Chopard: Chopard Pour Homme

Docela pěkná kořeněná vůně, laděná na svěží stranu. O svěžest se stará hlavně kardamom; o kořeněnou část především muškátový oříšek se svou sladce příjemou vůní. Žádné výrazné šalvějové tóny jsem necítila; naopak znát je zvláště po rozvonění směsice cedru a labdana v základu. Kadidlo se teď do pánských vůní hojně dává a propůjčuje jim lehce zasněný, temný podtón. Úplný závěr je poměrně sladký, s vanilkovou příchutí.
Chopard pour Homme je přímo vzorově opatrná - ničeho v ní není moc, ani kadidla, ani koření, ani dřeva, ani bylin. Všechno je sladěné do celku, ze kterého nic nečouhá, nic není příliš výrazné a sama vůně není nijak silná. Milovníka extravagantních dryáků by nejspíš zklamala - ale pro normálního člověka je to nadmíru příjemná, harmonická vůně, která se hodí na všední nošení, neboť neobtěžuje, a štědřeji nanesená i na večer, protože je sexy.
Napsala bych, že Chopard pour Homme je vcelku ideální dárek - kvůli kadidlu ji však nedoporučuji brát úplně naslepo; buď ji vyzkoušejte, nebo se ujistěte, že obdarovaný má rád nasládle kořeněné vůně.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Osiris 25.04.08 23:51

… ozaj len znie. Mňa táto voňa sklamala, niečo mi v nej strašne vadí a fakt je dost sladká. Jeden krát som ju mal na sebe a stačilo …

benvenuta 04.12.07 23:18

To znie dobre - musim otestovat. Znie to ako celkom prijatelna vona v porovnani s roznymi chopardovskymi excesmi (Mirabai, Casmir…)

Nejčtenější