zatím u mě vede Artdeco 404 Rose hip ale stejně stále hledám .....

Nejčtenější